Top 10 Cigar humidor Cabinet – Humidory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CASE ELEGANCE

#ad

CASE ELEGANCE Duży humidor z czarnego drewna cedrowego, oktodor, systemem nawilżania i szufladą na akcesoria – na 50 – 100 cygar, z cyfrowym higrometrem

#ad
CASE ELEGANCE #ad - Zachowaliśmy wszystkie właściwości humidor Case Elegance, pokrywa magnetyczna i szuflada na akcesoria. Akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Jest to najdokładniejszy sposób, aby kontrolować i upewnić się, że jest idealnie dopasowany. System nawilżania wchodzi w zakres dostawy – octodor jest dostarczany z zgłoszonym do opatentowania systemem hydro, precyzyjnym i wymagającym konserwacji systemem nawilżania cygar.

Szuflada jest wyłożona pluszowym filcem i posiada spersonalizowany, ośmiokątny uchwyt, który ułatwia dostęp do akcesoriów. Duży octor – jest to nasz największy humidor z miejscem na do 100 cygar w zależności od rodzaju cygar. W przeciwieństwie do innych modeli stworzyliśmy ten humidor specjalnie z systemem podtynkowym, dzięki czemu nie można marnować miejsca, dzięki czemu można przechowywać więcej cygar. Hiszpański cedr – wprowadziliśmy prawdziwy hiszpański cedr, że humidor jest maszyną, co sprawia, która doskonale zatrzymuje wilgoć.

Przestrzennie szara metalowa pokrywa została dokładnie uformowana, aby dopasować się do ośmiokątnego kształtu humidoru. Cyfrowy higrometr – zintegrowany cyfrowy higrometr jest istotną częścią humidorów CE. Octodor został starannie zaprojektowany w wyjątkowym ośmiokątnym kształcie i posiada eleganckie, takie jak cyfrowy higrometr z przodu, czarne wykończenie fortepianowe. Przechowywanie akcesoriów – przechowuj zapalniczkę, krajalnicę do cygar i etui podróżne w dużej szufladzie na akcesoria na spodzie.
MarkaCASE ELEGANCE #ad
ProducentCASE ELEGANCE #ad
Wysokość9.49
Długość13.74
Waga13.67
Szerokość8.58
Numer częściCE-HUM-OCT-BLK
ModelCE-HUM-OCT-BLK-P

2. GERMANUS

#ad

Brązowy na ok. 50 cygar, GERMANUS Humidor Classic Desk

#ad
GERMANUS #ad - 26 x 22 x 11 cm dokładna pojemność zależy od wielkości przechowywanych cygar. Wymiary: ok. Cznie z książką humidor brevier firmy GERMANUS; w zestawie masywny drewniany rozdzielacz. Cznie z higrometrem i nawilżaczem Germanus z kryształami akrylowymi. Nasz klasyk dla początkujących z fornirem z hiszpańskiego drewna cedrowego i oknem, w zestawie kryształowy nawilżacz z higrometrem. Germanus produkt wysokiej jakości, humidor do cygar GERMANUS Desk II z okienkiem.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Waga3.57
Numer części4260348724839

3. GERMANUS

#ad

GERMANUS humidor mensalla classic

#ad
GERMANUS #ad - Higrometr zewnętrzny z mosiądzem w zestawie. Wymiary: szerokość: 26 cm, wysokość: 6, głębokość: 22 cm, 5 cm. Germanus markowy humidor na 30 cygar, Mensalla Classic. Szklana pokrywka – wewnątrz hiszpański fornir z drewna cedrowego. Germanus nawilżacz z kryształkami akrylowo-polimerowymi w zestawie.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Waga2.51
Numer części4260348725614
Model.

4. GERMANUS

#ad

Brązowy, GERMANUS Humidor cygara Mensalla na ok. 30 cygar

#ad
GERMANUS #ad - Wymiary: szerokość: 26 cm, głębokość: 22 cm, wysokość: 6, 5 cm. Germanus nawilżacz z kryształami polimeru akrylowego w zestawie. Germanus markowy humidor na 30 cygar. Szklana pokrywka – wewnątrz hiszpański fornir cedrowy. Higrometr zewnętrzny z mosiądzem w zestawie.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Wysokość10.24
Długość8.66
Waga2.54
Szerokość2.56
Numer części4260348724525

5. GERMANUS

#ad

German cygara humidor szafka z brązową rysunek słojów, dravus II

#ad
GERMANUS #ad - 250 x 240 x 230 mm; wymiary szuflad: ok. 210 x 160 x 37 mm. W zestawie: szczegółowy German Instrukcja zdjęcia. 100 cygar. Die exakte pojemność zależy od składowanych na rozmiar przez Ciebie cygara. Humidor na cygara do ok. W zestawie litego hoelzernem ściany przesuwne do każdej szuflady. Okleiny z hiszpańskiego drewna cedrowego, w zestawie kristallbefeuchter, w zestawie higrometr. Wymiary zewnętrzne: ok.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Wysokość9.84
Długość9.45
Waga9.04
Szerokość9.06
Numer części4260348721883
Model4260348721883

6. Volenx

#ad

Przenośny humidor na 3 cygara, humidor z wyłożonym drewnem cedrowym, Volenx Etui na cygara ze skóry krokodyla, prezent dla mężczyzn

#ad
Volenx #ad - Obsługa klienta: nasz produkt posiada kompletny system zapewnienia jakości i obsługi posprzedażnej. Wysokiej jakości skóra: nasze etui na humidor do cygar jest wykonane z wysokiej jakości skóry, która jest przyjemna w dotyku, odporna na ścieranie i trwała.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w 100% zadowolony, daj nam znać. Idealny na krótkie wycieczki i do codziennego użytku. Nasz zespół obsługi klienta udzieli Ci pełnego zwrotu pieniędzy lub bezpłatnej wymiany. Podszewka z drewna cedrowego: wyściółka wewnętrzna wykonana jest z hiszpańskiego drewna cedrowego, które ma doskonały aromat i zdolność zatrzymywania wilgoci oraz tworzy naturalną przestrzeń do przechowywania cygar.

Idealny prezent: miłośnicy cygar mogą cieszyć się zapalaniem cygar podczas ich życia. Lekki i przenośny: ten humidor jest mały i lekki, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i zajmuje mało miejsca. Idealny prezent na dzień ojca, boże Narodzenie, Walentynki, Święto Dziękczynienia i inne specjalne okazje. Cygara nie wchodzą w skład zestawu skórzanego.
MarkaVolenx #ad
ProducentVolenx #ad
Wysokość1.3
Długość6.89
Szerokość3.7
Numer częściWLL-0087-1
ModelWLL-0087-1

7. GERMANUS

#ad

GERMANUS Humidor Mensalla na 30 cygar, Carbon

#ad
GERMANUS #ad - Wymiary: szerokość: 26 cm, wysokość: 6, głębokość: 22 cm, 5 cm. Germanus markowy humidor na 30 cygar, Mensalla Carbon. Germanus nawilżacz z kryształkami akrylowo-polimerowymi w zestawie. Szklana pokrywka – wewnątrz hiszpański fornir z drewna cedrowego. Higrometr zewnętrzny z mosiądzem w zestawie, wygląd włókna węglowego na zewnątrz.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Wysokość2.56
Długość10.24
Waga2.53
Szerokość8.66
Numer części4260348726895
Model4260348726895

8. GERMANUS

#ad

GERMANUS Humidor Licca Premium na ok. 100-200 cygar

#ad
GERMANUS #ad - Oprócz napisanej instrukcji oferujemy film instruktażowy, który już wielokrotnie przekazywał niezbędne wskazówki dotyczące użytkowania. Zaprojektowana specjalnie przez nas do popularnych formatów cygar Cohiba Esplendidos.

Germanus wysokiej jakości markowy humidor Licca w kolorze brązowym. Z cyfrowym higrometrem i wysokiej jakości metalowym nawilżaczem humidorowym GERMANUS oraz rozdzielaczem. Wymiary zewnętrzne: 41, 5, 5 cm x 25, wymiary wewnętrzne: 36, 0 x 19, 5 x 10, 0 x 8, 0. Wyjątkowo gruby korpus zapewnia wyjątkowo stabilne wykończenie. Cznie ze szczegółową instrukcją może nie być dostępna w języku polskim i instrukcją może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaGERMANUS #ad
ProducentGERMANUS #ad
Wysokość16.34
Długość4.13
Szerokość10.04
Numer części4260348724143

9. Mojgar

#ad

Elektryczny humidor 16 l, prezent dla mężczyzn, chłodny humidor z regulacją temperatury, 100 liczników, elektroniczny humidor do cygar

#ad
Mojgar #ad - Nasze humidory mają wycięcia w frontach szuflad i wkładane półki, aby umożliwić lepszą cyrkulację powietrza i utrzymać kolekcje w doskonałym stanie. W zestawie ze zbiornikiem na wodę i paskami nawilżającymi, można dodać wodę, aby zwiększyć wilgotność powietrza wewnątrz i obserwować wilgotność powietrza za pomocą higrometru na szufladzie.

Po otwarciu drzwi emanuje naturalnym aromatem, który nie tylko nawilża Twoje kolekcje, ale również eliminuje zapachy i zapobiega ich wysychaniu i pleśnieniu. Wskazówka: wilgotność powietrza nie może być ustawiona, mężów jako kamień milowy na urodziny, ale można ją zwiększyć za pomocą dołączonej umywalki lub nawilżacza. Innowacyjne wzornictwo – ulepszyliśmy dolną część humidoru, w przeciwieństwie do innych markowych produktów, że łatwiej jest nam lepiej wykorzystać przestrzeń do przechowywania większej liczby kolekcji cygar, w których nie można przechowywać podłoża.

Zachowanie aromatu – wyprodukowano z wysokiej jakości hiszpańskiego drewna cedrowego. Prezent dla mężczyzn – można umieścić w salonie, przyjaciół, gabinecie, emeryturę, sypialni i piwnicy na wino. Idealny prezent dla ojców, Boże Narodzenie, rocznice. To sprawia, co jest równoznaczne z dodatkową warstwą przestrzeni. Działa bez wibracji, jak i przyjazne dla środowiska. Szybkie chłodzenie – półprzewodnikowa technologia chłodzenia zapewnia efektywną cyrkulację powietrza i stabilne środowisko chłodzenia dla inteligentnego przechowywania.
MarkaMojgar #ad
ProducentMojgar #ad
Wysokość14.17
Długość20.28
Waga23.15
Szerokość9.92
Model4457293
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Volenx

#ad

Przenośny humidor podróżny z paskiem na ramię, zestaw humidorów do cygar, humidor cygara ze skóry z zapalniczką, prezent dla mężczyzn bez cygara, Volenx Humidor, do 6 cygar

#ad
Volenx #ad - Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami, nawilżacz powietrza, zapalniczkę z przecinakiem do cygar bez gazu, zakraplacz, a znajdziemy rozwiązanie. Powłoka z drewna cedrowego jest szlifowana ręcznie, aby zapewnić cygarom naturalne miejsce do przechowywania.

Doskonała ochrona: humidor do cygar volenx zapewnia doskonałą ochronę cennych cygar. Jakość i obsługa klienta to nasze najważniejsze priorytety. Humidor nie zawiera cygar. Zestaw cygar: opakowanie zawiera pudełko na cygara, pasek na ramię i podręcznik może nie być dostępny w języku polskim. Idealny prezent: niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla miłośnika cygar, czy jesteś zapalonym miłośnikiem cygar, ten humidor jest idealnym wyborem. Wysokiej jakości materiał: nasza skrzynka na cygara jest wykonana z wysokiej jakości sztucznej skóry i hiszpańskiej podszewki cedrowej, która jest przyjemna w dotyku i trwała.

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy odpoczywasz w domu, zawsze masz swoje cygara przy sobie i możesz je stylowo zaprezentować. Praktyczne wzornictwo: dzięki dołączonemu paskowi na ramię nasze etui na cygara można wygodnie zabrać ze sobą wszędzie. Możesz mieć pewność, że twoje cygara są optymalnie chronione przed wilgocią, światłem i wahaniami temperatury.
MarkaVolenx #ad
ProducentVolenx #ad
Waga2.09
Numer części7589
Model7589