Top 10 Sense Garten Hand – Kosy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SHW-FIRE

#ad

SHW-FIRE Kamień do ostrzenia kosy – optymalny kamień szlifierski do ostrzenia kosy

#ad
SHW-FIRE #ad - Wymiary: długość 23 cm; wysokość 1, 5 cm; waga ok. Zakres dostawy: 1 x oryginalna osełka SHW-FIRE na kartce wtykowej. Stabilny kamień szlifierski do kos: po częstym użytkowaniu nadaje się do ponownego prawidłowego ostrzenia ostrza w ogrodzie i tradycyjnych narzędzi, takich jak na przykład kosa.

Poręczny kształt: dzięki owalnemu kształtowi osełka bardzo dobrze leży w dłoni; dzięki czemu można z nim wygodnie pracować. 18 g. Wysokiej jakości materiał: odporny na pęknięcia kamień do ostrzenia i ostrzenia narzędzi ogrodowych i tradycyjnych takich jak kosy lub sierpy; gwarantuje optymalne zastosowanie w ogrodzie, hobby i majsterkowaniu.
MarkaSHW-FIRE #ad
ProducentSHW Friedrichstal #ad
Waga0.04
Numer części59081

2. Golden Bird

#ad

Prezent, Golden Bird Sierp ogrodowy ostry kosa z kutym ostrzem 14,8 cm, drewniany uchwyt, do ogrodu, trawa ręczna z pochwą do użytku na zewnątrz

#ad
Golden Bird #ad - Ostrze o grubości 0, 8 cm ma kształt dzioba orła, który jest wyjątkowy i piękny. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, że jest to idealny prezent dla przyjaciół lub rodziny. Wszechstronne narzędzie ogrodowekosa to wszechstronne narzędzie, ten sierp jest nieodzownym narzędziem do utrzymania pięknej przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu.

Wysokiej jakości materiałwybór wysokiej jakości stali, przy użyciu starej metody produkcji, najpierw podgrzany do stanu półstopionego, aż temperatura osiągnie więcej niż 1000 stopni, usuń zanieczyszczenia, a następnie kucie; po wielokrotnym ubijaniu w celu zwiększenia gęstości materiału, twardość osiąga więcej niż HRC60. Znakomity design ostrzaten sierp z japonii został zaprojektowany z ręcznie malowanym wzorem latającego orła, co zapewnia szybsze cięcie. Jedyny w swoim rodzaju uchwyt - uchwyt z drewna różanego 35 cm, lekko zakrzywiona konstrukcja zapewnia wygodniejszy chwyt.

Jest to dożywotnia gwarancja. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom satysfakcjonujących wrażeń z zakupów. Opakowanie prezentowe sprawia, winorośli, czy odkrywcą aktywności na świeżym powietrzu, które może być używane do wielu prac ogrodowych. Ostrze o długości 14, 25 cm zapewnia mocniejsze i bardziej wytrzymałe ostrze bez nieporęczności. Gwarancja jakości golden bird to firma o ugruntowanej pozycji, a każdy ostry nóż outdoorowy przed każdą dostawą podlega rygorystycznym kontrolom.
MarkaGolden Bird #ad
ProducentGolden Bird #ad

3. Stihl

#ad

Stihl 0000 881 3400 Szwajcarski Busch-Sichel

#ad
Stihl #ad - Marka stihl jest znana z szerokiego wyboru pił łańcuchowych i kosiarek oraz innych urządzeń leśnych i ogrodowych, które ułatwiają pracę. Specjalny sierp na dłoń, nadaje się do pielęgnacji młodego wzrostu i do wycinania niskiego wzrostu. Z wygodnym skórzanym uchwytem ochronnym. Bardzo ładny sierp marki Stihl. Szwajcarskie gryfle mają długość 43 cm.
MarkaStihl #ad
ProducentStihl #ad
Numer części0000 881 3400
Model0000 881 3400
GwarancjaBrak gwarancji.

4. TAKAHANA

#ad

TAKAHANA sierść trawy

#ad
TAKAHANA #ad - Tradycyjne japońskie urządzenie ogrodowe. Ostrze ze stali hartowanej. Uwaga! wyjątkowo ostre! Do cofania lub zbiorów.
MarkaTAKAHANA #ad
ProducentHYDROTEC Technologies AG #ad
Wysokość1.1
Długość13.78
Szerokość7.87

5. TRIUSO

#ad

Osełka do kosy i kielicha do kosy półksiężyca

#ad
TRIUSO #ad - Z klipsem do paska. Osełka do kos z węglika krzemu. Kubek do osełki kos z tworzywa sztucznego. Otwór: 45 x 65 mm - wysokość: 210 mm. Kolor: żółty. Długość: 230 mm.
MarkaTRIUSO #ad
ProducentTRIUSO #ad

6. Mueller

#ad

Müller dwuręczny sierp kulturowy zwany również Heppe

#ad
Mueller #ad - Długość trzonka: 90 cm. Mueller sierp, zwany również Heppe. Wysokiej jakości trzonek z drewna jesionowego. Obustronne ostrze: jedna strona w kształcie sierpa, tylna strona topora.
MarkaMueller #ad
ProducentHimmelberger Zeughammerwerk Leonhard Müller & Söhne GmbH #ad
Numer częściXX97143

7. Kayleeolivi

#ad

Kayleeolivi Tomita Hamono Nisaku stal szlachetna półksiężyc sierp 180 mm nr 130

#ad
Kayleeolivi #ad - Marka: Kayleeolivi. Kayleeolivi tomita hamono nisaku stal szlachetna półksiężyc sierp 180 mm nr 130 . Kolor: srebrny, kolor drewna.
MarkaKayleeolivi #ad
Wysokość0.87
Długość16.85
Waga0.35
Szerokość7.32
Numer częściNo.130
ModelNo.130

8. GVDV

#ad

GVDV Składany sierp ogrodowy, prezent dla mężczyzn, ostrze 190 mm, łatwy do przenoszenia

#ad
GVDV #ad - Rozmiar: długość całkowita 350 mm, długość ostrza 190 mm, grubość ostrza 3 mm, waga ok. Zawartość produktu: składany półksiężyc, przenośna nylonowa pochwa, dekoracji lub na prezent dla innych, do kolekcji, pudełko prezentowe.

Niezależnie od tego, czy do własnego użytku, jest to dobry wybór. Składane: poprzez naciśnięcie przycisku z boku sierpa można złożyć ostrze. Pomocnik ogrodowy: sierp jest wyposażony w ostre ostrze i bez problemu poradzi sobie z każdym zadaniem podczas aktywności w ogrodzie, koszeniu trawy, gałęzi, winorośli, chwastów, a nawet koszenia trawnika lub krzewów. Wzornictwo w stylu vintage: czarne ostrze powlekane, czarny drewniany uchwyt z wytłoczonym wzorem sprawiają, że sierp wygląda bardzo dobrze.

Dzięki przesuwaniu sierpa można go bezpośrednio otworzyć, co jest bardzo praktyczne. 476 g, twardość 54 HRC. Zamknięcie zabezpieczające: sierp jest wyposażony w zamknięcie zabezpieczające, aby uniknąć przypadkowego zamknięcia ostrza podczas użytkowania. Jeśli następnie obrócisz metalowy występ na spodzie uchwytu w lewo, uchwyt można złożyć, będzie mały i łatwy do przenoszenia.
MarkaGVDV #ad
Wysokość0.01
Długość7.48
Waga1.05
Szerokość0.01
Numer częściGD-L013
ModelGD-L013

9. Z-fiber

#ad

Uchwyt z twardego drewna, Z-fiber Trawa zębowa 6,3" i japońskie chwasty sierp ze stali nierdzewnej

#ad
Z-fiber #ad - Długość ostrza: 6, 3". Sierp z drewnianym uchwytem ze stali węglowej o przekątnej 6, 3" z prostą krawędzią zapewnia mocne cięcie, nadaje się do koszenia trawy małpowej itd. Należy pamiętać, że jest to lekka roślina pnąca i nie jest zalecana do ciężkich prac, takich jak obróbka gałęzi itd. Długość całkowita: 13, 38". Ergonomiczna i super lekka winorośl to wspaniałe urządzenie ogrodowe, które jest przydatne w wielu zastosowaniach ogrodowych.
MarkaZ-fiber #ad
Waga0.57

10. Z-fiber

#ad

M, Z-fiber Japoński sierp z tworzywa sztucznego z ostrzem ze stali manganowej

#ad
Z-fiber #ad - Rękojeść sierpowa ze stali węglowej 15, 5 cm – proste ostrze z haczykiem do wydajnego cięcia. Długość ostrza: 13 cm. Nie zaleca się do ciężkich prac maszynowych, takich jak drzewa, obróbka gałęzi itp. Długość całkowita: 13, 58 cala. Należy pamiętać, że trawa winorośli jest lekka i mocna. Super lekka, które jest przydatne w wielu zastosowaniach ogrodniczych. Zaprojektowana do koszenia, ergonomiczna latarka to wspaniałe narzędzie ogrodowe, może szybko ciąć trawę małpą itp.
MarkaZ-fiber #ad
Wysokość0.01
Długość13.58
Szerokość5.12
Numer części543-551-824