Top 10 Gas Stove Camping – Kuchenki turystyczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Petromax

#ad

Petromax Breaker piec RF33

#ad
Petromax #ad - Na żeliwnej części wierzchniej jest miejsce dla np. Stal nierdzewna, żeliwo, wymiary: Ø 23, 7, 5 x 33 cm, 5 kg. Garnków i patelni żeliwnych. Maksymalna wydajność przy niskim zużyciu opału jest idealnie przystosowana do kuchni na świeżym powietrzu kuchni, co dodaje wielofunkcyjności. Piec petromax łączy w sobie skuteczny efekt kominowy i zasadę opalania drewnem.
MarkaPetromax #ad
ProducentPetromax #ad
Wysokość1
Długość1
Waga15.5
Szerokość1
Numer części405506
Modelrf33
Gwarancjabrak.

2. Bushcraft Essentials

#ad

BUSHBOX LF SET kuchenka outdoorowa | kuchenka hobo | kemping | drewno | gaz | spiritus | składana | kompaktowa | z akcesoriami | stal nierdzewna | 100% Made in Germany

#ad
Bushcraft Essentials #ad - Wyprodukowano w niemczech: 100% Made in Germany ze stali nierdzewnej. Wiele zastosowań: może być zasilana drewnem naturalnym, spirytusem, materiałem organicznym, tabletkami na paliwo stałe itp.

17, 5 x 13, 5 x 2 cm w zestawie akcesoria i torba. Wymiary całkowite: ok. 590 g. Wysoce wydajny, kompaktowy składany garnek kuchenny: idealny do gotowania dla 1-2 osób. Waga całkowita: ok. Bardzo wydajny dzięki efektowi kominka. W zestawie korzystniejszy: kompletny zestaw wyposażenia w najczęściej kupowanej kombinacji: Bushbox LF, uniwersalny ruszt i wytrzymała torba outdoorowa. Wymiary kuchenki bushbox lf: 14 x 10 x 1, 2 cm po złożeniu, 14 x 10 x 10 cm po rozłożeniu.
MarkaBushcraft Essentials #ad
ProducentBushcraft Essentials #ad
Wysokość0.43
Długość5.51
Waga1.26
Szerokość3.94
Numer częściBCE-042

3. Bushcraft Essentials

#ad

Bushcraft Essentials BUSHBOX XL kuchenka outdoorowa | kuchenka hobo | kemping | drewno | gaz | spirytus | składana | kompaktowa | stal nierdzewna | 100% Made in Germany

#ad
Bushcraft Essentials #ad - Niezależny, liście, dla motocyklistów, bushcraft, trekking, kemping, różnorodny i łatwy w użyciu. Po złożeniu tylko ok. Już po kilku małych gałęziach można zagotować wodę w czasie poniżej 4 minut, grillować mięso, przygotować jedzenie i wiele innych.

Bushbox xl działa zgodnie z zasadą kominka: powietrze przepływa od dołu do kuchenki, powoduje nawet spalanie wilgotnego materiału i wytwarza silne ciepło, co dodatkowo wspiera ciepło w przeciwieństwie do otwartego ognia prawie nie może emitować na boki, dzięki czemu jest kierowane głównie do góry. Idealny na dłuższe wycieczki na świeżym powietrzu, wyprawy i i. Wyjątkowo wydajna, przenośna kuchenka do grillowania, gotowania, ogrzewania.1

1 cm grubości. Pozycja mocująca do kuchenki Trangia. Bushbox xl jest po prostu otwierany na zawiasach i jest natychmiast gotowy do użycia. Po złożeniu ten genialny piecyk hobo jest tylko nieco grubszy niż 1 cm i można go umieścić prawie wszędzie. Bushbox xl to cud wydajności. Paliwo jest dostępne bezpłatnie w każdym miejscu na łonie natury – gałęzie, obwód.
MarkaBushcraft Essentials #ad
ProducentBushcraft Essentials #ad
Wysokość0.39
Długość7.48
Waga1.76
Szerokość4.92
Numer częściBCE-008
ModelBCE-008

4. Jetboil

#ad

JetBoil turystyczna kuchenka gazowa, jeden rozmiar, czarny

#ad
Jetboil #ad - Czas gotowania: 1/2 litra = 2 min 30 s średnio przez okres eksploatacji kartusza Jetpower. Izolująca osłona neoprenowa. Pokrywa z otworem do sitka. Waga nóżki: 27 g. Waga: 345 g. Zużycie: 12 litrów na 100 g kartusza Jetpower. 0, 8 litra fluxring garnek aluminiowy z miarką. Cznie z nóżką kartusza. Wymiary: 104 x 165 mm. Adapter do garnka i kartusz gazowy jetpower nie wchodzą w zakres dostawy. Pojemność: 0, 8 l.
MarkaJetboil #ad
ProducentJetboil #ad
Wysokość6.5
Długość4.09
Waga0.75
Szerokość4.09
Numer częściZPCB
ModelZPCB
Gwarancja24.

5. Esbit

#ad

Esbit 1430920 zestaw do gotowania – garnek i palnik spirytusowy, pojemność: 750 ml

#ad
Esbit #ad - Esbit - esbit jest synonimem wysokiej jakości produktów wzmacniających w podróży. Dzięki wadze zaledwie 430 g ten kompaktowy zestaw do gotowania Esbit jest lekki i zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Oba garnki są wyposażone w składane, odporne na wysokie temperatury uchwyty.

Jego regulator płomienia ma składany uchwyt do wygodnej regulacji i gaszenia płomienia. Spirytusowy trener – palnik spirytusowy jest wykonany z mosiądzu i dzięki zakrętce z gumową uszczelką jest zabezpieczony przed wyciekiem. Dwa pojemniki – pokrywka większego garnka o pojemności 985 ml może być również używana jako mały garnek o pojemności 470 ml. Praktyczna – zestaw do kuchenki kempingowej znajdzie miejsce do transportu w woreczku z siatki.

Jedno wypełnienie palnika o pojemności 70 ml wystarcza na czas palenia do 30 minut. Zestawy kuchenek kempingowych, butelki na napoje, pojemniki termiczne i naczynia kempingowe. Gotowanie bez prądu – kuchenka outdoorowa doskonale nadaje się do gotowania w podróży. Niezależnie od tego, czy na świeżym powietrzu lub na co dzień – asortyment obejmuje m. In. Większa doniczka kempingowa ma wskaźnik objętości w skali ml.
MarkaEsbit #ad
ProducentEsbit #ad
Wysokość5.13
Długość6.5
Waga0.92
Szerokość5.38
Numer części1430920
ModelE-CS985HA
GwarancjaZgodnie z ustawowym obowiązkiem gwarancji.

6. Solo Stove

#ad

Wydajne, Solo Stove Tytanowa przenośna kuchenka kempingowa, bez paliwa, stal nierdzewna, dla 2-4 osób, 20 x 13 cm, waga 468 g, wydajne spalanie drewna o niskim poziomie dymu

#ad
Solo Stove #ad - Nylonowy worek materiałowy do przechowywania. Przemyślany system wentylacji: umożliwia gorący i bardziej wydajny ogień z powodu tlenu, który dostaje się przez dno pieca kempingowego. 13 cm średnicy, 14, 2 cm/20 cm wysokości po spakowaniu/złożeniu.

Dzięki temu drewno spala się całkowicie, ogień staje się gorętszy i powstaje mniej dymu. Niewielka waga i szybki czas gotowania: zagotuje wodę w ciągu 4-6 minut ok. Elastyczne zastosowanie wszędzie i w każdej chwili: do rozpalenia ognia użyj kijków, gałązek, szyszek jodłowych i innych naturalnych materiałów. Odpowiedni dla 2-4 osób. Kuchenka nie wymaga benzyny ani innych szkodliwych dla środowiska paliw.

Doskonały kemping: idealny do wędrówek i dłuższych wycieczek z plecakiem. Opatentowana konstrukcja, mniej dymu: opatentowana konstrukcja 360° airflow charakteryzuje się wyjątkową podwójną ścianką i umożliwia wtórne spalanie. 1 l wody. Wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej i drutu chromowanego. Tytan solo stove waży tylko 468 g.
MarkaSolo Stove #ad
ProducentSolo Stove #ad
Wysokość5.59
Długość5.12
Waga1.03
Szerokość5.12
Numer częściFBA_SST
ModelSST

7. AUTOPkio

#ad

Z adapterem, składana, do użytku na zewnątrz, trekking, AUTOPkio Kuchenka kempingowa 3500 W, gazowa kuchenka kempingowa z zapłonem piezoelektrycznym, wędrówki, wiatroszczelna, na piknik

#ad
AUTOPkio #ad - Kompaktowa i składana- kuchenka turystyczna jest wykonana ze stopu aluminium i stali nierdzewnej. Ustaw płomień za pomocą przycisku regulacji płomienia. Wiatroszczelna konstrukcja - kempingowa kuchenka gazowa wyposażona w przednią szybę skutecznie zapobiega wiatrowi i poprawia wydajność gotowania.

Idealnie nadaje się do gotowania na świeżym powietrzu, pikników i trekkingu. Składane ramiona podporowe i nogi podporowe, wędrówek, łatwe do przechowywania i przenoszenia. Dzięki temu palnikowi do gotowania na świeżym powietrzu potrzeba zaledwie 3 minut, aby zagotować 1 litr wody. Moc 3500 w – wysoka moc do 3500 w, równomierne ogrzewanie. System zapłonu piezoelektrycznego - ta przenośna kuchenka gazowa jest wyposażona w system zapłonu piezoelektrycznego i tester płomienia.

Nie jest wymagane dodatkowe wyposażenie nagrywające. Szeroka kompatybilność - kuchenki gazowe są wyposażone w 2 rodzaje adapterów, które nadają się do wszystkich rodzajów zbiorników gazowych. Wystarczy wkręcić wkład i nacisnąć przycisk zapłonu, aby go włączyć wkład nie wchodzi w zakres dostawy. Zakres dostawy: kuchenka kempingowa, konwerter, pudełko do przechowywania, instrukcja obsługi.
MarkaAUTOPkio #ad
Wysokość3.94
Długość3.54
Waga0.35
Szerokość3.54
Model1

8. CAGO

#ad

Kuchenka kempingowa, CAGO JV-03s kuchenka gazowa z 2 palnikami

#ad
CAGO #ad - Moc: maks. Z zabezpieczeniem zapłonu i zapłonem piezoelektrycznym. Funkcja wok dzięki rozkładanym narożnikom uchwytów na garnki. Działa z reduktorami ciśnienia 30 i 50 mbar. Efekt turbo – dzięki efektowi turbo wzmaga się wirowanie gazu i tlenu, a spalanie następuje bardziej skoncentrowane. 9, 0 kW.
MarkaCAGO #ad
ProducentJove Electronics #ad
Waga12.13
Numer części805391
ModelRéchaud à gaz CAGO JV-03s

9. Trangia

#ad

Trangia Duża kuchenka z palnikiem spirytusowym UL Alu HA kompletna nieprzywierająca z WK 25-6HA 150256 z czajnikiem 0,9 l

#ad
Trangia #ad - Zestaw można układać jeden na drugim. Atwy i bezpieczny w obsłudze również w trudnych warunkach. Składa się z wyjątkowo lekkiego i odpornego na zarysowania twardego anodowanego ultralekkiego aluminium. Waga całkowita: 1270 g.
MarkaTrangia #ad
ProducentTrangia #ad
Numer części150256

10. Campingaz

#ad

Campingaz Camp Bistro DLX kompaktowa kuchenka outdoorowa z kartuszem gazowym, 1-płomieniowy, 2200 W, xl, kempingowa, z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i walizką

#ad
Campingaz #ad - Maksymalne bezpieczeństwo: dzięki zabezpieczenie kartusza dźwignia obok regulatorem gazu można odzyskać dopływ gazu/; niezawodna ochrona przed przegrzaniem. Dostępność na całym świecie: campingaz posiada globalnym sieci dystrybucji dla nabojów gazowych w ponad 50 krajach, przegląd sprzedawcy na campingaz.

Com/gasfinder. Wymiary: 37 x 29 x 13 cm; zużycie gazu 160 g/h; czas pracy 1 h 25 min; waga 1, 8 kg; pasuje do patelnia/garnek rozmiarów 12 – 26 cm; nie nadaje się do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Kompaktowy i o dużej mocy: proste odtwarzanie elektryczny stołu 2.

200 w z zapłonem piezoelektrycznym; płomień jest indywidualnie regulowana; wytrzymały-garnek ze stali szlachetnej szelki w zestawie. Praktyczna konstrukcja i ochrona: pracy z campingaz wkład gazowy CP 250, które w czasie pracy w zintegrowanym kartusz komora znika; wraz z praktyczną transport Case.
MarkaCampingaz #ad
ProducentCampingaz #ad
Wysokość4.84
Długość14.57
Waga3.97
Szerokość10.98
Numer części2000037341
Model2000037341
Gwarancja2 jahre herstellergarantie.