Top 10 OXMO Sweatshirt Damen – Damskie bluzy z kapturem

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXMO

#ad

Dar Grey M 798288, OXMO Vicky Hood Long damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Dopasowanie: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Szczegóły i najważniejsze cechy: kaptur ze ściągaczem, miękki w dotyku i przytulnie miękka podszewka z polaru, prążkowany ściągacz i mankiety na rękawach, liczne aplikacje ze sztucznej skóry, dwie kieszenie wpuszczane, lekko taliowany krój, kołnierz Cross-Over.

Jako wygodny sweter do relaksu, jako bluza podczas uprawiania sportu lub jako przytulna baza na co dzień, to prawdziwy talent łączący. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? w takim razie również nasz produkt będzie dla ciebie idealny! zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych jest dla nas ważne! Dlatego pracujemy z recyklingowanymi materiałami wysyłkowymi i opakowaniami i produkujemy większość naszych stylów w warunkach Better Cotton Initiative, która jest wykorzystywana do produkcji bawełny na całym świecie.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza z kapturem jest bardzo przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.
MarkaOXMO #ad

2. OXMO

#ad

OXMO Philla damski sweter z dzianiny gruby sweter z kapturem, Powder Ros 795178

#ad
OXMO #ad - Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu. Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie.

Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Ten klasyczny, elegancki damski sweter wysokiej jakości jest ciepły i bardzo przyjemny w noszeniu. Niezależnie od tego, czy jest to szykowny styl biznesowy z bluzką w biurze, jako luźny sweter z dzianiny do dżinsów na co dzień lub jako elegancki sweter do chino, ten ciepły sweter z dzianiny umiejętnie dopełnia każdy strój.

Szczegóły i najważniejsze cechy: czysta bawełna, kaptur ze ściągaczem, skórzana naszywka na obszyciu, prążkowany ściągacz i mankiety na rękawach, melanżowy wygląd, dzianina o grubych oczkach, kaptur.
MarkaOXMO #ad

3. OXMO

#ad

Black 799000, sweter z kapturem, OXMO OXOlive damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Jako wygodny sweter do relaksu, jako bluza podczas uprawiania sportu lub jako przytulna baza na co dzień, to prawdziwy talent łączący. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza z kapturem jest bardzo przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.

Nosisz zazwyczaj rozmiar s? w takim razie również nasz produkt będzie dla ciebie idealny! zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych jest dla nas ważne! Dlatego pracujemy z recyklingowanymi materiałami wysyłkowymi i opakowaniami i produkujemy większość naszych stylów w warunkach Better Cotton Initiative, która jest wykorzystywana do produkcji bawełny na całym świecie.

Szczegóły i najważniejsze cechy: kaptur ze ściągaczem, prążkowany i elastyczny ściągacz oraz ściągacze rękawów, kieszeń kangurka, mała metalowa aplikacja na obszyciu, przyjemnie miękka podszewka z polaru. Dopasowanie: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały.
MarkaOXMO #ad
ProducentOXMO #ad

4. OXMO

#ad

Wine Red Melange 1915261, OXMO OXOwena damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza z kapturem jest bardzo przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? w takim razie również nasz produkt będzie dla ciebie idealny! zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych jest dla nas ważne! Dlatego pracujemy z recyklingowanymi materiałami wysyłkowymi i opakowaniami i produkujemy większość naszych stylów w warunkach Better Cotton Initiative, która jest wykorzystywana do produkcji bawełny na całym świecie.

Jako wygodny sweter do relaksu, jako bluza podczas uprawiania sportu lub jako przytulna baza na co dzień, to prawdziwy talent łączący.

SzczegÓŁy i cechy: sweter z kapturem i plecionymi detalami na sznurku, wysokiej jakości bluza z kapturem, kieszeń kangurka z naszywką, przyjemnie miękki i lekki komfort noszenia, miękka mieszanka bawełny, polarowe wypełnienie wewnętrzne, prążkowany ściągacz oraz ściągacze na rękawach. Dopasowanie: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały.
MarkaOXMO #ad
ProducentOXMO #ad

5. OXMO

#ad

OXMO Vicky Zip Hood Long damska bluza z kapturem, Dar Grey M 798288

#ad
OXMO #ad - Jako wygodna bluza z kapturem z zamkiem błyskawicznym do relaksu, jako kurtka treningowa podczas uprawiania sportu lub jako przytulna koszulka na co dzień, jest to prawdziwy talent łączący. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu.

Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Szczegóły i najważniejsze cechy: kaptur ze ściągaczem, zamek błyskawiczny przesunięty z boku, miękki w dotyku i przytulna podszewka z polaru, dwie kieszenie, liczne aplikacje ze sztucznej skóry, prążkowany ściągacz i mankiety.

Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza jest super przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.
MarkaOXMO #ad

6. OXMO

#ad

Climb Mel 7987853, OXMO Vicky damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza z kapturem jest super przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu. Jako wygodny sweter do relaksu, jako bluza podczas uprawiania sportu lub jako przytulny basic na co dzień, jest to prawdziwy talent łączący.

Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu. Szczegóły i najważniejsze cechy: szczegółowy kaptur z wysokim kołnierzem krzyżowym i sznurkiem o wyglądzie rosy, naszywka z logo ze sztucznej skóry na ściągaczu, elastycznym ściągaczem oraz mankietami, dwie boczne kieszenie, miękka mieszanka bawełny z przytulnym polarem wewnętrznym, prążkowanym, aplikacje ze sztucznej skóry na kapturze oraz na kieszeniach.

Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie.
MarkaOXMO #ad

7. OXMO

#ad

Black 799000, OXMO OXVicky Pile Sweat Zip Hoodie damska bluza kardigan bluza z podszewką pluszową

#ad
OXMO #ad - Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie.

Jako wygodny zamek błyskawiczny do relaksu, jako ciepła kurtka sportowa po uprawianiu sportu lub jako przytulny element na co dzień, ta kurtka to prawdziwy talent łączący. Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu.

Szczegóły i najważniejsze cechy: kaptur ze ściągaczem, miękki w dotyku i przytulnie miękka wyściółka wewnętrzna z pluszu, prążkowany ściągacz i mankiety na rękawach, dwie kieszenie, liczne aplikacje ze sztucznej skóry, lekko taliowany krój, zamek błyskawiczny. Dzięki wysokiej jakości materiałowi krótka kurtka jest bardzo miękka i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.
MarkaOXMO #ad
ProducentOXMO #ad

8. OXMO

#ad

Black 799000, OXMO OXNicky damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Jako wygodna bluza z kapturem z zamkiem błyskawicznym do relaksu, jako kurtka treningowa podczas uprawiania sportu lub jako przytulna koszulka na co dzień, jest to prawdziwy talent łączący. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza jest super przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.

Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie. Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Szczegóły i najważniejsze cechy: wygodna bluza z miękkiego weluru, elastyczne prążkowane ściągacze na mankietach i na brzegu, changierowany materiał wierzchni, dekoracyjny metalowy medalion, kaptur z dwukolorowym sznurkiem, kieszeń kangurka, super miękki materiał nicki o aksamitnym wyglądzie, zamek błyskawiczny na całej długości z logo, miękka i elastyczna jakość z dużą zawartością bawełny, sportowy styl.

Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu.
MarkaOXMO #ad
ProducentOXMO #ad
Wysokość1.57
Długość8.66
Waga0.79
Szerokość4.72

9. OXMO

#ad

Black 799000, OXMO OXOlinda Long damska bluza z kapturem

#ad
OXMO #ad - Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały. Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie.

Jako wygodna bluza z kapturem z zamkiem błyskawicznym do relaksu, jako kurtka treningowa podczas uprawiania sportu lub jako przytulna koszulka na co dzień, jest to prawdziwy talent łączący. Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu.

Szczegóły i najważniejsze cechy: kaptur ze ściągaczem, kolorystycznie kontrastujący zamek błyskawiczny, prążkowany i elastyczny ściągacz oraz ściągacze rękawów, przytulnie miękka polarowa strona wewnętrzna, dwie boczne kieszenie. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza jest super przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu.
MarkaOXMO #ad
ProducentOXMO #ad

10. OXMO

#ad

Insignia Blue Melange 1940101, OXMO OXBinja damska długa bluza z kapturem i kapturem z pluszowym futerkiem

#ad
OXMO #ad - Nosisz zazwyczaj rozmiar s? jeśli tak, to również nasz produkt jest idealny dla Ciebie! Zrównoważony rozwój: odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych leży nam na sercu. Dlatego pracujemy z materiałami wysyłkowymi i opakowaniowymi pochodzącymi z recyklingu i produkujemy większość naszych stylów w warunkach BETTER COTTON INICJATIVE, która wykorzystuje bawełnę produkowaną w sposób zrównoważony na całym świecie.

Szczegóły i najważniejsze cechy: przyjemna bluza z kapturem i ściągaczem, przytulnie miękka wewnętrzna strona pluszowa, dwie kieszenie z polarowym wypełnieniem, pluszowe wypełnienie w kapturze, kieszeń kangurka z naszywką z materiału na obszyciu, elastyczne i prążkowane ściągacze na rękawach i ściągacz na zakończeniach.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi bluza jest super przytulna, miła w dotyku i wyjątkowo przyjemna w noszeniu. Jako wygodna bluza z kapturem na zamek błyskawiczny ze spodniami do biegania, jako odzież sportowa lub jako przytulny dodatek na co dzień, kurtką przeciwdeszczową lub kurtką narciarską, jako ciepła warstwa pod kurtką przejściową, Binja to prawdziwy talent łączący. Krój: regular fit – nasz model ma 1, 77 m wzrostu i nosi rozmiar S mały.
MarkaOXMO #ad