Top 10 Arielle Die Meerjungfrau – Lalki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Disney

#ad

Modna lalka syrenka ze znanym strojem i Arielle, Disney Mała syrenka" lalka Arielle

#ad
Disney #ad - Produkt 1: twoje długie, rude włosy ożywiają piękno naturalnych włosów i otwierają nieograniczoną przyjemność z układania. Produkt 2: fani mogą zebrać wszystkie lalki z "arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą.

Produkt 2: twoje długie rude włosy ożywiają piękno naturalnych włosów i otwierają nieograniczoną przyjemność z stylizacji włosów. Produkt 1: modna lalka w kształcie syrenki Arielle jest ruchoma i nosi ogon syrenki z gradientem kolorów i błyszczącą płetwą ogonową. Produkt 2: ludzka lalka ariel ma 5 ruchomych przegubów i nosi zdejmowaną niebieską sukienkę z falbankami oraz odpinane buty. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie.

Produkt 1: fani mogą zebrać wszystkie lalki disney "Mała syrenka" i wymyślić przygody na lądzie lub w morzu! Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie. Produkt 2: lalka ariel w kształcie człowieka została zainspirowana Arielle z filmu Disneya "Arielle, syrenka" i nosi swój znany strój z filmu. Produkt 1: lalka syrenki ariel została zainspirowana Arielle z filmu Disneya "Mała syrenka" i nosi swój znany strój z filmu.
MarkaDisney #ad

2. Disney

#ad

HLX09, DISNEY Arielle, dla dzieci od 3 lat, syrenka – ludzka wersja w niebieskiej sukience z ruchomymi stawami i długimi rudymi włosami dla niekończącej się zabawy i zdejmowanych butów

#ad
Disney #ad - Lalka ariel w kształcie człowieka została zainspirowana Arielle z filmu Disneya "Arielle, syrenka" i nosi swój znany strój z filmu. Fani mogą zebrać wszystkie lalki z "arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą.

Ludzka modna lalka ariel ma 5 ruchomych przegubów i nosi zdejmowaną, niebieską sukienkę z falbankami oraz odpinane buty. Idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć ulubione sceny z "Arielle, syrenka" Disneya lub przeżyć własne ekscytujące przygody. Ich charakterystyczne, długie rude włosy pozwalają na utrwalenie piękna naturalnych włosów i otwierają nieograniczoną przyjemność z stylizacji włosów. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość12.7
Długość2.1
Waga0.26
Szerokość5.25
Numer częściHLX09
ModelHLX09
Gwarancja24 Miesięcy

3. Disney Princess

#ad

Ruchoma lalka jaśminowa z błyszczącymi ubraniami i akcesoriami, inspirowana filmem Disneya, HLW12 zabawka księżniczki Disneya, prezent dla dzieci

#ad
Disney Princess #ad - Składa się z błyszczącej górnej części i zdejmowanych spodni ze wzorem, który odgrywa rolę w historii jaśminu. Ruchoma modna lalka nosi swój typowy strój z filmu ze zdejmowanymi butami i diademem. Ta lalka jaśminowa inspirowana postacią z kreskówki z klasycznego Disneya Aladdin" cieszy się przygodami poza murami zamku. Idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć historie z ulubionych filmów lub wymyślać własne przygody. Ta lalka księżniczki disneya ma długie włosy, które można czesać i czesać.
MarkaDisney Princess #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość11
Długość2
Waga0.22
Szerokość3
Numer częściHLW12
ModelHLW12
Gwarancja24 Miesięcy

4. Disney

#ad

Mala, HLX17, Indira, syrenka, zestaw małych lalek przygodowych z Caspią, Tamika i Arielle, dla kolekcjonerów i dzieci od 3 lat, Karina, Perla, DISNEY Arielle

#ad
Disney #ad - Zainspirowany wzorami z filmu disneya "arielle, syrenka" zestaw małych lalek "Arielle i jej siostry" łączy całą rodzinę z 7 lalkami w jednym zestawie. Małe lalki syrenki są ruchome i dzięki temu idealnie nadają się do każdej zabawy. Każda siostra ma legendarny wygląd i piękny rybi ogon z indywidualnymi detalami. Idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć ulubione sceny z "Arielle, syrenka" Disneya lub przeżyć własne ekscytujące przygody. Natychmiastowa zabawa kolekcjonerska z lalkami Caspia, Perla, Mala, Indira, Karina, Tamika i Arielle.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość8.5
Długość14
Waga0.55
Szerokość1.75
Numer częściHLX17
ModelHLX17
Gwarancja24 Miesięcy

5. Disney

#ad

Odpowiednia dla dzieci od 3 lat, DISNEY Arielle, odpinany naszyjnik i lawendowa fryzura do wysoko upiętej fryzury dla niekończącej się fryzury, syrenka – Ursula z mackami, HLX12

#ad
Disney #ad - Lalka ursula jest ruchoma i ma autentyczny wygląd z mackami, odpinanym łańcuszkiem i błyszczącymi detalami. Modna lalka ursula, zainspirowana filmem Disney "Mała syrenka", chce podporządkować się oceanowi.

Modna lalka nosi charakterystyczną fryzurę w kolorze lawendowym dla niekończącej się fryzury fryzjerskiej. Idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć ulubione sceny z "Arielle, syrenka" Disneya lub przeżyć własne ekscytujące przygody. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie. Fani mogą zebrać wszystkie modne lalki z "arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość10.84
Długość6.44
Waga1.1
Szerokość7.77
Numer częściHLX12
ModelHLX12
Gwarancja24 Miesięcy

6. Disney

#ad

Syrenka – świąteczna lalka Ariel z różową sukienką i rudymi włosami, ruchoma z 5 przegubami i zabawą z fryzura, DISNEY Arielle, dla dzieci od 3 lat, HPD90

#ad
Disney #ad - Fani mogą zebrać wszystkie lalki z "arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą. Nosi swój znany wygląd z różową sukienką z falbankami oraz butami.

Idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć historie z ulubionego filmu lub wymyślić własne ekscytujące przygody. Modna lalka ariel z nogami ma 5 ruchomych stawów i długie, rude włosy, które celebrują piękno naturalnych włosów i zapewniają zabawę z stylizacji. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie. Wiąteczna lalka ariel została zainspirowana filmem Disneya "Arielle, syrenka" i jest gotowa na ekscytujące przygody.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość12.75
Długość2.12
Waga0.4
Szerokość5.25
Numer częściHPD90
ModelHPD90
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Disney

#ad

Syrenka, zestaw z Malą, do fantazyjnej zabawy i kolekcjonowania, HND29, DISNEY Arielle, jedyne w swoim rodzaju stroje i fryzury, Kariną i Arielle, dla dzieci od 3 lat

#ad
Disney #ad - Zestaw 3 lalek to idealny prezent dla dzieci, aby odtworzyć ulubione sceny z "Arielle, syrenka" Disneya lub przeżyć własne ekscytujące przygody. Ruchome lalki syrenki mają wyjątkowy wygląd, do którego należy wysuwana górna część i rybi ogon z błyszczącą płetwą.

Zainspirowany wzorami z filmu disneya "arielle, Karina i Arielle, syrenka" zestaw sióstr Arielle zawiera modne lalki Mala, które są gotowe na każdą przygodę. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie. Dla przyjemności z stylizacji każda z nich ma ponadto swoją charakterystyczną fryzurę, taką jak długie rude włosy Arielle, które sprawiają, że piękno naturalnych włosów. Fani mogą zebrać wszystkie lalki i zabawki do "Arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość15.24
Długość2.24
Waga1.06
Szerokość5.91
Numer częściHND29
ModelHND29
Gwarancja24 Miesięcy

8. Glitter Girls

#ad

Ubraniem dla lalek, kolorowa, zabawka od 3 lat 9 części, akcesoriami i długimi włosami w kolorze blond, Glitter Girls GG51130C1Z Fifer z kabrioletem – ruchoma lalka 36 cm z samochodem

#ad
Glitter Girls #ad - Ma niebieskie oczy z długimi rzęsami. Lalka i akcesoria dla lalek są zalecane dla dzieci od 3 lat. 13 x 8 x 36 cm dł. Wymiary: lalka ma ok. Lalka o długości 36 cm nosi kurtkę, top, spódnicę, legginsy, kokardkę do włosów i buty. Fifer ma jedwabiste blond nylonowe włosy, idealne do czesania. Ruchoma lalka: ramiona są ruchome na łokciach i ramionach, nogach na kolanach i biodrach. Aby uniknąć niepewności miasta ma swój kabriolet z miejscem na 2 lalki. X szer. X wys. Zbierz je wszystkie! odkryj wszystkie lalki Glitter Girls i ich stylowe stroje, akcesoria, konie i psie.
MarkaGlitter Girls #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość14
Długość5
Waga9.1
Szerokość3
Numer częściGG51130C1Z
Model62243458284
GwarancjaGwarancja ustawowa

9. Disney

#ad

Zestaw przygodowy z Ursula, dla dzieci od 3 lat, DISNEY Arielle, księciem Erikiem, HLX19, królem Tritonem i Ariellą wraz z przyjaciółmi Fabiusem i Sebastianem, syrenka

#ad
Disney #ad - Zainspirowany filmem filmowym disneya "arielle, syrenka" zestaw historii "Arielles Abenteuer" zawiera 4 popularne wśród fanów postacie, którymi można odtwarzać historie.

Do uroczych małych lalek należą ursula, książę Erik, król Triton i Arielle, z których każda nosi swój niepowtarzalny strój z filmu. Zestaw zawiera również przyjaciół Sebastiana i Fabiusa oraz 2 akcesoria do opowiadania historii. Fani mogą zebrać wszystkie lalki i zabawki do "Arielle, syrenka" Disneya i wymyślić przygody na lądzie lub pod wodą. Ten zestaw opowiadań zapewnia wiele radości i jest idealnym prezentem dla dzieci, aby odtworzyć ulubione sceny z "Arielle, syrenka" Disneya lub przeżyć własne ekscytujące przygody. Wszystkie artykuły są sprzedawane oddzielnie.
MarkaDisney #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość8.5
Długość12
Waga0.55
Szerokość2.75
Numer częściHLX19
ModelHLX19
Gwarancja24 Miesięcy

10. Glitter Girls

#ad

Glitter Girls Lalka Pixie – ruchoma lalka 36 cm z piżamą, odzież dla lalek, akcesoria i czerwono-brązowe długie włosy do układania fryzury – zabawka od 3 lat 6 elementów

#ad
Glitter Girls #ad - X wys. Wymiary: manekin ma ok. Zbierz je wszystkie! odkryj wszystkie lalki Glitter Girls i ich stylowe stroje, akcesoria, konie i psy. X szer. Ma jasnobrązowe oczy z długimi rzęsami. Lalka o długości 36 cm nosi piżamę z zającem, urocze uszy królika i błyszczące buty. Ruchoma lalka: ramiona są ruchome na łokciach i ramionach, nogi na kolanach i biodrach. 13 x 8 x 36 cm dł. Pixie ma jedwabiste brązowe nylonowe włosy, idealne do układania fryzur. Lalka i akcesoria dla lalek są zalecane dla dzieci od 3 lat.
MarkaGlitter Girls #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość14
Długość5
Waga0.95
Szerokość3
Numer częściGG51132Z
Model62243448216
GwarancjaGwarancja ustawowa