Top 10 Power Strip USB C – Listwy zasilające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cruise On

#ad

Cruise On Wtyczka wielokrotna z wyjściami USB bez ochrony przed przepięciem

#ad
Cruise On #ad - Niewielki rozmiar, kompaktowy i lekki dla łatwego podróżowania i pakowania. Brak ochrony przed przepięciem i bez przedłużacza, aby zapewnić pełną zgodność ze statkiem wycieczkowym. Gwarancja cruise on, twojej ulubionej marki akcesoriów ze wszystkimi Twoimi niezbędnymi elementami Cruise Essentials. Trzy, 3-biegunowe gniazda i dwa gniazda USB do łącznie pięciu 5 wtyczek jednocześnie. Zgodny z ogólnymi warunkami handlowymi na karnawał, Royal Caribbean, Princess, Norweski i wszystkie ważne linie.
MarkaCruise On #ad
ProducentCruise On #ad
Wysokość2
Długość3.5
Waga0.31
Szerokość3
Numer częściCRUISEON61
ModelCRUISEON61

2. Brennenstuhl

#ad

Listwa zasilająca z 8 gniazdami kabel 2,5 m i przełącznik – wykonana z odpornego na pęknięcia poliwęglanu czarna/szara, Brennenstuhl Super-Solid

#ad
Brennenstuhl #ad - Wejście kabla znajduje się naprzeciwko przełącznika, dzięki czemu możliwa jest praktyczna obsługa. Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowe i kontrolką funkcji.

Listwa zasilająca z 8 zestykami ochronnymi z kablem o długości 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Wielokrotne wtyczki z praktycznymi oczkami do mocowania na ścianie i gumowymi nóżkami zapewniają stabilność. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Super-Solid w kolorze czarnym / jasnoszarym – w najlepszej jakości brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość25.59
Długość2.36
Waga2.06
Szerokość3.94
Numer części4007123602421
Model1153380118
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Brennenstuhl

#ad

5 gniazdek, kolor srebrny 1 szt. srebro, z włącznikiem, Brennenstuhl Super-Solid 1153340315 listwa antyprzepięciowa

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania – odczuwalnie zmniejsz zużycie energii.

Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Chroni cenne urządzenia przed przepięciami o maks. Listwa zasilająca z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowego i kontrolką funkcji. Prąd upływowy do 13 500 A ochrona w przypadku burzy, uderzenia pioruna itd. Wielokrotne wtyczki z praktycznymi oczkami do mocowania na ścianie i gumowymi nóżkami zapewniają stabilność. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Super-Solid z ochroną odgromową w kolorze srebrnym – w najlepszej jakości brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość17.32
Długość1.65
Waga1.72
Szerokość2.76
Numer części1153340315
Model1153340315
Gwarancja24 Miesięcy

4. Brennenstuhl

#ad

Czarny, Brennenstuhl Premium-Line listwa zasilająca z 10 gniazdkami-

#ad
Brennenstuhl #ad - Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Premium-Line w kolorze czarnym – w najlepszej jakości brennenstuhl. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii.

Stabilna, prosta listwa wtykowa wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na pękanie. Listwa zasilająca z 10 zestykami ochronnymi o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Z podświetlanym przełącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Wtyczka wielokrotna z innowacyjnym urządzeniem do zawieszania do montażu na ścianie i praktycznym uchwytem na kabel.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.76
Długość23.23
Waga1.99
Szerokość3.94
Numer części1951100100
Model1951100100
Gwarancja24 Miesięcy

5. TESSAN

#ad

Wieża zasilająca 3600 W, rozdzielacz z przełącznikiem, ochrona przed przepięciem z 2 portami USB i 1 wtyczką USB C, listwa zasilająca, przedłużacz 3 m, TESSAN Listwa zasilająca z 8 gniazdami USB C

#ad
TESSAN #ad - Gniazdo rozdzielające z wieloma wtyczkami może rozpoznać twoje urządzenia i zapewnić prąd ładowania do 2, 4 A, pasuje do telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń USB. Wieża z 3 gniazdami usb: tessan z wieloma gniazdami usb obsługuje cały prąd 3 a. Wbudowany miękki biały wskaźnik informuje cię, czy listwa zasilająca jest ładowana normalnie, wystarczy nacisnąć przełącznik, ale nie zakłóci spokoju.

Pozwala to zaoszczędzić energię i nie wymaga podłączania ani odłączania. Przedłużacz 3 m listwa zasilająca o wymiarach: kompaktowy rozmiar 16, 4 x 11, można postawić gniazdko w rogu lub na stole. Dzięki temu masz szerszy zakres zastosowania w domu lub w biurze, 4 cm z przedłużaczem 3 m, 1 x 11, nie musisz się już martwić o zbyt krótkie kable. Listwa zasilająca maks. Ochrona przed przepięciem z wieloma gniazdami: listwa zasilająca Ochrona przed przepięciem może chronić Twoje urządzenia elektroniczne przed nagłymi przepięciami i skokami napięcia.

Moc do 3600 W. 8-krotne gniazdo wtykowe z wejściem usb: listwa zasilająca z 8 gniazdami wtykowymi jest ustawiona pionowo na 4 powierzchniach, co pozwala zaoszczędzić miejsce niż zwykłe wtyczki wielokrotne. Listwa zasilająca z 3 gniazdami USB zaspokaja potrzeby ładowania w domu, szkole, akademiku i biurze. Wielokrotne gniazda z przełącznikiem: rozdzielacz prądu ma przełącznik, aby wyłączyć zasilanie.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Wysokość0.01
Długość2.13
Waga0.22
Szerokość4.49
Numer częściTPS03-DE-GR-3M-DE
Model802343

6. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Ecolor listwa zasilająca z 6 gniazdami gniazdko wielokrotne z przełącznikiem i kablem 1,5 m czarna/biała

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania i odczuwalnie zmniejsza zużycie energii.

Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Ecolor z kablem o długości 1, 5 m w kolorze czarno-białym w najlepszej jakości brennenstuhl. Listwa zasilająca z 6 zestykami ochronnymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Eleganckie i ponadczasowe wzornictwo dostępne w różnych kolorach. Listwa zasilająca z podwyższoną ochroną przed dotykiem zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w pomieszczeniach.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.76
Długość13.78
Waga1
Szerokość3.35
Numer części1153260020
Model1153260020
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Brennenstuhl

#ad

Made in Germany, czarna, 2 x USB 3,1 A, Brennenstuhl Listwa zasilająca Premium-Line z 6 gniazdami z USB C Power Delivery gniazdko wielokrotne z kablem 3 m i przełącznikiem, z uchwytem do zawieszania

#ad
Brennenstuhl #ad - Wtyczka wielokrotna z innowacyjnym urządzeniem do zawieszania do montażu na ścianie i praktycznym uchwytem na kabel. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca premium-line z 6 gniazdami USB Power Delivery i funkcją ładowania USB w kolorze czarnym – najlepsza jakość brennenstuhl.

Listwa zasilająca z 1 x usb power delivery – w przypadku power Delivery źródło, odbiornik i kabel komunikują się między sobą, aby określić maksymalną moc elektryczną. Stabilna, prosta listwa kompaktowa z odpornego na pęknięcia specjalnego tworzywa sztucznego z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy.

Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii. Listwa zasilająca ze stykiem ochronnym z 6 gniazdami wtykowymi w układzie 45° nadaje się również do wtyczek kątowych i zwiększona ochrona przed dotykiem.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość22.05
Długość2.56
Waga1.94
Szerokość3.74
Numer części1951160607
Model1951160607
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Unidapt

#ad

Przedłużacz do podróży i biura, 2 gniazda podróżne, biurko z przełącznikiem, kompatybilna z telefonami itp., Unidapt Listwa zasilająca z USB, kabel 1,5 m, biała, z 3 ładowarkami USB

#ad
Unidapt #ad - Ultrakompaktowe gniazdo wielokrotne 5 w 1 – ta mała listwa zasilająca ma wszystko, 3 cm, elegancki design i kompatybilny z wieloma gniazdami wtykowymi lub listwami rozdzielczymi i portami ładowania w hotelach, 8 cm gniazdko można bez problemu schować w torebce, szerokości 5, na lotniskach i w domu.

Dzięki temu można optymalnie wykorzystać swoją listwę zasilającą również w krajach i regionach o niewiarygodnym zasilaniu sieciowym. Nadaje się na każdą okazję: nasza płaska listwa zasilająca z wieloma gniazdami zajmuje tylko jedno gniazdo na ścianie, hotel, sypialnia, takich jak salon, wystarczy włożyć ją do gniazdka pod spodem i już masz miejsce na kolejne urządzenie – idealna do wnętrz, biuro i akademik. Wymień swoją starą listwę zasilającą na nowe gniazdko wtykowe o inteligentnej konstrukcji przed wyruszeniem w kolejną podróż. Przedłużacz o długości 1, golarkę i wiele innych.

Listwa zasilająca jest wyposażona w 2 porty usb-A, zasilacz, 5 m jest wygodnie owinięty wokół pręta i mocowany za pomocą szerokiego paska Magic Strap. Kompleksowa ochrona urządzenia – gniazdo wielokrotne jest wielokrotnie zabezpieczone przed przetężeniem, przegrzaniem, zwarciem, przepięciem i przeładowaniem. Adapter gniazda jest dopuszczony do rejsów i jest niezbędny, ponieważ nie posiada ochrony przeciwprzepięciowej. Przy długości zaledwie 13, czego potrzebujesz, aby jednocześnie ładować i zasilać do sześciu urządzeń. Wytrzymały, plecaku lub walizce.
MarkaUnidapt #ad
ProducentUnidapt #ad
Wysokość0.01
Długość5.51
Szerokość2.36
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Eco-Line listwa z gniazdami wtykowymi z ochroną przeciwprzepięciową, 1159700015 1 szt. czarny, 6 gniazd z czarnym z przełącznikiem

#ad
Brennenstuhl #ad - Długość przewodu: 1, 5 m. Prądem upływowym do 13 500 A. Podświetlany wyłącznik bezpieczeństwa, dwubiegunowe włączanie/wyłączanie. Gniazda wtykowe z ochroną dla dzieci w praktycznym 45-stopniowym szyku. Z podświetleniem kontroli funkcji. Chroni cenne urządzenia elektryczne przed przepięciami z maks.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość0.04
Długość15.35
Waga0
Szerokość3.15
Numer części1159700015
Model1159700015
Gwarancja5 Lat

10. JSVER

#ad

Ochrona przed przepięciem, do biura, z przełącznikiem, domu, 3 gniazda USB 15,5 W, kolor czarny, kabel 1,5 m, USB, 3680 W, JSVER Listwa zasilająca w kształcie kostki, 3 gniazda

#ad
JSVER #ad - Napięcie robocze: 230 v; zasilanie: 16 a. Naładuj wszystko i podłącz do niego prąd, od dużych urządzeń aż po telefon. 3 gniazda i 3 porty ładowania usb: kostka jest wyposażona w 3 gniazda sieciowe i 3 porty USB z kablem sieciowym 1, 5 m dla optymalnego zasięgu. Pełna ochrona: zapewnia ochronę przed przepięciem 350 j, przepięciem, aby zapewnić ochronę elektroniki przed skokami napięcia.

Szybkie ładowanie: każde pojedyncze złącze usb, moc usb: 15, 1 a, 3, które w pełni wykorzystuje inteligentną technologię ładowania, każde złącze obsługuje do 2, 4 A na złącze. Ochrona przed przeciążeniem, przetężeniem, zwarciem i słabym kontaktem. Optymalny rozkład prądu osiąga prędkość ładowania do 2, 5 W, 4 A. Jest wyposażony w bardzo długi przedłużacz h05vv-f o długości 1, 5 mm², 5 m 3 x 1, który umożliwia wygodny dostęp do prądu.

Osłony bezpieczeństwa utrzymują nieużywane gniazda, gdy nie są używane, i chronią dzieci i zwierzęta domowe przed każdym nieużywanym gniazdkiem. Kompaktowy i przenośny: 7, aby zmieścić się w plecaku/aktówce, zupełnie nowy design rubik cube; wystarczająco mały, 6 x 7, 6 cm, 6 x 7, idealny do domu, biura lub w podróży. Wyjście usb: 5 v, może inteligentnie zidentyfikować urządzenie i spróbować zmaksymalizować prędkość ładowania. Wydajne funkcje: moc przyłączeniowa: 3680 w maks.
MarkaJSVER #ad
Producent‎J&V Technologie GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość2.99
Szerokość2.99
Numer częściJSVER-PS3132-BK
ModelJSVER-PS3132-BK