Top 10 Enence Sofortübersetzer Original – Słowniki elektroniczne, tezaurusy i translatory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vasco Electronics

#ad

Vasco Translator V4 tłumacz głosowy | urządzenie do tłumaczenia | tłumaczy na całe życie gratis | 108 języków | wprowadzanie głosu i odtwarzanie głosu | tłumacz zdjęć | kolor: czarny onyks

#ad
Vasco Electronics #ad - Mimo to mały komputer głosowy waży tylko 134 g i pasuje do każdej kieszeni spodni. Dodatkowo vasco v4 może odczytać na głos tłumaczenie na 52 języki z doskonałą wymową. Cenne dodatkowe funkcje: urządzenie tłumaczy nie tylko zdania, przekazać lub usunąć. Bez limitów, czego potrzebujesz.

Tłumacze językowe vasco electronics można znaleźć w wielu firmach, dokładny i bezpieczny: Vasco V4 to tłumacz w czasie rzeczywistym na najnowszym poziomie techniki; czas reakcji poniżej 0, szkołach i szpitalach, a także w wymiarze sprawiedliwości i administracji. Wyjątkowa dokładność tłumaczenia dzięki specjalnej kombinacji 10 różnych technologii AI. Vasco korzysta z bezpiecznych serwerów tłumaczy w Niemczech z najwyższymi standardami ochrony danych. Wytrzymały i wysokiej jakości: tłumacz premium firmy vasco jest odporny na wstrząsy, mocny akumulator, bluetooth, duży wyświetlacz dotykowy i boczne przyciski mowy, pyłoszczelny i odporny na zachlapanie wodą.

Inaczej niż inne tłumacze, w prawie 200 krajach. Wystarczy rozpakować i przetłumaczyć! Wbudowana karta SIM zapewnia dożywotni bezpłatny internet do tłumaczenia. Również wyposażenie techniczne jest imponujące: szybki procesor, aparat Sony, wydajne głośniki 99 dB i wbudowana karta SIM z bezpłatnym Internetem na zawsze. Z niemieckim menu i instrukcją obsługi w języku niemieckim.
MarkaVasco Electronics #ad
ProducentVasco Electronics #ad
Wysokość5.87
Długość2.17
Waga0.3
Szerokość0.39
Numer częściV4 Black Onyx
ModelVasco Translator V4

2. Xupurtlk

#ad

3,7", Xupurtlk W12 Tłumacz głosowy dokładnie Offline Online, podróży i życia biznesowego, tłumaczenie głosu w czasie rzeczywistym w 144 różnych językach do nauki, ekran dotykowy

#ad
Xupurtlk #ad - Błyskawiczne tłumaczenie online w 144 językach i akcentach: pokonaj bariery językowe dzięki imponującej funkcji tłumaczenia online W12. Bezproblemowe tłumaczenie offline na 10 języków głównych: doświadcz precyzyjnych tłumaczeń bez połączenia z Internetem w języku hiszpańskim, angielskim, rosyjskim, chińskim, arabskim, niemieckim, francuskim, japońskim, koreańskim i tajskim.

Osiągnij wyjątkową dokładność na poziomie 98% podczas komunikacji w różnych środowiskach. Długi czas pracy baterii dla ciągłego tłumaczenia: pozostań połączony i ciesz się nieprzerwanymi tłumaczeniami dzięki przedłużonemu akumulatorowi W12. Wybierz pomiędzy głosem męskim i żeńskim i unikaj możliwych niedogodności w różnych sytuacjach.

Idealny w podróży lub w odległych miejscach. Wysokiej jakości akumulator 1500 mAh umożliwia do 8 godzin pracy przy jednym ładowaniu. Wyraźna komunikacja z ekranem o przekątnej 3, 7 cala o wysokiej rozdzielczości: popraw komunikację dzięki dużemu, krystalicznie czystemu ekranowi HD W12. Naładuj urządzenie w ciągu zaledwie 1-2 godzin i polegaj na nim wszędzie. Czytaj tłumaczenia łatwo i wyraźnie. Uzyskaj niemal natychmiastowe tłumaczenia w mniej niż 0, 5 sekundy.
MarkaXupurtlk #ad
ProducentXupurtlk #ad
Numer częściXupurtlk-W12
ModelXupurtlk-W12

3. Vasco Electronics

#ad

Vasco Translator M3 tłumacz głosowy | urządzenie do tłumaczenia | tłumaczy przez całe życie gratis | 70+ języków | wprowadzanie głosu i odtwarzanie głosu | tłumacz zdjęć | Kolor: Black Pearl ze

#ad
Vasco Electronics #ad - Brak kosztów: autonomiczny tłumacz języka, umowy, łącznie z wbudowaną kartą sim. Urządzenia do tłumaczenia firmy Vasco Electronics są wykorzystywane w wielu europejskich przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, takich jak wymiar sprawiedliwości i ratownictwo. Prawdziwy 2-drożny tłumacz do rozmów.

Tłumaczy nie tylko to, co mówisz na ponad 70 języków. Tłumacz zdjęć: dzięki wbudowanej kamerze za pomocą przycisku tłumaczy również wydrukowany tekst, taki jak menu, tytuły gazet, wystawy lub plakaty. Odtwarzanie głosu można wyłączyć; Translator Vasco M3 jest również bezgłośny. Doskonała wymowa, która nadaje się nawet do nauki języków. Vasco m3 nie potrzebuje telefonu komórkowego, co potrzebne, który w momencie dostawy zawiera wszystko, aplikacji, abonamentu ani ilości danych. Perfekcyjne odtwarzanie głosu: pokazuje tłumaczenie na ekranie i dodatkowo je odczytuje.

Od angielskiego, niemieckiego, co mówisz, ale również to, co odpowiada Twój rozmówca; rozumiesz i będziesz rozumiany.70+ języków: tłumaczy to, francuskiego i włoskiego po wietnamski i zulu. Szybki i dokładny: natychmiastowy tłumacz na najnowszym stanie techniki; z prędkością tłumaczenia poniżej 0, 5 sekundy i dokładnością do 96% tłumaczenia Vasco M3 jest imponująco szybki i dokładny. Wszystkie aktualizacje i połączenie internetowe dla nieograniczonych tłumaczeń są bezpłatne przez całe życie.
MarkaVasco Electronics #ad
ProducentVasco Electronics #ad
Wysokość4.92
Długość1.93
Waga0.19
Szerokość0.51
Numer częściM3 - Black Pearl
ModelVasco M3

4. Adelagnes

#ad

Tłumaczenie zdjęć/WIFI/hotspot/offline, nauki języków biznesowych, natychmiastowy tłumacz do podróży, czarny, urządzenie do tłumaczenia z funkcją głosu, Adelagnes Tłumacz głosowy

#ad
Adelagnes #ad - Pełne naładowanie trwa zaledwie 1-2 godziny. Dzięki wydajnej funkcji tłumaczenia zdjęć ten dwukierunkowy natychmiastowy tłumacz głosu może pomóc w dostosowaniu się do różnych środowisk. Ten mały, ale potężny tłumacz będzie Twoją prawą ręką podczas nauki, pracy lub w podróży. Ai translator obsługuje 137 języków: tłumacz wykorzystuje najnowszą technologię, ultra-szybkie i dokładne tłumaczenie, że nawet po dłuższym użytkowaniu nie załamuje się.

Atwy w obsłudze: ten inteligentny tłumacz głosowy ma tylko trzy przyciski, jest wyposażony w 3-calowy ekran dotykowy IPS HD, wszystkie funkcje mogą być obsługiwane przez ekran, a prosta konstrukcja interfejsu jest odpowiednia dla każdego. Ponadto obsługuje aktualizacje ota, co oznacza, z czasem reakcji zaledwie 0, 5 sekundy i dokładnością tłumaczenia w czasie rzeczywistym na poziomie 98%.

Zalecamy jednak korzystanie z tłumaczenia online, aby zachować ważność. Przenośny rozmiar i długa żywotność baterii: dwukierunkowy natychmiastowy tłumacz jest mały i lekki 4, 54 cala, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie. I dokładność tłumaczenia. Wydajna funkcja tłumaczenia obrazu: to przenośne urządzenie do tłumaczenia głosowego jest wyposażone w kamerę o wysokiej rozdzielczości, która obsługuje tłumaczenie zdjęć online do 74 języków i tłumaczenie offline 40 języków. Czytaj menu/tabliczki/czasopisma/etykiety w różnych językach.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad
Numer częściWH01

5. simvalley MOBILE

#ad

Mobilny tłumacz głosu w czasie rzeczywistym, 106 języków, bezpośredni tłumacz, 4G, translater, Wi-Fi tłumacz głosowy, simvalley MOBILE Tłumacz językowy: zestaw 2 szt.

#ad
simvalley MOBILE #ad - Tłumacz z kablem usb do ładowania i instrukcją obsługi w języku niemieckim. Tłumaczenie offline między 12 językami: niemiecki, portugalski, 2 cm 4" i rozdzielczości 540 x 1080 pikseli -mp-kamera MP do ponad Ustawianie do 44 języków tekstów na wyświetlaczach, angielski uk + usa, japoński, francuski, włoski, hiszpański, koreański i niderlandzki Duży ekran dotykowy IPS o przekątnej ekranu 10, rosyjski, menu itp.

Bezpośredni tłumacz – ponadto pasuje do: Translater, mikrofon. Pamięć: 1 gb pamięci, chiński tradycyjny + uproszczony, 8 GB pamięci ROM. Ręczne ustawianie głosu i automatyczne rozpoznawanie intuicyjne menu: wyświetla używane języki, czas nagrywania: do 1 godziny Funkcja hot-spot do połączenia innych urządzeń z Internetem Procesor: 4-rdzeniowy PU z 1, rozpoznany tekst z tłumaczeniem, datą, godziną i stanem baterii Zintegrowany konwerter jednostek i walut Funkcja nagrywania z wyświetlaczem w języku oryginalnym i tłumaczona, 3 PU z GHz. Bardzo duży ekran dotykowy ips o przekątnej 4" 10, 2 cm wi-fi do tłumaczenia online między 106 językami tłumaczenie offline między 12 językami Szybki czas reakcji z wydaniem głosu: 0, 2 sekundy Kamera do tłumaczenia tekstów 2 mikrofony z aktywną redukcją szumów.

Szybki czas reakcji: 0, 2 sekundy opcjonalne wyjście głosowe z opcjonalnym powtarzaniem przez podwójny głośnik dwa mikrofony z aktywną redukcją szumów: zapewnia wyraźne nagrania głosowe bez hałasu otoczenia Kompatybilność z WiFi: obsługuje Wi-Fi IEEE 802. 11b/g 2, 4 ghz możliwość aktualizacji oprogramowania OTA Zasilanie: wbudowany akumulator litowo-jonowy 2. 0 akumulator z 2. 00 mah do 12 godzin pracy, ładowanie przez USB zasilacz sieciowy lub powerbank należy zamówić osobno.
Markasimvalley MOBILE #ad
Producentsimvalley MOBILE #ad
Waga0.25
Numer częściZX5179-944

6. Adelagnes

#ad

W czasie rzeczywistym, do nauki i podróży, Adelagnes Natychmiastowy tłumacz głosu, online / offline tłumacz języka dla firm, 137 obsługiwanych języków, dwukierunkowy inteligentny tłumacz językowy

#ad
Adelagnes #ad - Komunikuj się bez ograniczeń. Nasze tłumacze językowe są małe i przenośne w podróży i w podróży służbowej. Tłumaczenie offline: tłumacz głosowy obsługuje tłumaczenia offline w 17 językach głównych bez wi-fi. Dzięki przenośnemu tłumaczowi możesz w każdej chwili rozmawiać z ludźmi. Jeśli potrzebujesz go w szczególnych przypadkach, należy wcześniej pobrać dane w odpowiednim języku wymagany status sieci.

Zasięg i odległość: ten przenośny tłumacz głosowy ma wbudowaną redukcję szumów z dwoma mikrofonami, 5 stopy i może reagować w mniej niż 0, 5 sekundy, odległość nagrywania wynosi do 6, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie bez nieprzyjemnej przerwy. Ten przenośny tłumacz ma wysoką dokładność 98% i zaawansowane funkcje edycji tekstu. Dzięki wysokiej jakości głośnikom audio z dwoma mikrofonami z redukcją szumów można usłyszeć i nagrywać krystalicznie czysty dźwięk.

Pełne ładowanie trwa zaledwie 1-2 godziny. Duży ekran dotykowy wyświetla przetłumaczony tekst wraz z opcjonalnym tłumaczeniem audio nad obrazem. Precyzyjny, inteligentny tłumacz online: nasz tłumacz językowy obsługuje tłumaczenia online w czasie rzeczywistym na 137 języków, zapewniając jednocześnie bardzo precyzyjne i szybkie tłumaczenie. Dzięki lekkiej konstrukcji można ją wszędzie ze sobą zabrać. Tłumaczenie audio i superładowanie: dwukierunkowy natychmiastowy tłumacz obsługuje funkcję tłumaczenia audio do nagrywania ważnych wywiadów, spotkań i rozmów.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad

7. Adelagnes

#ad

Biznesu i nauki języków, urządzenie do tłumaczenia z funkcją głosu, natychmiastowy tłumacz do podróży, Adelagnes Tłumacz głosowy, tłumaczenie zdjęć/WIFI/hotspot/offline

#ad
Adelagnes #ad - Nasze tłumacze językowe są małe i przenośne w podróży i w podróży służbowej. Dzięki lekkiej konstrukcji można ją wszędzie ze sobą zabrać. Komunikuj się bez ograniczeń. Jeśli potrzebujesz go w szczególnych przypadkach, należy wcześniej pobrać dane w odpowiednim języku wymagany status sieci.

Kamera hd urządzenia tłumacza może szybko zidentyfikować książki, a duży ekran dotykowy wyświetla przetłumaczony tekst wraz z opcjonalnym tłumaczeniem audio nad obrazem. Tłumaczenie i ładowanie audio: dwukierunkowy tłumacz obsługuje funkcję tłumaczenia audio do nagrywania ważnych wywiadów, spotkań i rozmów. Przenośny tłumacz umożliwia rozmawianie z ludźmi w każdej chwili i skrócenie relacji między sobą. Zasięg użytkowania i odległość użytkowania: ten przenośny tłumacz głosowy jest wyposażony w wbudowaną redukcję szumów z dwoma mikrofonami, 5 sekundy, odległość nagrywania wynosi do 6, może reagować w mniej niż 0, 5 stopy, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie bez nieprzyjemnej przerwy.

Najpierw należy użyć tłumaczenia językowego, aby zapewnić ważność i dokładność tłumaczenia. Pakiety językowe offline są ograniczone do kilku prostych zwrotów na co dzień. Tłumaczenia zdjęć: to urządzenie do tłumaczenia głosowego jest wyposażone w zintegrowaną kamerę hd, czasopisma, menu, tabliczki drogowe itp. Która obsługuje 74 rodzaje tłumaczeń obrazów.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad
Numer częściWp7

8. Adelagnes

#ad

Urządzenie do tłumaczenia z funkcją głosu, hotspot, offline, natychmiastowy tłumacz do podróży, WiFi, biznesu i nauki języków, Adelagnes Tłumacz głosowy, tłumaczenie zdjęć

#ad
Adelagnes #ad - Najpierw należy użyć tłumaczenia językowego, aby zapewnić ważność i dokładność tłumaczenia. Nasze tłumacze językowe są małe i przenośne w podróży i w podróży służbowej. Tłumaczenia zdjęć: to urządzenie do tłumaczenia głosowego jest wyposażone w zintegrowaną kamerę hd, która obsługuje 74 rodzaje tłumaczeń obrazów.

Zasięg użytkowania i odległość użytkowania: ten przenośny tłumacz głosowy jest wyposażony w wbudowaną redukcję szumów z dwoma mikrofonami, odległość nagrywania wynosi do 6, 5 sekundy, 5 stopy, może reagować w mniej niż 0, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie bez nieprzyjemnej przerwy. Przenośny tłumacz głosowy jest wyposażony w wbudowaną baterię litową 1500 mAh, która może pracować nieprzerwanie przez 8 godzin na jednym ładowaniu i pracować w trybie czuwania przez 7 dni. Tłumaczenie i ładowanie audio: dwukierunkowy tłumacz obsługuje funkcję tłumaczenia audio do nagrywania ważnych wywiadów, spotkań i rozmów.

Ten przenośny tłumacz ma wysoką dokładność 98% i zaawansowane funkcje edycji tekstu. Jeśli potrzebujesz go w szczególnych przypadkach, należy wcześniej pobrać dane w odpowiednim języku wymagany status sieci. Kamera hd urządzenia tłumacza może szybko zidentyfikować książki, menu, czasopisma, tabliczki drogowe itp. A duży ekran dotykowy wyświetla przetłumaczony tekst wraz z opcjonalnym tłumaczeniem audio nad obrazem. Pakiety językowe offline są ograniczone do kilku prostych zwrotów na co dzień.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad
Numer częściWp1

9. Adelagnes

#ad

138 obsługiwanych języków, Adelagnes Tłumacz głosowy, dwukierunkowy inteligentny język, nauki i podróży, online/offline, natychmiastowy translator kieszonkowy w czasie rzeczywistym do biznesu

#ad
Adelagnes #ad - Najpierw należy użyć tłumaczenia językowego, aby zapewnić ważność i poprawność tłumaczenia. Dzięki lekkiej konstrukcji można ją wszędzie ze sobą zabrać. Precyzyjny, inteligentny tłumacz online: nasz tłumacz językowy obsługuje tłumaczenia online w czasie rzeczywistym na 137 języków, zapewniając jednocześnie bardzo precyzyjne i szybkie tłumaczenie.

Ten przenośny tłumacz ma wysoką dokładność 98% i zaawansowane funkcje edycji tekstu. Tłumaczenie offline: tłumacz głosowy obsługuje tłumaczenia offline w 17 językach głównych bez wi-fi. Tłumaczenie zdjęć: to urządzenie do tłumaczenia głosu jest wyposażone w zintegrowaną kamerę hd, czasopisma, która obsługuje 74 rodzaje tłumaczenia zdjęć online i 40 rodzajów tłumaczenia obrazów offline. Pełne ładowanie trwa zaledwie 1-2 godziny. Kamera hd urządzenia tłumacza może szybko zidentyfikować książki, menu, tabliczki drogowe itp.

Przenośny tłumacz głosowy jest wyposażony w wbudowaną baterię litową 1500 mAh, która może pracować nieprzerwanie przez 8 godzin na jednym ładowaniu i być w trybie czuwania przez 7 dni. Tłumaczenie audio i superładowanie: dwukierunkowy natychmiastowy tłumacz obsługuje funkcję tłumaczenia audio do nagrywania ważnych wywiadów, spotkań i rozmów. Dzięki wysokiej jakości głośnikom audio z dwoma mikrofonami z redukcją szumów można usłyszeć i nagrywać krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki przenośnemu tłumaczowi możesz w każdej chwili rozmawiać z ludźmi.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad
Numer częściZ6-100

10. Adelagnes

#ad

Urządzenie do tłumaczenia z funkcją głosu, natychmiastowy tłumacz do podróży, tłumaczenie zdjęć/WIFI/hotspot/offline, Adelagnes Tłumacz głosowy, nauki języków biznesowych

#ad
Adelagnes #ad - Najpierw należy użyć tłumaczenia językowego, aby zapewnić ważność i dokładność tłumaczenia. Dzięki lekkiej konstrukcji można ją wszędzie ze sobą zabrać. Ten przenośny tłumacz ma wysoką dokładność 98% i zaawansowane funkcje przetwarzania tekstu, inteligentny tłumacz online: nasz tłumacz głosowy obsługuje tłumaczenie online w czasie rzeczywistym na 106 języków, a głośniki audio premium z dwoma mikrofonami redukującymi hałas umożliwiają krystalicznie czysty dźwięk.

Nasze tłumacze językowe są małe i przenośne w podróży i w podróży służbowej. Jeśli potrzebujesz go w szczególnych przypadkach, należy wcześniej pobrać dane w odpowiednim języku wymaga statusu sieci. Tłumaczenie audio i ładowanie: dwukierunkowy tłumacz natychmiastowy obsługuje funkcję tłumaczenia audio, aby nagrywać ważne wywiady, spotkania i rozmowy. Precyzyjny, zapewniając jednocześnie bardzo precyzyjne i szybkie tłumaczenie. Dzięki przenośnemu tłumaczowi możesz rozmawiać z ludźmi w dowolnym momencie podczas jazdy i skrócić relacje między sobą.

Zakres zastosowania i odległość użytkowania: ten przenośny tłumacz głosowy jest wyposażony w wbudowaną redukcję szumów z dwoma mikrofonami, 5 stopy, może reagować w mniej niż 0, odległość nagrywania wynosi do 6, 5 sekundy, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie bez kłopotliwej przerwy. Słuchsłuchać i nagrywać dla mężczyzn. Tłumaczenie offline: tłumacz głosowy obsługuje tłumaczenie offline na 8 głównych języków bez wi-fi. Pakiety językowe offline są ograniczone do kilku prostych zwrotów na co dzień.
MarkaAdelagnes #ad
ProducentAdelagnes #ad
Numer części2