Top 10 Beheizbare Socken Damen – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. bubbacare

#ad

Z 4 trybami temperatury, elektryczne skarpety grzewcze dla kobiet i mężczyzn, Ogrzewane skarpety, skarpety termiczne do wędrówek na, sterowanie za pomocą aplikacji, z możliwością ponownego ładowania

#ad
bubbacare #ad - Niska temperatura wynosi 40℃/104℉ przez 8-10 godzin. Inteligentne ogrzewane skarpety ze sterowaniem za pomocą aplikacji - te elektryczne skarpety termiczne można łatwo włączać i wyłączać, przełączać ustawienia ogrzewania, ustawić timer i wykonywać inne praktyczne czynności na telefonie komórkowym. Ogrzewane skarpety damskie męskie są dostarczane z workiem na pranie i można je prać w pralce lub ręcznie.

Skarpety grzewcze można dopasować bez konieczności zdejmowania butów. Ogrzewane skarpety mogą utrzymać stopy wygodnie i ciepło. W każdej chwili możesz ogrzać stopy wewnątrz i na zewnątrz. Zalecamy jednak pranie ręczne, aby wydłużyć trwałość i trwałość skarpet. Trwałe i nadające się do ponownego ładowania skarpety - ogrzewane elektrycznie skarpety są wyposażone w wydajne baterie 5000 mah, które bez częstego ładowania wytrzymują do 3-8 godzin. Te ogrzewane skarpety damskie męskie są wykonane z miękkiego, które mogą się szybko i równomiernie nagrzewać w ciągu zaledwie 10 sekund, a elektryczny drut grzejny jest ukryty w materiale i zintegrowany z skarpetkami.

Szerokie zastosowanie i idealny prezent na zimę - podgrzewane skarpety damskie są idealne do wielu aktywności na świeżym powietrzu w zimie, wędrówki, takich jak jazda na nartach, wspinaczka górska, ale również zaskakujący prezent zimowy dla rodziców i przyjaciół na urodziny/Halloween, jazda na rowerze, wędkowanie itp. Najwyższa temperatura wynosi 65℃/149℉ przez 3-4 godziny; temperatura poniżej wynosi 55℃ przez 5-6 godzin; średnia temperatura wynosi 45℃ przez 6-7 godzin. Męskie skarpety termiczne są pięknie zapakowane, nie tylko świetny wybór dla siebie, Boże Narodzenie/Nowy Rok!
Markabubbacare #ad
Producentbubbacare #ad
GwarancjaNO

2. THE HEAT COMPANY

#ad

5 par, zapewnia ciepłe podeszwy stopy, The HEAT company ocieplacz stóp, 8 godzin ciepła, rozmiar M:39 – 41

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Rozmiar m: 39 – 41. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 7, 5 cm szerokości. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Zawartość:5 par. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

3. Thermopad

#ad

Proste w użyciu, rozmiar L, 10 par, przyjemnie ciepłe stopy, temperatura 37°C przez 8 godzin, Thermopad ogrzewające wkładki do butów

#ad
Thermopad #ad - Idealny rozmiar: 25 cm długości, 10 par, pasują do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich. Gotowe do natychmiastowego użytku: wyjąć wkładkę, włożyć do buta, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem.

Naturalne i bezpieczne dla zdrowia materiały: Sproszkowane żelazo, woda i wermikulit, węgiel aktywowany, sól, nie wymagają uprzedniego podgrzewania. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Czas ogrzewania: Średnia temperatura 37 °C przez 8 godzin, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części78150
Model78050
GwarancjaWymiana

4. TerraTherm

#ad

Ocieplacze stóp, Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M, na 8 h ciepłe stopy, wkładki ocieplające do butów,, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów, 100% naturalne ciepło

#ad
TerraTherm #ad - Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp. Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, węgla aktywnego i wermikulitu.

Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C. Nieotwarty, spacerów zimowych, trwałość przez wiele lat. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.

Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie. Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, soli, wody, kobiet i mężczyzn. Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

5. HELLO HEAT

#ad

Wkładki do obuwia do stosowania w niskich temperaturach, ok. 38°C przez 6 godzin, 10 szt. w paczce, przyjemnie miękkie, Zestaw grzejący do stóp

#ad
HELLO HEAT #ad - Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy.

Naturalne i bezpieczne materiały: Sproszkowane żelazo, sól, węgiel aktywowany, woda i wermikulit, nie wymaga uprzedniego podgrzewania. Kontakt z powietrzem: ogrzewacze osiągają w ciągu kilku minut pełną moc grzewczą na poziomie ok. Idealny rozmiar: 96 x 70 mm, pasują do każdego obuwia, pakowane parami, idealne jako ogrzewacz do butów narciarskich.38°c. Poduszka rozgrzewająca trzyma ciepło przez około 6 godzin, termin ważności wynosi 3 lata, jeśli opakowanie nie zostało otwarte.
MarkaHELLO HEAT #ad
ProducentHello Heat #ad
Waga0.84
Numer części20-Parent

6. Wndy's Dream

#ad

Ogrzewane skarpety, ogrzewane skarpety z możliwością ponownego ładowania, bardzo duża bateria, duża powierzchnia grzewcza, zimą, 5000 mAh, nadają się do jazdy na nartach, długa żywotność do 65 °C, na

#ad
Wndy's Dream #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś niezadowolony, skontaktuj się z nami. Oferujemy 30-dniowy pełny zwrot pieniędzy i roczną gwarancję na produkt, dołączamy worek na pranie, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Najpierw użytkownikte podgrzewane skarpety można prać ręcznie lub w pralce, który można prać w pralce.

Idealny prezentskarpety elektryczne mogą być używane nie tylko do uprawiania sportów na świeżym powietrzu w zimie, ale również do zapewnienia ciepła i komfortu w niskich temperaturach. Napięcie wyjściowe tego akumulatora wynosi 3, co jest znacznie niższe niż bezpieczne napięcie dla ludzkiego ciała, a zarówno akumulator, jak i poduszka grzewcza są izolowane wytrzymałym materiałem, 7 V, aby uniknąć porażenia prądem lub wycieku. Dzięki 4 poziomom temperatury można wybrać najbardziej komfortową temperaturę. Więcej biegów do wyboru w zależności od warunków pogodowych skarpety elektryczne można ustawić na niską temperaturę 60-90 °f, średnią temperaturę 90-110 °F, średnią do wysokiej temperatury 110 ° - 130 °F i wysoką temperaturę 130-150 °F.

Idealnie nadaje się jako prezent na urodziny, Boże Narodzenie i inne świąteczne okazje. Wspomaga krążenie krwi w zimie podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, odrzuć zjawisko Renault. 3-warstwowy materiał - zewnętrzna warstwa izolacyjna może skutecznie blokować wewnętrzną temperaturę ciała i blokować konwekcję gorącego i zimnego powietrza; środek to drut grzewczy, który szybko się nagrzewa; wewnętrzna warstwa polaru dopasowuje się do ludzkiej skóry, zapewniając komfortowe wrażenia. Dzięki temu nasze skarpety elektryczne są idealnym wyborem, aby utrzymać ciepło zimą.
MarkaWndy's Dream #ad
ProducentWndy's Dream #ad
Numer części5K
Model5K
GwarancjaJedna roczna gwarancja zwrotu

7. QZLGD

#ad

Do wielokrotnego ładowania, Ogrzewane skarpety, 5000 mAh, skarpety grzewcze do jazdy na nartach, ogrzewane skarpety dla kobiet i mężczyzn, rozwiązanie dla zimnych palców w roku 2023-5 V, uprawiania

#ad
QZLGD #ad - Jednocześnie są one również idealne dla osób z zespołem Raynauda, zapaleniem stawów kostkowych, snowboardzie, wspinaczki górskiej, dzięki czemu czują się ciepło i przytulnie podczas zimowych aktywności. Te ogrzewane skarpety to uroczy i praktyczny pomysł na prezent dla rodziny i przyjaciół, a nawet na polowanie w chłodne dni.

Zorientowany na klienta - qzlgd jest zawsze innowacją w technologii grzewczej i zdobywa zaufanie klientów dzięki jakości i wydajności naszych produktów. Oprócz zintegrowanych elementów grzejnych na podczerwień na grzbiecie stopy i podeszwie stopy, są one również wyposażone w włókna przewodzące i drobne elementy grzejne na górnej części palców, aby zapewnić 360-stopniowe pokrycie cieplne. Wspaniały prezent – skarpety grzewcze firmy qzlgd idealnie nadają się do jazdy na nartach, wędrówek, przewlekłym zimnem i sztywnymi stawami. Celem jest zwalczanie zimnych palców i zapewnienie równomiernego komfortu ogrzewania obu stóp, bez uczucia obcego ciała.

Wygodne i trwałe – nasze ogrzewane skarpety są wykonane z wysokiej jakości bawełny i materiałów modalnych i pasują do rozmiarów 36-44 ue i 16-12 cali. Zapewniają doskonały komfort noszenia, aby stopy były świeże i przyjemne. Dodatkowo na palcach i piętach dodano futrzane materiały tapicerskie, są oddychające i zapobiegają powstawaniu wilgoci i zapachów, które nie tylko poprawiają izolację cieplną, ale również zapewniają długą trwałość. Wszystkie nasze produkty oferują 60-dniowy bezpłatny zwrot i roczną gwarancję po zakupie. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy w ciągu 24 godzin.
MarkaQZLGD #ad
ProducentQZLGD #ad
Numer częściDarkBlack
ModelDarkBlack
Gwarancja12 Miesiące

8. VICEPLUS

#ad

Ogrzewane skarpety, ciepłe skarpety z kontrolą aplikacji, 5 V, 5000 mAh, do ponownego ładowania, ciepłe skarpety zimowe dla mężczyzn i kobiet,, ogrzewane skarpety, skarpety narciarskie

#ad
VICEPLUS #ad - Wysokiej jakości bateria i 9 godzin pracyogrzewane skarpety dla mężczyzn są dostarczane z dwoma wysokiej jakości bateriami 5000 mAh, które są super lekkie i ultracienkie, a skarpety elektryczne utrzymują ciepło przez 9 godzin po naładowaniu. Z funkcją timera, 30 min. 45 min. Która ustawia się na 6 odcinków czasu 15 min. 60 min. 90 min. 120 min. Nie tylko pomagają utrzymać stopy w cieple, które kochasz.

Aplikacja smart control - podgrzewane skarpety firmy viceplus są wyposażone w specjalną aplikację na telefon komórkowy, aby podciągnąć spodnie w śniegu, dzięki której można łatwo i precyzyjnie ustawić funkcje kontroli temperatury i czasu oraz mieć dostęp do obsługi klienta. Najlepsza opcja na prezent dla rodziny i przyjaciół, polowanie, jazda na rowerze i wiele innych. Zmodernizowany obszar ogrzewania 360° w porównaniu z tradycyjnymi elektrycznymi skarpetami elektrycznymi do wielokrotnego ładowania, ogrzewane skarpety VICEPLUS dla mężczyzn mają niewidoczny obszar ogrzewania 360° z precyzyjnym prowadzeniem szwów i miękkimi wbudowanymi elementami grzejnymi, dzięki czemu nie czujesz przewodów i możesz je wygodnie nosić.

Te ciepłe skarpety dla mężczyzn mogą być automatycznie wyłączane po upływie żądanego czasu. Koniec z żmudnym schylaniem się i walką, aby znaleźć guzik w ogrzewanych skarpetkach. Najlepsza opcja na prezentnadające się do prania ogrzewane skarpety dla kobiet nadają się do różnych zimowych aktywności, takich jak jazda na nartach, wędkowanie, wędrówki, aby podarować ciepło osobom, ale również poprawiają krążenie krwi i zmniejszają ból. Precyzyjne ustawienie temperatury i 6 ustawień czasutemperaturę skarpet termicznych można precyzyjnie ustawić za pomocą aplikacji na dowolną temperaturę w zakresie od 95°C do 158°C.
MarkaVICEPLUS #ad
ProducentVICEPLUS #ad
ModelRTX-DR08L
Gwarancja1

9. Gocheer

#ad

7,4 V/22,2 WH, ogrzewane skarpety z akumulatorem, do jazdy na nartach, 3 regulowane temperatury, rękawice narciarskie na zimę, jazdy na, motocyklu, Gocheer Ogrzewane skarpety dla kobiet i mężczyzn

#ad
Gocheer #ad - I nie musisz się martwić o bezpieczeństwo akumulatora. 3-stopniowa regulacja temperaturyogrzewane skarpety gocheer są wyposażone w 3 ustawienia trybu ogrzewania. Moduł grzewczy jest płynnie zintegrowany z materiałem skarpet i wykazuje wytrzymałość na rozciąganie 480 megapaskali, palce i tył stopy są utrzymywane w cieple, że cała podeszwa stopy, co zapewnia najwyższy komfort cieplny i komfort.

Jednocześnie pozostają odporne na mechacenie i zachowują elastyczność skarpet oraz zmniejszają palność. Te naturalne materiały zapewniają uczucie suchości i przepuszczalności powietrza, przyjaznych dla środowiska materiałów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wędrówki, a my szybko odpowiemy na Twoje pytania. Taka konstrukcja gwarantuje, dzięki czemu nie zamyka się nawet przy częstym pedałowaniu, przy czym następuje szybkie i wydajne ogrzewanie. Czerwona dioda led wskazuje tryb wysokiej temperatury 65℃/4h, można wybrać zgodnie z rzeczywistą temperaturą pogodową i własnymi potrzebami, niebieska dioda LED wskazuje tryb średniej temperatury 55℃/7H, a zielona dioda LED tryb niskiej temperatury 45℃/10h, dzięki czemu stopy zawsze utrzymują najprzyjemniejszy ciepły stan.

Oferujemy 12-miesięczną gwarancję, takich jak jazda na nartach, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie za pomocą funkcji wiadomości Amazon, abyś mógł spokojnie kupować. Obsługa prania w pralce i prania ręcznego: nasze podgrzewane skarpety można prać w pralce lub ręcznie. Długotrwała moc elektryczna wyposażony w akumulator 7, mniejszą wagę, który po pełnym naładowaniu może być używany nieprzerwanie do 10 godzin. Główne składniki to włókna modalne, odporne na mechacenie włókna akrylowe, wiskoza, przyjemną miękkość i doskonałą odporność na zagniecenia.
MarkaGocheer #ad
ProducentGocheer #ad
Gwarancja1

10. TerraTherm

#ad

10 par, ciepłe stopy 8 godzin, bardzo cienkie i przyjemnie miękkie, samoprzylepne, Podkładki ocieplające do stóp

#ad
TerraTherm #ad - Komfort: ultracienkie i wygodne ocieplacze na palce są prawie niezauważalne i pasują do każdego buta – niezależnie od tego, czy jest to buciki, buty zimowe czy eleganckie buty damskie. Zastosowanie: otwórz opakowanie, a ogrzewane wkładki nagrzewają się samoczynnie po kilku minutach.

Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp. Naturalne składniki: ogrzewacze do podeszwy są wykonane z żelaza, soli, węgla aktywnego i wermikulitu. Obszary zastosowania: wkładki ogrzewające do butów idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.

Czas nagrzewania: do 8 godzin utrzymujących ciepło podeszwy o średniej temperaturze 39°C. Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, wody, kobiet i mężczyzn. Zdjąć folię z wkładek grzewczych i przykleić u góry lub na dole. Nieotwarty, spacerów zimowych, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, trwałość przez wiele lat.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość3.74
Waga0.79
Szerokość2.76
Numer częściTT_TW_10_001
ModelTT_TW_10_001