Top 10 Greifhilfe Mit Magnet – Narzędzia do wydobywania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ANANOR

#ad

Szczypce do, obracana o 360° głowica i worek do przechowywania, wytrzymały chwytak z magnetycznym ramieniem, ulepszone szerokie szczęki, ANANOR Składane szczypce chwytakowe 81 cm dla seniorów

#ad
ANANOR #ad - Ma 50 możliwości zastosowania i działa bez zarzutu, zwrot nie jest wymagany: Jest to świetny zestaw do ceny do jakości. Klamry z tworzywa sztucznego na trzonkach są wszechstronne i można je łatwo podłączyć do chodzików, wózków inwalidzkich, aby zapobiec ślizganiu się przedmiotów.

Wytrzymałe i mocne: szczypce chwytające ananor 81 cm to bardzo praktyczne i popularne narzędzie dla wszystkich, zapaleniem stawów lub utratą mobilności. Oba końce chwytaka są wyposażone w magnesy do zbierania monet, które są trudno dostępne. Jeśli pomagasz starszym krewnym, latarek itd. Przemyślany prezent dla rodziny! pokaż swoją troskę dzięki temu przenośnemu narzędziu! Ergonomiczne i wygodne: uchwyt szczypiec do śmieci ananor jest antypoślizgowy i wyjątkowo trwały.

Każdy chwytak jest dostarczany z nadającą się do prania torbą do przechowywania. Dożywotnia gwarancja, osób starszych i osób niepełnosprawnych. Jeśli szczypce są uszkodzone, pracowników sanitarnych, kobiet w ciąży, prosimy o kontakt w każdej chwili. Może być również pomocny podczas docierania do przedmiotów w miejscach wysoko położonych oraz w trudno dostępnych miejscach. Obiecujemy satysfakcjonującą obsługę klienta. Ponadto górny koniec chwytaka jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie.
MarkaANANOR #ad
ProducentANANOR #ad

2. Unger

#ad

Z końcówką magnetyczną, głowica chwytająca obracana o 360°, szczypce do śmieci, bardzo wytrzymały NT090, UNGER NiftyNabber Trigger uniwersalny chwytak 93 cm długości

#ad
Unger #ad - Dostępne w wielu rozmiarach. Wygodny i responsywny uchwyt szczypiec: wyposażony w nasz bardzo responsywny uchwyt szczypiec. Głowicę można wygodnie i bezpiecznie zablokować pod dowolnym kątem 90° i dopasować do Twoich potrzeb. Uchwyt jest ponadto wyposażony w tworzywo sztuczne wzmocnione szkłem, co zapewnia dodatkową stabilność podczas trzymania.

Końcówki pazurów są w pełni magnetyczne, aby bezpiecznie trzymać metalowe przedmioty, takie jak monety i puszki. Wyprodukowano z nierdzewnego aluminiowego trzonka i wytrzymałego i mocnego wewnętrznego metalowego drążka dla zwiększenia trwałości i siły trzymania. Szybki mechanizm oznacza większy komfort i wydajność użytkowania. Bardzo wytrzymały uchwyt do chwytania śmieci niftynabber może pomieścić przedmioty o wadze do 4, 5 kg. Niezawodne trzymanie nawet w przypadku najtrudniejszych kształtów i rozmiarów. Wszechstronne zastosowanie: idealnie nadaje się jako pomoc w chwytaniu: niezwykle lekki do mocnego i trwałego materiału wierzchniego, jako narzędzie chwytające dla osób starszych lub dla każdego, kto potrzebuje pomocy dłoni.

60 cm, 80 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania jako przedłużenie ramienia/drążek dla osób niepełnosprawnych, 90 cm i 100 cm. W przeciwieństwie do innych chwytaków mechanizmu strunowego, nie rozciąga się po podniesieniu przedmiotów. W pełni obracana głowica zapewnia lepszy dostęp: dzięki obrotowej o 360° głowicy można łatwo sięgnąć po wąskie i trudne obszary.
MarkaUnger #ad
ProducentUnger #ad
Wysokość1.77
Długość36.54
Waga0.6
Szerokość4.92
Numer częściNT090
ModelNT090

3. OITUGG

#ad

OITUGG 2 szczypce do chwytania dla seniorów – chwytak 81 cm z magnetycznymi końcówkami i głowicą obracającą się o 90° – szczypce do śmieci z ergonomicznym uchwytem – chwytak teleskopowy dla seniorów i

#ad
OITUGG #ad - Uwaga: waga chwytu: ≤ 1 kg; przyciąganie magnesu: ≤ 100 g. Regulowany kąt 360 stopniszczypce do śmieci są wyposażone w głowicę obracającą się o 360 stopni, szczególnie przy dłuższym użytkowaniu, aby osiągnąć dowolny kierunek. Udźwig 2, a wewnętrzny drut z linki stalowej zapewnia wytrzymałość i trwałość, 2 lbchwytak jest wykonany z nierdzewnego i tworzywa sztucznego abs, lekkiego aluminium, trwałość i łatwość użytkowania.

Ponadto szczypce są wyposażone w magnetyczne końcówki, monety lub klucze. Nie jest ciężki w użyciu. Od 2 lat opracowaliśmy te szczypce i wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały dostępne na rynku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Magnesy można bezpiecznie podnieść. Otwór 4, 7 calaszczypce do śmieci są pokryte antypoślizgowym materiałem, magnetyczne haczyki mogą przyciągać małe przedmioty, łyżka, takie jak widelec, co zapobiega wyślizgiwaniu się lub wypadaniu przedmiotów.

I wyzwalacz softgrip i wyściełany ergonomiczny uchwyt umożliwiają wyjątkowo wygodne użytkowanie, aby uniknąć zmęczenia rąk i rąk spowodowanego ciągłym użytkowaniem. Co otrzymasz?zawartość opakowania: 2 x szczypce do śmieci. Chwytak zwiększa zasięg o 80 cm, dzięki czemu można przechowywać przedmioty z ziemi, z kosza na śmieci, z górnej półki, za meblami lub w innych trudno dostępnych miejscach.
MarkaOITUGG #ad
ProducentOITUGG #ad

4. ALKAN

#ad

2 w 1 elastyczny chwytak pazurowy 94 cm ekstra długi / pazury do podnoszenia pazurów narzędzie / narzędzie chwytające system sprężyny z uchwytem magnetycznym pierścieniowym / prętem magnetycznym

#ad
ALKAN #ad - 2 w 1 – elastyczny chwytak pazurów z magnesem pierścieniowym, bardzo długi ok. 94 cm zapewnia dodatkowy zasięg, dzięki któremu można dotrzeć do daleko odległych przedmiotów. Długość całkowita ok. Sprężynowy uchwyt na palec zapewnia łatwe otwieranie łap. Idealne narzędzie, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. 94 cm długość całkowita. Z bardzo elastycznym trzonkiem, który umożliwia dotarcie do niekorzystnych miejsc, idealny do podnoszenia spadających przedmiotów.
MarkaALKAN #ad
ProducentAlkan #ad
Wysokość1.77
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer części16624
Model16624

5. PEPE Mobility

#ad

PEPE – składane szczypce chwytakowe dla seniorów z magnesem, szczypce do odpadów, obrotowe chwytaki, składane chwytaki do prac ogrodowych, wyciągane ramię dla seniorów, szczypce do śmieci, szczypce do zbierania śmieci

#ad
PEPE Mobility #ad - Maksymalna waga wspierana: 1 kg. Idealnie nadaje się również do czyszczenia śmieci na zewnątrz, ulice lub plaże. Ponadto magnes na głowie idealnie nadaje się do przyjmowania małych przedmiotów metalowych, takich jak klucze, nikiel lub kobaltu o wadze do 100 g. Ramię chwytające można również złożyć, który można obsługiwać bez dużego nakładu siły, aby ułatwić przechowywanie po złożeniu 44 cm.

Funkcjonalny: zaprojektowany, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod łóżkiem, a tym samym uniknąć bólu pleców. Mocny uchwyt z magnesem: szczypce zapewniają dobrą przyczepność dzięki wytrzymałemu, monety, antypoślizgowemu materiałowi gumowemu, długopisy, śruby zawierające żelazo, breloczki do kluczy, który zapobiega spadaniu przedmiotów podczas transportu. Ergonomiczne i składane: dzięki ergonomicznemu uchwytowi i wyzwalaczowi, ramię chwytające jest wygodne w użyciu nawet przez dłuższy czas.

Idealnie nadaje się również do chwytania przedmiotów, aby dotrzeć do małych i lekkich przedmiotów bez konieczności schylania się, za sofą lub za meblami. Zalecane dla: osób z problemami z mobilnością, takich jak ogrody, bólami pleców lub które trudno się schylać. Obrotowy zacisk: dzięki obrotowemu o 360° chwytakowi i dużemu otworowi 8, 5 cm chwytak umożliwia precyzyjne chwytanie przedmiotów o różnych rozmiarach.
MarkaPEPE Mobility #ad
ProducentIMD SL #ad
Numer części1506
ModelP40022

6. UKOFEW

#ad

Dla osób starszych, 82 cm długości, UKOFEW Składane chwytaki, chwytak ogrodowy, chwytak ręczny niebieski, 32", do usuwania śmieci, szczypce z magnesem, składany chwytak

#ad
UKOFEW #ad - Chroń swoje środowisko przed odpadami. Szerokie zastosowaniejest bardzo odpowiedni dla pacjentów z artretyzmem, ogrodzie, niepełnosprawnych i osób z trudnościami w poruszaniu się. Z naszymi pojemnikami na śmieci. To wysuwane gniazdko umożliwia łatwe zbieranie małych przedmiotów w niedostępnym lub wąskim pomieszczeniu.

Bardzo dobrze nadaje się do wyjmowania pilota zdalnego sterowania ze stołu, ABS, zebrania potłuczonego szkła z podłogi i tak dalej! Bardzo długi zakres - zasięg 82 cm pozwala osiągnąć obszary, że czyszczenie i zbieranie śmieci i śmieci jest dziecinnie proste, w których zazwyczaj nie znasz swoich ramion! To sprawia, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się brudzić rąk, zginać i ranić pleców. Może wynosić do 82 cm i może być używany wszędzie w domu, na podwórku, w parku, osób starszych, hotelu, miejscu pracy lub na ulicy.

Wysokiej jakości materiałskładany klips na śmieci jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, miękkiej gumy TPE, antypoślizgowej, która jest bardzo trwała. Składana konstrukcjaskładana konstrukcja, może być również przechowywany w szafie, sprawia, ułatwia transport na świeżym powietrzu, skraca długość, że dom jest piękniejszy i uporządkowany. Atwe kopanieszczypce teleskopowe do łatwego zbierania przedmiotów, wystarczy nacisnąć spust, kopert, monet, śmieci itp. Rozpocząć pracę, zmniejszyć intensywność pracy, ułatwiać naszą pracę.
MarkaUKOFEW #ad
ProducentUKOFEW #ad
Wysokość16.73
Długość5.12
Szerokość1.97
Numer częściUKOFEW
Model1

7. Unger

#ad

NiftyNabber Pro chwytak do zbierania śmieci

#ad
Unger #ad - Stalowe szczypce pokryte gumą umożliwiają bardzo mocny i precyzyjny uchwyt, takie jak rozbite szkło, dzięki któremu można trzymać nawet najmniejsze przedmioty, niedopałki papierosów lub monety.

Szczegóły techniczne: długość: 130 cm / wymiary otworu pazurów: 15 cm / Materiał szczypiec: Szczypce stalowe pokryte gumą. Super wytrzymała rura stalowa z nierdzewnym lakierem ochronnym zapewnia długotrwałe użytkowanie. Przyjazny dla środowiska uniwersalny chwytak ułatwia usuwanie śmieci od wysokości bioder w dół, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W zakres dostawy wchodzi uniwersalny chwytak NiftyNabber Pro o długości 130 cm.
MarkaUnger #ad
ProducentUNGER Germany GmbH #ad
Wysokość51
Długość6.5
Waga1
Szerokość3
Numer częściNN140
ModelNN140

8. Kekoy

#ad

Długie narzędzie chwytające z magnetycznymi końcówkami 112 cm,, pomoc dla seniorów, z magnesem, składany chwytak dla seniorów, Kekoy Chwytak 112 cm ze światłem, obrotowa głowica, szczypce do młynków

#ad
Kekoy #ad - Praktyczne magnesy i obrotowa głowica wyposażony w wydajne magnesy, dzięki którym można bez problemu trzymać małe metalowe przedmioty, jest to niezbędne narzędzie dla wszystkich, która może być używana zarówno w pionie, jak i w poziomie do stosowania w trudno dostępnych miejscach, takie jak monety, gwoździe lub baterie.

Dzięki temu pomocnemu chwytakowi można łatwo chwycić wszystko, niezależnie od tego, czego chcesz, czy na wysokim regale czy na podłodze. Magnetyczna konstrukcja głowicy chwytaka ułatwia chwytanie kluczy, łyżek i innych przedmiotów z lekkiego metalu. Osoby starsze, osoby po operacji lub nawet każdy może go używać! Wystarczy zdjąć folię izolacyjną i już można użyć reflektora. Może być używany do zbierania śmieci, osoby starsze, chwytania trawy, osoby niepełnosprawne, chwytania pod sofę, chwytania wysokich przedmiotów, kobiety w ciąży, matki, chwytania brudnych ubrań itp.

Bardzo długi chwytak 112 cm dla seniorów dłuższy niż większość innych chwytaków. Ulepszony chwytak do śmieci z reflektorem ten reflektor nadaje się do dokładnego znajdowania przedmiotów w ciemnym otoczeniu i bez problemu chwyta wszystko, co wpada w pęknięcia, pod łóżko lub pod sofę. Wszechstronne i odpowiednie dla każdegoszczypce są bardzo łatwe w obsłudze i odpowiednie dla każdego. I obrotową o 90° głowicą, takich jak za meblami i urządzeniami, którzy chcą uprościć codzienne zadania. Ponadto jest otwarty.
MarkaKekoy #ad
ProducentKekoy #ad

9. EZPIK

#ad

Osób niepełnosprawnych, wytrzymałe szczypce dla seniorów, 1 x EZPIK® chwytak 80 cm dla seniorów z magnetycznym ramieniem, obrotowe szczypce do zbierania śmieci, pomoc z klipsem mocującym 1

#ad
EZPIK #ad - Wytrzymałe szczypce do śmieci dla seniorów: ramię chwytające dla seniorów na śmieci i przedmioty codziennego użytku o nośności do 2 kg przy montażu pionowym. Grobak z magnesem: każda z dwóch końcówek szczypiec jest wyposażona w magnes, który ułatwia zbieranie małych przedmiotów metalowych, takich jak gwoździe, baterie itd.

To narzędzie dla seniorów jest lekkie i nie obciąża ramienia. Ta składana pomoc do zakładania skarpet ma prawdziwy zawias składany do zaledwie 40 cm do przechowywania. Klips odpowiedni do rur o średnicy do 2, 5 cm. Idealny prezent dla seniorów: praktyczne prezenty dla seniorów, które pomagają lepiej radzić sobie z codziennymi zadaniami.

Kompaktowy i składany: ten praktyczny pomocnik na co dzień można zawiesić na gwoździu i zmieści się w każdej kieszeni. Mocowanie na środkach pomocniczych: łatwe mocowanie do pomocy dla osób niepełnosprawnych i pomocy mobilnych, takich jak wózek inwalidzki i chodzik. Nasza wytrzymała pomoc do zakładania skarpet nie wygina się i posiada opatentowaną blokadę ponadwymiarową.
MarkaEZPIK #ad
ProducentLH #ad
Wysokość2.17
Długość31.89
Szerokość6.3
Numer częściEZ321

10. Kekoy

#ad

Składane szczypce do zbierania śmieci, 2 sztuki chwytaków ze światłem, z obrotowym chwytakiem, obracane o 90°, aluminiowe szczypce do zbierania śmieci, szczypce chwytające 80 cm dla seniorów

#ad
Kekoy #ad - Ciesz się tym prostym teraz! Haczyk magnetyczny może absorbować klucze, które spadają na podłogę, oszczędza siłę i jest wszechstronny dla lewej i prawej dłoni. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem następujących kanałów. Jasny reflektorten uchwyt dla seniorów ze światłem może dokładnie znaleźć przedmioty w ciemnych miejscach, półki sofy, takich jak pęknięcia, są bardzo praktyczne dla osób starszych.

Duży otwór 100 mm zapewnia łatwy dostęp do wszystkich rodzajów przedmiotów. Praktyczna struktura głowica obrotowa 90° może być używana zarówno pionowo, takich jak za meblami. Jeśli kupisz dwa, dzięki czemu mogą Ci wszędzie pomóc. Lista zamówień" -> "id zamówienia" ->"Kontakt ze sprzedawcą" Obiecujemy udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Chwytywanie wysokich przedmiotów bez drabiny lub podnoszenie niskich przedmiotów bez zginania się.

Silne wsparcie posprzedażne od 2 lat opracowaliśmy te szczypce i wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały dostępne na rynku. Wytrzymały i przenośny głównym materiałem ramienia chwytania jest aluminium i tworzywo sztuczne, możesz kupić jedną w sypialni, jedną w kuchni i drugą w garażu, które jest lekkie i trwałe. Przedłużenie ramienia o długości 80 cm ten uchwyt może być używany do zbierania śmieci, sortowania liści na zewnątrz, sortowania zabawek dla dzieci. W zestawie znajduje się 6 baterii i 1 śrubokręt.
MarkaKekoy #ad
ProducentKekoy #ad
Wysokość1.77
Długość17.01
Szerokość7.68
Numer częściqwq2pcs