Top 10 Quick Connect Klimaanlage – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Homelux

#ad

Wstępnie napełniony czynnik chłodniczy R32 gogreen ECO – łącznie z kompletnym materiałem montażowym, Klimatyzator Split 9000 BTU – z funkcją WiFi / App – chłodzenie A++/ ogrzewanie A+

#ad
Homelux #ad - Wielofunkcyjny: nasz energooszczędny klimatyzator typu split zamieni twój dom w przyjemną oazę. Wi-fi: klimatyzator można łatwo sterować za pomocą opcjonalnego modelu usb za pomocą smartfona lub tabletu. Zwiększ komfort i wejdź do domu w przyjemnej świeżości. Kompletny zestaw: wydajne urządzenie dzielące 9000 btu jest dostarczany jako kompletny zestaw zawierający przewody miedziane o długości 3 m, taśmę izolacyjną, wąż drenażowy, kabel zasilający i uchwyt ścienny z materiałem montażowym do łatwej instalacji klimatyzacji.

Wstępnie napełniony najnowocześniejszym czynnikiem chłodniczym ECO R32 i pilotem zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD uzupełniają cały pakiet. To urządzenie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 43 m². Wszystkie funkcje są łatwe w obsłudze za pomocą aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna i kompatybilna z urządzeniami iOS lub Android. Dzięki przejrzystemu obrazowi i łatwej obsłudze klimatyzator można bez problemu obsługiwać w podróży.

Filtr powietrza i samoczyszcząca powłoka zapewniają czyste powietrze i wydłużają czas pracy klimatyzatora ściennego. Zwiększony komfort, aby obniżyć koszty energii! wydajna i trwała: chłodziwo eco r32 spełnia najnowocześniejsze standardy i zapewnia 1, 6-krotnie większą wydajność niż w przypadku tradycyjnych klimatyzatorów. Technologia smart home: niezależnie od lokalizacji można wygodnie uzyskać dostęp do regulacji ogrzewania i chłodzenia klimatyzacji za pomocą aplikacji Smart App i WiFi. Dzięki aplikacji i wyświetlaczowi na klimatyzatorze Split zawsze jesteś informowany o temperaturze pomieszczenia.
MarkaHomelux #ad
ProducentHomelux #ad
Wysokość10.04
Długość7.48
Waga74.96
Szerokość27.17
Numer częściACS9000.WHITE
ModelACS9000.WHITE

2. DANYON

#ad

Cichy, kompletny zestaw 5 m, do 59 m2, funkcja ogrzewania, Danyon Quick Connect klimatyzator typu split, klimatyzator inwerterowy, Smart Home, urządzenie dzielące wstępnie napełnione środkiem chłodniczym, timer, samoczyszczenie, 12000 BTU – 3,4 kW

#ad
DANYON #ad - Komfortowa funkcja i tryb snu od 19 dB zapewniają przyjemne samopoczucie. Klimatyzator jest zamontowany na stałe, a urządzenie zewnętrzne jest już wypełnione czynnikiem chłodniczym R32 GWP 675. Kompatybilny z alexa i google, jest wyposażony w 24-godzinny timer i umożliwia wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Wydajna i trwała: klasa efektywności energetycznej a++ chłodzenie a++, ogrzewanie A+, węgiel, samoczyszczenie i 4-krotny filtr powietrza witamina C, bio zapewniają czyste powietrze. Przepływ powietrza 4d zapewnia równomierne rozprowadzanie, 4 poziomy wentylatora turbo zapewniają szybkie chłodzenie. W razie pytań nasza pomoc techniczna lub specjalista firma pomoże. Cichy komfort: dzięki cichemu systemowi dzielącemu i funkcji i-feel doświadczysz doskonałego klimatu w pomieszczeniu.

Idealny do domu i mieszkania do 59 m². Trwała powłoka tytanowego złota zwiększa trwałość klimatyzatora ściennego inwerterowego. Quick-connector: wydajniejsza instalacja z akcesoriami montażowymi 5 m i dołączonym uchwytem ściennym. Funkcja 5 w 1: wydajny klimatyzator typu split o mocy 12000 btu / 3, 4 kw zapewnia chłodzenie, osuszanie, ogrzewanie, wentylator i oczyszczanie powietrza. Błyskawiczne chłodzenie i wydajna funkcja ogrzewania do 31°C.
MarkaDANYON #ad
Numer częściDA-35QC
ModelDA-XA35QC

3. DIMSTAL

#ad

W zestawie przewody QuickConnect 4 m, 12000 BTU 3,6 kW QuickConnect Ultra klimatyzator typu split + ogrzewanie ECO Smart WiFi Ready/Super joniser/Self-Clean/Follow Me kompletny zestaw cichy

#ad
DIMSTAL #ad - Roczny wskaźnik pracy jest najlepszą cechą oceny jakości pompy ciepła. W przypadku stałych powierzchni wymienników ciepła liczba wydajności instalacji jest znacznie zwiększona. Powietrze jest zdrowe i świeże i nie mogą powstawać nieprzyjemne zapachy, funkcja samooczyszczania po naciśnięciu przycisku.

Jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z efektem lotosu Golden-Fin: zawsze błyskawica czysta, wydajność urządzenia przez wiele lat na najwyższym poziomie. Działa z napięciem domowym 230 V. Urządzenie ma wartość SCOP 5, 1. Bezproblemowy kompletny zestaw: 3, w zestawie przewody miedziane 4 m quick connect + 4, pilot zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD, 5 m kabel sygnałowy, masa uszczelniająca do przejścia ściennego, wstępnie wypełniona czynnikiem chłodniczym R32, łącznie z uchwytem ściennym z materiałem montażowym, 6 kW/12000BTU ULTRA Plus jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką Golden-Fin, taśma izolacyjna, instrukcja obsługi w języku niemieckim/angielskim.

Specjalna powłoka zapobiega ponadto osadzaniu się bakterii i grzybów na lamelach. Ulepszenie powietrza superjonizer, wysoka wydajność przez wiele lat. Mocny, a przy tym bardzo cichy i oszczędny. Inwerter dc – oryginalny dimstal – golden-fin – efekt lotosu – inteligentny – energooszczędny – antybakteryjny i trwały. Wartości od 3, 5 do 4 są uważane za dobre.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość11.5
Długość7.91
Szerokość31.18
ModelSMND-12-QC ECO INF Ultra
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. VESKA

#ad

Zestaw klimatyzacji Split – z funkcją Wi-Fi/App – chłodzenie A++/ ogrzewanie A+ 12000 BTU/h 3500 W czynnik chłodniczy R32 – pilot zdalnego sterowania, funkcja timera – w zestawie materiały montażowe

#ad
VESKA #ad - Dla wydajności pompy ciepła decydującą rolę odgrywa stosunek energii dostarczanej do niej energii pochodzącej. Zestaw jest idealnie uzupełniony pilotem zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD, środkiem uszczelniającym do przełomu w murze, taśmą izolacyjną, wężem odpływowym i kablem łączącym między jednostką wewnętrzną a jednostką zewnętrzną.

Przełomowy osuszacz powietrza, nie tylko odpowiada najnowszym standardom, wypełniony czynnikiem chłodniczym r32, ale zapewnia również 1, 6 razy większą wydajność niż w przypadku tradycyjnych systemów chłodzenia. Klimatyzator pracuje wyjątkowo cicho i zapewnia przy tym najwyższą wydajność. Niezależnie od tego, ustawić timer lub zmienić tryb pracy – aplikacja zapewnia pełną kontrolę, czy chcesz dostosować temperaturę, nawet gdy nie ma Cię w domu. Wstępnie napełniony najnowocześniejszym czynnikiem chłodniczym – łącznie z rurkami miedzianymi o długości 5 m + kablem przyłączeniowym oraz uchwytem ściennym i akcesoriami montażowymi.

Wszechstronność: klimatyzator typu split w kompletnym zestawie z wifi: eco smart jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką gold-fin. Atwe w użyciu: sparuj klimatyzator ze smartfonem lub tabletem i korzystaj z łatwej w obsłudze aplikacji, aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca. Pełny inwerter dc: prędkość robocza silnika sprężarki inwerterowej jest dostosowywana na bieżąco i bez stopni. Atwa obsługa i doskonała klasa efektywności energetycznej szybu wentylacyjnego: chłodzenie/ogrzewanie = A++/A++.
MarkaVESKA #ad
ProducentEveMotion GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga79.37
Szerokość0.39
Numer części1
ModelVSK-12000BTU
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. DIMSTAL

#ad

12000 BTU 3,6 kW QuickConnect Ultra Plus – klimatyzator typu split + ogrzewanie ECO Smart WiFi/UV-C/Self-Clean/Follow Me kompletny zestaw cichy, w zestawie przewody QuickConnect 4 m

#ad
DIMSTAL #ad - Roczny wskaźnik pracy jest najlepszą cechą oceny jakości pompy ciepła. Urządzenie ma wartość SCOP 5, 1. W przypadku stałych powierzchni wymienników ciepła liczba wydajności instalacji jest znacznie zwiększona. Jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z efektem lotosu Golden-Fin: zawsze błyskawica czysta, wysoka wydajność przez wiele lat. Już teraz wstępnie napełniony najnowszym R32.

Wartości od 3, 5 do 4 są uważane za dobre. Powietrze jest zdrowe i świeże i nie mogą powstawać nieprzyjemne zapachy, wydajność urządzenia przez wiele lat na najwyższym poziomie. Działa z napięciem domowym 230 V. Specjalna powłoka zapobiega ponadto osadzaniu się bakterii i grzybów na lamelach. Sterylizacja powietrzna uv-c, funkcja samooczyszczania po naciśnięciu przycisku. Inwerter dc – oryginalny dimstal – golden-fin – efekt lotosu – inteligentny – energooszczędny – antybakteryjny i trwały. Klasa efektywności energetycznej: chłodzenie/ogrzewanie = a++/a+++/a+ DC Full-Inverter: prędkość robocza silnika sprężarki inwerterowej jest regulowana w sposób ciągły i bezstopniowy zgodnie z wymaganą pojemnością systemu.

Mocny, a przy tym bardzo cichy i oszczędny. Bezproblemowy kompletny zestaw: 3, 5 m kabel sygnałowy, taśma izolacyjna, pilot zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem lcd, 6 kw/12000btu ultra plus jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką Golden-Fin, masa uszczelniająca do przepustu ściennego gang, wstępnie wypełniona czynnikiem chłodniczym R32, w zestawie zestaw Smart WiFi/WLAN do sterowania za pomocą bezpłatnej aplikacji, w zestawie przewody miedziane 4 m quick connect + 4, łącznie z uchwytem ściennym z materiałem montażowym, instrukcja obsługi w języku niemieckim/angielskim.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość11.5
Długość7.91
Szerokość31.18
ModelSMND-12-QC ECO INF Ultra

6. DIMSTAL

#ad

18000 BTU 5,3 kW QuickConnect Ultra – klimatyzator typu split + ogrzewanie ECO Smart WiFi Ready/Super joniser/Self-Clean/Follow Me/bardzo cicha praca w zestawie przewody 5 m

#ad
DIMSTAL #ad - Powietrze jest zdrowe i świeże i nie mogą powstawać nieprzyjemne zapachy, wydajność urządzenia przez wiele lat na najwyższym poziomie. Już teraz wstępnie napełniony najnowszym R32. Klasa efektywności energetycznej: chłodzenie/ogrzewanie = a++/a+++/a+ DC Full-Inverter: prędkość robocza silnika sprężarki inwerterowej jest regulowana w sposób ciągły i bezstopniowy zgodnie z wymaganą pojemnością systemu.

Urządzenie ma wartość SCOP 5, 1. Działa z napięciem domowym 230 V. Roczny wskaźnik pracy jest najlepszą cechą oceny jakości pompy ciepła. Inwerter dc – oryginalny dimstal – golden-fin – efekt lotosu – inteligentny – energooszczędny – antybakteryjny i trwały. Ulepszenie powietrza superjonizer, funkcja samooczyszczania po naciśnięciu przycisku. Wartości od 3, 5 do 4 są uważane za dobre. Mocny, a przy tym bardzo cichy i oszczędny. Zestaw składa się z: 5, wstępnie wypełniona czynnikiem chłodniczym r32, w zestawie przewody miedziane 5 m quick connect + kabel sygnałowy 5, pilot zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD, 3 kw/18000btu ultra plus jednostki wewnętrznej i zewnętrznej z powłoką Golden-Fin, 5 m, taśma izolacyjna, łącznie z uchwytem ściennym z materiałem montażowym, masa uszczelniająca do przejścia ściennego, instrukcja obsługi w języku niemieckim/angielskim.

Specjalna powłoka zapobiega ponadto osadzaniu się bakterii i grzybów na lamelach. W przypadku stałych powierzchni wymienników ciepła liczba wydajności instalacji jest znacznie zwiększona.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość12.64
Długość8.98
Szerokość38.23
ModelSMND-18-QC ECO INF Ultra

7. Bomann

#ad

Bomann Klimatyzator A++ WiFi, klimatyzacja + złącze, inwerterowy klimatyzator typu split w domu/mieszkaniu, 12000 BTU/h, mały i cichy, sterowanie głosem Alexa i Google, chłodzenie/ogrzewanie

#ad
Bomann #ad - Klimatyzator wifi do montażu na ścianie z urządzeniem zewnętrznym i szybkozłączką do szybkiego montażu. Zwycięzca testu: klimatyzatory z WiFi w zestawie Quick-Connecetion zostały wyróżnione przez Focus Money.

Wydajne urządzenie typu split o prędkości 12000 btu/h służy latem do chłodzenia i zimą jako ogrzewanie i może być sterowane za pomocą Alexa i Google. Urządzenie 4 w 1 nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 35 m² i nadaje się do chłodzenia, biurze, kempingu, czy jest to mieszkanie na dachu, jako wentylator lub osuszacz powietrza – niezależnie od tego, ogrzewania, sypialni lub salonie. 1720 w. Klimatyzator jest dostarczany wraz z kompletnym zestawem i ma moc maks.
MarkaBomann #ad
ProducentBomann #ad
Wysokość9.84
Długość7.91
Waga73.85
Szerokość30.59
Numer części660461
Model660461
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Kältebringer

#ad

WiFi i aplikacją – do 55 m² – bardzo cichy – kompletny zestaw, Kältebringer Klimatyzator typu Split Quick Connect – 12000 BTU – inwerterowy klimatyzator z funkcją ogrzewania, przewód miedziany 5 m,

#ad
Kältebringer #ad - Chłodzenie i ogrzewanie: niezależnie od tego, czy w mieszkaniu na dachu, w sypialni lub w gabinecie – dzięki klimatyzatorowi Kältebringer Inverter Split spełni wszystkie oczekiwania. Obecnie obsługuje tylko Wi-Fi 2, 4 GHz. Dzięki naszemu systemowi 4 w 1 można chłodzić, w biurze, ogrzewać, przewietrzyć i osuszać!.

Bardzo cichy / cichy sen: dzięki oddzielnemu urządzeniu zewnętrznemu klimatyzator jest wyjątkowo cichy. Nadaje się do inteligentnego domu: dzięki już zainstalowanemu modułowi wifi można wygodnie sterować klimatyzatorem za pomocą aplikacji. Funkcja sleep twojego klimatyzatora typu split zapewnia spokojny sen, ponieważ nie czujesz zimnego powietrza, a urządzenie wewnętrzne chłodzi klimat w pomieszczeniu przy zaledwie 19 dB. Wydajny kompletny zestaw: wydajne urządzenie typu split o pojemności 12 000 BTU, klasa emisji A++, płyn chłodzący R32 i pompa ciepła z technologią inwerterową otrzymasz u nas kompletny zestaw z niezbędnymi akcesoriami do łatwej instalacji klimatyzacji.

I sterowanie klimatyzacją za pomocą instrukcji. Zakres dostawy: 1 x klimatyzator typu split, 4 x nóżki antywibracyjne konsola podłogowa, akcesoria montażowe, izolowany przewód miedziany 5 m z szybkozłączem, 1 x pilot zdalnego sterowania. Dzięki tej funkcji możesz samodzielnie podłączyć swój inteligentny dom za pomocą "Skills" do swojego systemu Alexa i inne.
MarkaKältebringer #ad
ProducentSC Trade und Services GmbH #ad

9. DIMSTAL

#ad

W zestawie przewody 3 m, DIMSTAL 12000 BTU 3,6 kW ULTRA – klimatyzator typu split + ogrzewanie ECO Smart WiFi Self-Clean Super-Ioniser Follow Me kompletny zestaw cichy

#ad
DIMSTAL #ad - Już teraz wstępnie napełniony najnowszym R32. Beztroski kompletny zestaw: 5, pilot zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem lcd, uchwyt ścienny z materiałem montażowym, w zestawie przewody miedziane 3 m + kabel sygnałowy 3, masa uszczelniająca do przejścia ściennego, w zestawie zestaw Smart WiFi/WLAN do sterowania za pomocą darmowej aplikacji, wąż drenażowy, 5 m, taśma izolacyjna, wstępnie wypełniona czynnikiem chłodniczym R32, 3 kw/18000btu eco smart jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką golden-fin, instrukcja obsługi w języku niemieckim/angielskim.

Roczny wskaźnik pracy jest najlepszą cechą oceny jakości pompy ciepła. Wartości od 3, 5 do 4 są uważane za dobre. Funkcja samoczyszczenia za naciśnięciem przycisku. Specjalna powłoka zapobiega ponadto osadzaniu się bakterii i grzybów na lamelach. Jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z efektem lotosu Golden-Fin: zawsze błyskawica czysta, wysoka wydajność przez wiele lat.

Urządzenie ma wartość SCOP 5, 1. Klasa efektywności energetycznej: chłodzenie/ogrzewanie = a++/a+++/a+ DC Full-Inverter: prędkość robocza silnika sprężarki inwerterowej jest regulowana w sposób ciągły i bezstopniowy zgodnie z wymaganą pojemnością systemu. W przypadku stałych powierzchni wymienników ciepła liczba wydajności instalacji jest znacznie zwiększona. Inwerter dc – oryginalny dimstal – golden-fin – efekt lotosu – inteligentny – energooszczędny – antybakteryjny i trwały.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość11.22
Długość7.64
Szerokość31.69
ModelSMND-12 ECO Smart Ultra
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. Home Deluxe

#ad

Zestaw klimatyzacji SPLIT 12 – 12000 BTU/h 3400 W – Quick Connect, Alexa i Google Home – system 5 w 1 – w zestawie pilot zdalnego sterowania i funkcja timera klasa energetyczna A++, WiFi, Home Deluxe

#ad
Home Deluxe #ad - Wydajność: funkcja timera w połączeniu z funkcją osuszania zapewnia przyjemny klimat również w gorące letnie noce. Dodatkowo powietrze jest oczyszczane, a w zestawie znajduje się również aplikacja zatrzymująca pleśń.

Atwe w użyciu: dzięki klasie efektywności energetycznej a++ dla funkcji chłodzenia i A+ dla funkcji ogrzewania oferujemy optymalny stosunek ceny do jakości! Wydajność: klimatyzator można łatwo i szybko sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Atwy w użyciu: kompletny materiał montażowy wchodzi w zakres dostawy i można go zainstalować w kilku prostych krokach. Wydajna klimatyzacja typu split pracuje z prędkością 12 000 BTU/h przy mocy 3400 W, co jest nie tylko bardzo wydajne, ale również energooszczędne.
MarkaHome Deluxe #ad
ProducentHome Deluxe GmbH #ad
Wysokość11.42
Długość30.71
Waga85.98
Szerokość19.69
Numer częściSPLIT
ModelSPLIT 12
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji.