Top 10 PPGE Home Router Aufbewahrungsbox – Osłony kablowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PPGE Home

#ad

Drewniany i plastikowy regał ścienny, pudełko do zarządzania kablami, biały, schowek na kabel telewizyjny, PPGE Home Router pudełko do przechowywania, pudełko do przechowywania, organizer na kable

#ad
PPGE Home #ad - Ten pływający regał ścienny w pełni wykorzystuje przestrzeń na ścianie i pomaga uniknąć nieporozumień, piloty, kalkulatory, telefony, zajmuje mało miejsca i jest uporządkowane. Prosty kształt, odporna na wilgoć, zmywalna, zdrowa, bez koloru, łatwy montaż. Wielowarstwowe przechowywanie Łatwe sortowanie, małe doniczki itd.

Może wydłużyć żywotność routera, sygnał jest silniejszy. W organizerze routera można przechowywać routery WiFi, organizując i przechowując przedmioty codziennego użytku. Jest to również idealny wybór do idealnej dekoracji. Materiał przyjazna dla środowiska gruba płyta z drewna z tworzywa sztucznego, pleśń i odkształcenia. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Wzornictwo dysponujące ciepłem designerski panel jest pusty i oddychający oraz zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym stojakiem do przechowywania routera, skontaktuj się z nami. Obsługa klienta mocne / bezśladowe haczyki i gwoździe są dostępne, łatwe w montażu i można umieścić dużą liczbę przedmiotów. Pudełko do przechowywania kabli - regał na router wi-fi z otworami do ukrycia przepełnionych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystkie przedmioty są uporządkowane i łatwo dostępne. Zaokrąglone narożniki chronią dzieci przed siniakami i urazami, zapewniając bezpieczeństwo Twojej rodziny.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentPPGE Home #ad
Wysokość12.4
Długość18.9
Waga2.95
Szerokość4.33

2. PPGE Home

#ad

Biały, pudełko do zarządzania kablami, schowek na kabel telewizyjny, PPGE Home Router pudełko do przechowywania, drewniany i plastikowy regał ścienny, organizer na kable, pudełko do przechowywania routera WiFi C

#ad
PPGE Home #ad - Pudełko do przechowywania kabli - regał na router wi-fi z otworami do ukrycia przepełnionych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystkie przedmioty są uporządkowane i łatwo dostępne. Ten pływający regał ścienny w pełni wykorzystuje przestrzeń na ścianie i pomaga uniknąć nieporozumień, organizując i przechowując przedmioty codziennego użytku.

Może wydłużyć żywotność routera, sygnał jest silniejszy. Wzornictwo dysponujące ciepłem designerski panel jest pusty i oddychający oraz zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła. Obsługa klienta mocne / bezśladowe haczyki i gwoździe są dostępne, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, łatwe w montażu i można umieścić dużą liczbę przedmiotów. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym stojakiem do przechowywania routera, aby Ci pomóc.

Prosty kształt, odporna na wilgoć, bez koloru, zmywalna, łatwy montaż. Wielowarstwowe przechowywanie Łatwe sortowanie, telefony, kalkulatory, zajmuje mało miejsca i jest uporządkowane. W organizerze routera można przechowywać routery WiFi, piloty, małe doniczki itd. Zaokrąglone narożniki chronią dzieci przed siniakami i urazami, zapewniając bezpieczeństwo Twojej rodziny. Materiał przyjazna dla środowiska gruba płyta z drewna z tworzywa sztucznego, zdrowa, pleśń i odkształcenia.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentPPGE Home #ad
Wysokość12.4
Długość18.9
Waga3
Szerokość4.33

3. PPGE Home

#ad

Do montażu na ścianie, regał na kable, białe, z drewna i tworzywa sztucznego, PPGE Home Router pudełko do przechowywania, do telewizora, regał ścienny

#ad
PPGE Home #ad - A może wydłużyć żywotność routera, sygnał jest silniejszy. Pudełko do przechowywania kabli regał na routery wifi z otworami do ukrycia przepełnionych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystkie przedmioty są uporządkowane i łatwo dostępne. Jeśli masz problemy z naszym stojakiem pamięci routera, aby Ci pomóc.

Zaokrąglone narożniki chronią dzieci przed siniakami i urazami oraz zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodziny. Wzornictwo z wyświetlaniem ciepła konstrukcja stelaża jest pusta i oddychająca i zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła. Materiał przyjazna dla środowiska gruba płyta z tworzywa sztucznego, bez farby, odporna na wilgoć, pleśń i odkształcenia. Prosty kształt, zdrowa, nadaje się do prania, łatwy montaż. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, łatwe w montażu i można je umieścić w dużej ilości przedmiotów.

Jest to również idealny wybór dla idealnej dekoracji. W skrzynce routera można przechowywać routery WiFi, piloty zdalnego sterowania, kalkulator, małe garnki itd. Wielowarstwowe przechowywanie Łatwe sortowanie, telefony, zajmuje mało miejsca i jest uporządkowane. Obsługa klienta mocne i niepozostawiające śladów haczyki i gwoździe, możesz się z nami skontaktować. Ten pływający regał ścienny w pełni wykorzystuje miejsce na ścianie i pomaga uniknąć pomyłek poprzez organizację i przechowywanie przedmiotów codziennego użytku.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentPPGE Home #ad
Wysokość12.4
Długość18.9
Waga2.76
Szerokość4.33

4. PPGE HOME

#ad

Montaż na ścianie, pływający regał, kabel telewizyjny, regał na router, na ścianę, organizer na kable, montowany na ścianie, zarządzanie kablami, PPGE HOME Router WLAN pudełko do przechowywania

#ad
PPGE HOME #ad - Lekkość materiałów minimalizuje zakłócenia sygnału i ułatwia zawieszenie na ścianie. Materiał przyjazny dla środowiskaten regał ścienny z litego drewna + materiału PCW. Wzornictwo z otwartym tyłemmożesz go użyć, super produkt, które ukryją nieuporządkowane kable i przewody oraz sprawiają, aby zakryć brzydką dekorację, aby ukryć router wraz z plątaniną kabli w bardziej stylowy sposób.

Z boku i na dole znajdują się otwory na przewody, że Twój dom jest uporządkowany i uporządkowany. Bezpieczny i niezawodnyna przedniej stronie tego pudełka do przechowywania routera znajduje się ekranowanie, które chroni kable i przewody listwy zasilającej. Chroni kabel i listwę zasilającą przed dziećmi, zwierzętami domowymi i kurzem.

Konstrukcja otworu odprowadzania ciepłaskrzynka routera jest wykonana z grubego panelu, przyspiesza rozpraszanie ciepła i wydłuża żywotność routera. Pomócdzięki naszemu regałowi możesz skutecznie rozwiązać problem nieporządnych wtyczek, routerów i kurzu, kabli, dzięki czemu Twój dom będzie bardziej uporządkowany i uporządkowany niż wcześniej. Otwarta pokrywa z przodu sprawia, który nie blokuje sygnału, że umieszczanie przedmiotów jest wygodniejsze i bardziej elastyczne.
MarkaPPGE HOME #ad
ProducentHFGHGDF #ad
Wysokość9.45
Długość18.9
Waga2.36
Szerokość4.53
Numer częścishunchsa0d-72-35C426HS-b54

5. PPGE Home

#ad

Router i kabel, pudełko na kable do montażu na ścianie/biurku, pudełko do przechowywania drewnianych pudełek, PPGE Home Drewniana szafka routera, router WiFi, pudełko do przechowywania, drewniane pudełko dekoracyjne

#ad
PPGE Home #ad - Nadaje się do konfiguracji Set-Top-Box, porządkowania kabli, gabinecie. Konstrukcja z otworem bezprzewodowym: regał na routery Wi-Fi, wyposażony w bezprzewodowy design do ukrywania nieuporządkowanych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystko pozostaje uporządkowane i w zasięgu ręki.

Może być również stosowany jako bezprzewodowy otwór do organizacji różnych kabli. Odprowadzanie ciepła – bezpieczeństwo: zdejmowana ścianka dźwiękowa może bez problemu umieścić routery i inne przedmioty. Można zamontować na ścianie lub umieścić na biurku. Obsługa klienta – jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszego produktu tak, niepozostawiające śladów gwoździe są dostarczane w zestawie, że klient nie jest w 100% zadowolony z produktu, skontaktuj się z nami. Z otworami odprowadzającymi ciepło zapewniają większe bezpieczeństwo.

Atwa instalacja: mocne, można je samodzielnie zainstalować i umieścić w nim dużą ilość przedmiotów. Z drewna: ten regał ścienny z pogrubionego i przyjaznego dla środowiska drewna jest bardzo trwały, wodoszczelny i nietrujący/bezzapachowy. W salonie, pilotów zdalnego sterowania, kuchni, harmonijnie dopasowane do dekoracji domu. Nośność: 5 kg. Gwarantujemy, że będziesz w 100% zadowolony. Okrągłe narożniki zapewniają ochronę dzieci przed siniakami i urazami oraz zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodziny.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentZPX005PPGE HOME #ad
Wysokość13.78
Długość12.6
Waga6.61
Szerokość9.06
Numer części29149

6. PPGE Home

#ad

Pudełko na kable do montażu na ścianie/biurku, PPGE Home Drewniana szafka routera, router i kabel, pudełko do przechowywania drewnianych pudełek, pudełko do przechowywania, router WiFi, drewniane pudełko dekoracyjne

#ad
PPGE Home #ad - Z otworami odprowadzającymi ciepło zapewniają większe bezpieczeństwo. Nadaje się do konfiguracji set-Top-Box, routera, odtwarzacza DVD, pilotów zdalnego sterowania, dekoracji domu itd. Okrągłe narożniki zapewniają ochronę dzieci przed siniakami i urazami oraz zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodziny.

Odprowadzanie ciepła – bezpieczeństwo: zdejmowana ścianka dźwiękowa może bez problemu umieścić routery i inne przedmioty. Zachowaj wszystko w czystości: proste i obszerne, sypialni, konsoli do gier, harmonijnie dopasowane do dekoracji domu. Nośność: 5 kg. Może być również stosowany jako bezprzewodowy otwór do organizacji różnych kabli. Obsługa klienta – jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszego produktu tak, że będziesz w 100% zadowolony. Można zamontować na ścianie lub umieścić na biurku. Atwa instalacja: mocne, że klient nie jest w 100% zadowolony z produktu, skontaktuj się z nami.

Z drewna: ten regał ścienny z pogrubionego i przyjaznego dla środowiska drewna jest bardzo trwały, wodoszczelny i nietrujący/bezzapachowy. Gwarantujemy, niepozostawiające śladów gwoździe są dostarczane w zestawie, można je samodzielnie zainstalować i umieścić w nim dużą ilość przedmiotów. Konstrukcja z otworem bezprzewodowym: regał na routery Wi-Fi, wyposażony w bezprzewodowy design do ukrywania nieuporządkowanych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystko pozostaje uporządkowane i w zasięgu ręki.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentZPX005PPGE HOME #ad
Wysokość13.78
Długość12.6
Waga6.61
Szerokość9.06
Numer części29149

7. PPGE Home

#ad

Pudełko do przechowywania drewnianych pudełek, router i kabel, drewniane pudełko dekoracyjne, pudełko do przechowywania, router WiFi, PPGE Home Drewniana szafka routera, pudełko na kable do montażu na ścianie/biurku

#ad
PPGE Home #ad - Gwarantujemy, że klient nie jest w 100% zadowolony z produktu, niepozostawiające śladów gwoździe są dostarczane w zestawie, można je samodzielnie zainstalować i umieścić w nim dużą ilość przedmiotów. W salonie, kuchni, konsoli do gier, harmonijnie dopasowane do dekoracji domu.

Może być również stosowany jako bezprzewodowy otwór do organizacji różnych kabli. Można zamontować na ścianie lub umieścić na biurku. Nośność: 5 kg. Atwa instalacja: mocne, skontaktuj się z nami. Obsługa klienta – jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszego produktu tak, że będziesz w 100% zadowolony. Konstrukcja z otworem bezprzewodowym: regał na routery Wi-Fi, wyposażony w bezprzewodowy design do ukrywania nieuporządkowanych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystko pozostaje uporządkowane i w zasięgu ręki. Odprowadzanie ciepła – bezpieczeństwo: zdejmowana ścianka dźwiękowa może bez problemu umieścić routery i inne przedmioty.

Nadaje się do konfiguracji set-top-Box, sypialni, odtwarzacza DVD, pilotów zdalnego sterowania, porządkowania kabli, routera, gabinecie. Z otworami odprowadzającymi ciepło zapewniają większe bezpieczeństwo. Z drewna: ten regał ścienny z pogrubionego i przyjaznego dla środowiska drewna jest bardzo trwały, wodoszczelny i nietrujący/bezzapachowy. Zachowaj wszystko w czystości: proste i obszerne, dekoracji domu itd.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentZPX005PPGE HOME #ad
Wysokość13.78
Długość12.6
Waga6.61
Szerokość9.06
Numer części29149

8. PPGE Home

#ad

Pudełko na kable do montażu na ścianie/biurku, pudełko do przechowywania, drewniane pudełko dekoracyjne, pudełko do przechowywania drewnianych pudełek, router i kabel, PPGE Home Drewniana szafka routera, router WiFi

#ad
PPGE Home #ad - Okrągłe narożniki zapewniają ochronę dzieci przed siniakami i urazami oraz zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodziny. Odprowadzanie ciepła – bezpieczeństwo: zdejmowana ścianka dźwiękowa może bez problemu umieścić routery i inne przedmioty. Atwa instalacja: mocne, skontaktuj się z nami.

Konstrukcja z otworem bezprzewodowym: regał na routery Wi-Fi, wyposażony w bezprzewodowy design do ukrywania nieuporządkowanych kabli i przewodów, dzięki czemu wszystko pozostaje uporządkowane i w zasięgu ręki. W salonie, pilotów zdalnego sterowania, routera, odtwarzacza DVD, harmonijnie dopasowane do dekoracji domu. Nośność: 5 kg. Z otworami odprowadzającymi ciepło zapewniają większe bezpieczeństwo. Może być również stosowany jako bezprzewodowy otwór do organizacji różnych kabli. Gwarantujemy, niepozostawiające śladów gwoździe są dostarczane w zestawie, że klient nie jest w 100% zadowolony z produktu, można je samodzielnie zainstalować i umieścić w nim dużą ilość przedmiotów.

Zachowaj wszystko w czystości: proste i obszerne, konsoli do gier, kuchni, porządkowania kabli, dekoracji domu itd. Można zamontować na ścianie lub umieścić na biurku. Z drewna: ten regał ścienny z pogrubionego i przyjaznego dla środowiska drewna jest bardzo trwały, wodoszczelny i nietrujący/bezzapachowy. Nadaje się do konfiguracji Set-Top-Box, sypialni, gabinecie.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentZPX005PPGE HOME #ad
Wysokość13.78
Długość12.6
Waga6.61
Szerokość9.06
Numer części29149

9. PPGE Home

#ad

Kabel do routera, osłona, pudełko na biurko, organizer, ukryte pudełko, multi-layer router, PPGE Home Router pudełko do zarządzania kablami, pudełka plastikowe i drewniane, regał dekoracyjny kolor:

#ad
PPGE Home #ad - Materiał: router ukryte pudełko. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszego produktu. Idealnie nadaje się do każdego miejsca, kabla, gabinet, kuchnię, sypialnię, listwy zasilającej, aby ukryć nieuporządkowane kable i uporządkować salon, pilotów zdalnego sterowania, biuro.

Wielofunkcyjny regał do przechowywania: multi-layer router organizer box z wyjmowaną kieszenią do łatwego wielowarstwowego przechowywania routera, gniazdka, set-box, konsoli do gier, odtwarzacza DVD itd. Konstrukcja z otworem na kabel: pudełko do przechowywania kabli. To pudełko do przechowywania routera jest bardzo trwałe i ma wysoką nośność. Może być również stosowany jako otwory wentylacyjne do organizacji różnych kabli. Spód, górna i tylna strona pudełka jest wyposażona w kilka otworów, które ułatwiają odprowadzanie ciepła i mogą odbierać sygnał z karty wtykowej routera itp.

Co znacznie zmniejsza zwarcie ze względu na wysoką temperaturę i zapewnia większe bezpieczeństwo. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem, a my zapewnimy Ci doskonałą obsługę klienta! Prosty i przestronny, sprawia, skontaktuj się z nami, że jest harmonijny do dekoracji domu. Obsługa klienta: dekoracyjne pudełko do przechowywania routera. Bezzapachowy, odporny na wysokie temperatury, nie odkształca się, wodoodporny, nietoksyczny i trwały.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentPPGE Home #ad
Numer częściPPGE Home 001

10. PPGE Home

#ad

Organizer do routera, PPGE Home Router pudełko do zarządzania kablami, wiele warstw, do routera, na biurko, pudełka plastikowe i drewniane, ozdobny regał kolor:, pudełko do zarządzania kablami

#ad
PPGE Home #ad - Konstrukcja z otworem na kabel: pudełko do przechowywania kabli. Może być również stosowany jako otwory wentylacyjne do organizacji różnych kabli. Bezzapachowy, wodoodporny, nie odkształca się, odporny na wysokie temperatury, nietoksyczny i trwały. Organizer do ukrycia nieuporządkowanych kabli i przewodów, okrągłe narożniki zapewniają dzieciom ochronę przed siniakami i urazami, pomaga utrzymać wszystko w porządku i w zasięgu ręki, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej rodziny.

Obsługa klienta: dekoracyjne pudełko do przechowywania routera. Materiał: router ukryte pudełko. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszego produktu. Wentylacja i odprowadzanie ciepła: pudełko do przechowywania routera wi-fi. Wykonane z przyjaznego dla środowiska pcW i drewna. Prosty i przestronny, że jest harmonijny do dekoracji domu. Wielofunkcyjny regał do przechowywania: multi-layer router organizer box z wyjmowaną kieszenią do łatwego wielowarstwowego przechowywania routera, kuchnię, set-box, odtwarzacza DVD itd.

Spód, które ułatwiają odprowadzanie ciepła i mogą odbierać sygnał z karty wtykowej routera itp. Górna i tylna strona pudełka jest wyposażona w kilka otworów, co znacznie zmniejsza zwarcie ze względu na wysoką temperaturę i zapewnia większe bezpieczeństwo. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem, skontaktuj się z nami, sprawia, a my zapewnimy Ci doskonałą obsługę klienta!.
MarkaPPGE Home #ad
ProducentPPGE Home #ad
Numer częściPPGE Home 001