Top 10 Ausweishülle Wasserdicht – Wkładki do identyfikatorów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fushing

#ad

Wodoodpornych, Fushing 10 szt. przezroczystych, z tworzywa sztucznego

#ad
Fushing #ad - 0, 3 mm grubości, ale inne tanie produkty mają grubość nie więcej niż 0, 100% wysoka jakość, 25 mm.114 x 68 mm dł. Wymiary uchwytu: ok. Zastosowanie: niezbędny na każdy targi, szkolenie, kongress lub konferencje. 87 x 61 mm dł. Materiał: tworzywo sztuczne, kolor: przezroczysty, styl: poziomy, 5 gwiazdek tabliczka z nazwiskiem. Paczka zawiera: 10 x poziomych uchwytów na znaczki. X szer. Wymiary wewnętrzne: ok. X szer.
MarkaFushing #ad
ProducentFushing #ad
Wysokość0.4
Długość6.8
Szerokość4.8
Numer częściFBA_ClearBadgeHoldersVertical10P
ModelClearBadgeHoldersVertical10P

2. Fushing

#ad

Przeźroczysty xxl, 50 sztuk, Fushing wodoszczelne etui na kartę identyfikacyjną, identyfikator osobowy

#ad
Fushing #ad - X szer. Wewnątrz:110 x 80 mm/11 x 8 cm dł. Wymiary etui:135 x 85 mm/13, 5 x 8, 5 cm dł. Towar w 100% nowy i wysokiej jakości. Idealne do identyfikatorów osobowych, odznak, kart itp. X szer. Zestaw zawiera 50 sztuk etui do identyfikatorów. Materiał: tworzywo sztuczne, kolor:przezroczysty, styl: pionowy.
MarkaFushing #ad
ProducentFushing #ad
Wysokość0.01
Długość7.28
Waga0.09
Szerokość4.53
Numer części1
ModelBHC50
Gwarancja1

3. Karteo

#ad

Pionowe z 16mm smyczą na klucze, wykonane z plastiku winylowego., kart płatniczych, Karteo® etui ochronne do dowodu osobistego, w kolorze czarnym z tkanego poliestru z metalowym haczykiem do kart 86 x 54 mm. Odpowiednie do dowodu, przepustek służbowych

#ad
Karteo #ad - Rozmiar karty: 54 x 86 rozmiar karty kredytowej. Kolor etui: przezroczysty. Kolor smyczy: czarny. In. Odpowiednie m. Na przepustki na targach, imprezy firmowe, imprezy sportowe, koncerty. Orientacja karty: pionowa.
MarkaKarteo #ad
ProducentKarteo #ad
Wysokość0.39
Długość13.78
Waga0.04
Szerokość3.94
Numer części1100-L-0
Model1100-L-0

4. Mikihat

#ad

5 szt. etui na dowód osobisty z taśmą, wodoszczelne etui na karty osobiste, pionowe, do wystaw biznesowych czarne, z tworzywa sztucznego, przezroczyste etui na dowód osobisty ze smyczą na klucze

#ad
Mikihat #ad - Smycze są lekkie i przyjemne w noszeniu. Materiały - uchwyt na identyfikator jest wykonany z miękkiego, elastycznego tworzywa sztucznego o gładkiej, przezroczystego, wodoodpornej i odpornej na zużycie powierzchni.

Idealna odznaka - jeśli jesteś szefem firmy, jest odporna na wodę i kurz, możesz przechowywać różne karty, pozwolenie na pracę może wzmocnić poczucie przynależności pracownika. Jeśli jesteś osobą indywidualną, jest to idealny uchwyt na karty. Odznaki są przezroczyste, dane logowania są wyraźnie widoczne. Zawartość - możesz otrzymać 5 pionowych znaczków A7 z 5 smyczami, wystarczy na Twoje potrzeby. Otwory po obu stronach mogą być używane na smycze, a środkowy otwór może być używany do klipsów, masz 2 możliwości.

Szerokie zastosowanie - zestaw plakietek ze smyczą na klucze jest idealny do dowodu osobistego, wizytówek, kart autobusowych, kart kredytowych, legitymacji studenckich, pracowników biurowych itd. Wzornictwo - ten wodoszczelny i pyłoszczelny uchwyt na karty jest idealny, aby utrzymać kartę w czystości i bezpieczeństwie.
MarkaMikihat #ad
ProducentMikihat #ad
Wysokość0.01
Długość5.31
Szerokość3.31
Numer częściMikihat 1
ModelMikihat 1

5. webbomb

#ad

Przezroczyste, na tabliczki z nazwiskiem i dowodem osobistym, 5 x etui na dowód osobisty, grubość poziomy, elastyczne i wodoszczelne, etui ochronne na identyfikator, na 1-2 karty, 0,80 mm

#ad
webbomb #ad - X szer. Wymiary wewnętrzne: ok. Dwustronne zastosowanie: na 1-2 dowody / karty | idealny do dowodu biurowego, karty dostępu, legitymacji firmowej, karnetów narciarskich, biletów do jazdy, legitymacji firmowej, tabliczek z nazwiskiem, legitymacji prasowej, biletów wstępu i wielu innych.

Przezroczysty i trwały. Kolor etui na karty: przezroczysty/przezroczysty | Zakres dostawy: 5 sztuk. Orientacja karty: poziomo, wymiary: ok. 100 x 850 mm dł. Już wstępnie nawiercone: etui są już wstępnie nawiercone i dzięki 3 otworom te etui na karty mogą być używane z różnymi smyczami, klipsami do paska oraz jojo na dokumenty lub klucze. Grubość wynosi 0, zamiast 0, 80 mm, 30 mm jak w przypadku podobnych uchwytów na dokumenty.

Karty są bezpiecznie przechowywane i zawsze pod ręką | wodoodporne i zamykane wielokrotnie: etui na dowód osobisty mają na górnej krawędzi zamek błyskawiczny zamknięcie na zatrzask, dzięki czemu są wodoszczelne i chronią dokumenty lub banknoty przed wilgocią. Etui na karty jest wykonane z odpornego na rozdarcia tworzywa sztucznego i dlatego jest bardzo wytrzymałe i elastyczne. X szer. Bardzo mocne tworzywo sztuczne. 95 x 65 mm dł.
Markawebbomb #ad
ProducentWEBBOMB #ad
Numer części64045

6. OFFCUP

#ad

OFFCUP Etui na dowód osobisty, ze skóry PU, etui na karty ze smyczą na klucze, z 1 przezroczystym okienkiem i 2 przegródkami na karty czarny, wysuwany pokrowiec na dowód osobisty

#ad
OFFCUP #ad - Idealny dla personelu szpitala, legitymacji członkowskich, kart kredytowych, wizytówek, pracowników i studentów. Zestaw wysuwanej liny bezpieczeństwa: mocna linka może być ustawiona na ok. Może zaspokoić codzienne potrzeby. Unikalny design: ten uchwyt na dowód osobisty jest wyposażony w przezroczyste okienko i wysuwaną smycz, klucze i inne przedmioty, kieszeń na zamek błyskawiczny może pomieścić monety, 4 przegródki na karty mogą pomieścić 4 karty, dzięki smyczy na klucze jest bardzo wygodna w użyciu.

Zastosowane scenariusze: pionowy uchwyt na identyfikator nadaje się do identyfikatorów pracowników, kart transportowych, legitymacji studenckich, biletów stałych itp. Wysokiej jakości materiał: uchwyt na identyfikator wykonany jest ze skóry PU, która jest bardzo trwała.

Atwe w uŻyciu: nasze rolki identyfikacyjne wracają łatwo i bezproblemowo. Przezroczyste okno jest wykonane z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego o wysokiej rozdzielczości, wysuwana smycz na klucze z metalu i nylonowa smycz na klucze są miękkie i trwałe. Odpinany pasek na ramię może pomieścić więcej kart. 33 cm, tworzywo sztuczne z chromowaną metalową krawędzią, mocne i odporne na złamanie.
MarkaOFFCUP #ad
ProducentOFFCUP #ad
Wysokość0.01
Długość4.57
Szerokość2.83
Numer częściV5-QX2CPUKT-BK-FBA

7. www.karteo.de

#ad

Karteo® etui na dokumenty z kartą wpuszczany klapą | pokrowiec wykonany z miękkiego Vinyl | etui na karty z tworzywa sztucznego 190 X 95 MM lub 140 X 89 MM | legitymację uchwytu w pionie przezroczysty | uchwyt na karty uchwyt na karty legitymacje legitymacje targów dokumenty tożsamości dowody pracowników legitymacje

#ad
www.karteo.de #ad - Odpowiedni m. In. Koszulka na karty orientację: pionowy. Kolor etui na karty: przezroczysty. Koszulka na karty Materiał: winyl. Do: pomiary, koncertami, firmy, imprezy, imprezami sportowymi, koncerty wydarzenia.
Markawww.karteo.de #ad
ProducentKarteo #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer części1600-E-0

8. Karteo

#ad

Pasuje na 1 kartę/dokument tożsamości/identyfikator o wymiarach 54 x 86 mm, z klipsem i poziomym wycięciem na kciuka do wysuwania identyfikatora, z twardego plastiku – poliwęglanu, Karteo oprawka na identyfikator, przeźroczysta

#ad
Karteo #ad - Mocowanie etui na identyfikator: za pomocą klipsa. Kolor tabliczki z nazwiskiem: przezroczysty. Rozmiar karty: 54 x 86 wielkość karty kredytowej. Na targi, imprezy firmowe, imprezy sportowe, imprezy koncertowe. Orientacja karty: poziome. Nadaje się m. In.
MarkaKarteo #ad
ProducentKarteo #ad
Wysokość0.02
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer części6000-C-0

9. Twist4

#ad

Twist4® czarne, 10 sztuk, Smycze do kluczy z bawełny z etui na dokumenty DIN A6

#ad
Twist4 #ad - Ilość: 10 smyczy na klucze + 10 koszulek na dowód osobisty. Zawieszenie etui na dowód osobisty 1 x otwór euro i 2 x okrągłe otwory. Bawełniane smycze na klucze z etui na dowód osobisty. Smycze do kluczy 10 mm, długość 900 mm z małym karabińczykiem, materiał paska: bawełna, kolor: czarny. Etui na dowód osobisty din a6 105 x 148 mm, przenośne pionowo - twist4 - szybkie i w najwyższej jakości - zdecydowanie nadaje się do DIN A6.
MarkaTwist4 #ad
ProducentTwist4 #ad
Numer częściAH-LAN_twist4
ModelLB-10-schlauch + AH001
Gwarancja24 Miesiące

10. NTGRTY

#ad

Etui na tabliczki do szkoły, NTGRTY 20 sztuk uchwytów na identyfikator z klipsem i przypinką, przedsiębiorstwa, przezroczyste etui na dowód osobisty z pustymi tabliczkami, biura, 90 x 56 mm

#ad
NTGRTY #ad - Zawartość opakowania - otrzymasz 20 przezroczystych tabliczek z nazwiskiem, które wystarczą do codziennego użytku i wymiany. Wysokiej jakości materiałyuchwyt na karty jest wykonany z materiału PCW, wodoszczelny i odporny na zarysowania, gruby i odporny na rozerwanie, gładki i elastyczny, nie odkształca się i nie pęka, może być ponownie użyty.

Szerokie zastosowanietabliczki z tworzywa sztucznego bardzo dobrze nadają się na wystawy, firmy, imprezy, organizacje, spotkania wieloosobowe lub seminaria, prezenty reklamowe, spotkania wymiany, szkoły, wydarzenia, spotkania specjalistyczne itd. Konstrukcja dual purpose przezroczysty uchwyt na dowód osobisty ma metalowe klipsy i agrafkę, nawet podczas biegania, aby zaspokoić różne potrzeby noszenia, tańca i treningu, jest bardzo mocny i stabilny, nie spadnie łatwo.

Idealny rozmiarrozmiar etui na tabliczkę z imieniem z klipsem wynosi 9 x 5, takie jak karty autobusowe, karty robocze, legitymacje studenckie, 6 cm, nadaje się do kart mniejszych niż rozmiar etui na karty, karty kredytowe itd. Idealny do dowodów służbowych, kart kredytowych, identyfikatorów studenckich itd.
MarkaNTGRTY #ad
ProducentNTGRTY #ad
Wysokość0.01
Długość3.54
Szerokość2.24
Numer częściyin-biezhengyingxiongka
Modelyin-biezhengyingxiongka
GwarancjaNie dotyczy