Top 10 Sound Level Meter – Mierniki hałasu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. QLUUE

#ad

Może być używany w domu, wyświetlacz LCD z obciążeniem A/C, 30 dB do 130 dB, QLUUE Cyfrowy przenośny miernik poziomu dźwięku, w fabryce i na ulicy

#ad
QLUUE #ad - Szerokie zastosowanieqluue miernik poziomu dźwięku mierzy poziom hałasu otoczenia. Szybka/powolna konwersja pomiarumiernik poziomu dźwięku ma funkcję konwersji szybkich i wolnych prędkości reakcji. Zestaw zawiera: 1 x miernik poziomu dźwięku, 3 x baterie AAA 1, aby zablokować zmierzoną wartość maksymalną. Naciśnij krótko hold, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.

Pomiar ważony a/cwaga a symuluje charakterystykę częstotliwości ludzkiego odgłosu ucha o niskiej intensywności i nadaje się do rozpoznawania dźwięków otoczenia. Jest to ważne narzędzie do monitorowania, laboratoriach, placach budowy, ulicach, fabrykach, biurach, gminach, sterowania i kontroli poziomu dźwięku w każdym otoczeniu. Waga c symuluje charakterystykę częstotliwości odgłosów ludzkich uszu o wysokiej intensywności i nadaje się do analizy ciśnienia akustycznego silników maszynowych i maszyn. Niska prędkość reakcji przyjmuje stałą czasową 1 sekundę i jest używana do pomiarów otoczenia, w których poziom hałasu ownie się zmienia.

Dokładny pomiar i szybka reakcja w przypadku tego produktu chodzi o precyzyjny miernik poziomu dźwięku o zakresie pomiarowym od 30 dB do 130 dB i dokładności ±1, 5 dB standard ciśnienia akustycznego, 94 dB@1 kHz. Szybka reakcja wykorzystuje stałą czasową 125 milisekund do ogólnych pomiarów otoczenia. Jeśli w ciągu 10 minut nie zostanie przeprowadzona żadna obsługa, miernik poziomu dźwięku wyłącza się automatycznie. Uwaga: to normalne, że w cichym pomieszczeniu ekran wyświetla 30-40 decybeli.
MarkaQLUUE #ad
ProducentQLUUE #ad
Numer częściSL01
ModelSL01

2. VLIKE

#ad

Miernik wartości od 30 db do 130 dB instrukcja obsługi w języku niemieckim, miernik poziomu hałasu, VLike LCD cyfrowy miernik dźwięku, miernik poziomu hałasu

#ad
VLIKE #ad - Jest nie tylko wyjątkowo odporna na zużycie, ale również elegancka. Może być stosowany do inżynierii hałasu, profilaktyki zdrowotnej, kontroli jakości produktu, leczenia itp. Materiał kompozytowy uzyskany w procesie formowania wtryskowego został zastosowany do obudowy w celu zapewnienia zabezpieczenia przed upadkiem.

Energooszczędna i bardzo niezawodna konstrukcja przełączania. Do fabryk, domów własnych, szkół, warsztatów, biur, ulic, materiałów audio itd. Wyrafinowane bardzo wydajne przełączniki zasilania umożliwiają dłuższą żywotność baterii.

Nóż poziomu hałasu to narzędzie do pomiaru poziomu hałasu otoczenia, np. Urządzenie posiada automatyczne wyłączanie podświetlenia. Z obwodem pomiarowym od 30 do 130 db i automatyczną funkcją przełączania. Cyfrowy wyświetlacz, dobra wydajność zakłóceń, tryb oszczędzania energii. Dzięki funkcji podświetlenia nadaje się do zbierania danych dźwiękowych w nocy.
MarkaVLIKE #ad
ProducentVLIKE #ad
Wysokość2.4
Długość8
Waga0.49
Szerokość1.2
Numer częściVL6708
ModelVL6708

3. Metriful

#ad

Jakość powietrza, barometr, temperatura, wilgotność powietrza z BME680, SPH0645LM4H, VEML6030, poziom dźwięku, światło, Metriful

#ad
Metriful #ad - Przykłady kodów, instrukcje i wsparcie można znaleźć na naszym GitHub. Nie wymaga lutowania! Dostępne z lutowaną wtyczką/listwą pinową. Wykorzystuje wysokiej jakości czujniki cyfrowe BME680, VEML6030 i SPH0645LM4H. Kompatybilny z raspberry pi, Arduino, ESP8266, ESP32 i wieloma innymi. Breakout board zapewnia jakość powietrza, wilgotność powietrza, ciśnienie powietrza, temperaturę, poziom hałasu i światło.
MarkaMetriful #ad
ProducentMetriful #ad
Wysokość0.12
Długość1.48
Waga0.02
Szerokość0.92
Numer częściMS430-A
ModelMS430-A

4. Tadeto

#ad

Przenośny, 30 dB do 130 dB z wyświetlaczem LCD A/C, zielony, ważony do warsztatów domowych, Tadeto cyfrowy miernik poziomu dźwięku

#ad
Tadeto #ad - Szybki i powolny pomiar miernik poziomu dźwięku ma funkcję konwersji szybkiej i wolnej szybkości reakcji. Jeśli bateria jest niska, który wskazuje, wyświetlacz LCD wyświetla symbol niskiego napięcia, że bateria jest w tym momencie niska i należy wymienić baterię. Wygodny i lekki - miernik poziomu dźwięku tadeto jest lekki i łatwy do przenoszenia.

Wysoka dokładność ± 2, 0 dB. Duży wyświetlacz cyfrowy LCD z podświetleniem, efekt czytania jest wyraźniejszy w ciemnych miejscach. Wolna szybkość reakcji wykorzystuje stałą 1s/czasową, która jest używana do pomiarów otoczenia ze stosunkowo dużymi zmianami poziomu hałasu. Pomiar z oceną a/c klasa a symuluje charakterystykę częstotliwości ludzkiego odgłosu ucha o niskiej intensywności, która nadaje się do rozpoznawania dźwięków otoczenia. Jest szeroko stosowany w fabrykach, kontroli jakości dźwięku w domach, pokojach dziecięcych i biurach systemów audio, transporcie, szkołach i na placach budowy.

Bardziej profesjonalne metody pomiaru zapewniają użytkownikom lepsze wrażenia użytkownika. Monitorowanie w czasie rzeczywistym może dostarczyć dokładnych danych dotyczących poziomu dźwięku w otoczeniu. Klasa c symuluje charakterystykę częstotliwości dźwięków ludzkiego ucha o wysokiej intensywności, które są odpowiednie do analizy ciśnienia akustycznego silników maszynowych i maszyn. Dokładny pomiar zakres pomiarowy miernika poziomu dźwięku wynosi od 30 db do 130 dB.
MarkaTadeto #ad
ProducentTadeto #ad
Numer częściT011
ModelSL720

5. TOPTES

#ad

Przechowywanie danych – pomarańczowy, klasa A/C, maks. / min, TopTes TS-501B miernik poziomu dźwięku z 2,24-calowym wyświetlaczem LCD z podświetleniem, zakres 30-130 dB

#ad
TOPTES #ad - Miernik poziomu dźwięku topTes jest objęty 3-letnią gwarancją i dożywotnim wsparciem technicznym. Ekran pokazuje również niski stan baterii, że użytkownik wymienia baterie w odpowiednim czasie. Naciśnij i przytrzymaj przycisk podświetlenia, aby włączyć podświetlenie, 25-calowym ekranie LCD, które ułatwia odczyt nawet przy słabym oświetleniu.

Co znajduje się w pudełku 1 x miernik ciśnienia akustycznego ts-501b, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 3 x baterie AAA, 1 x torba transportowa. Jest on wyposażony w urządzenia filtrujące a i c, systemach audio, które mierzą poziom hałasu od 30 do 130 dB z dokładnością ±1, samochodach, kinach domowych, szkołach, 5 dB i częstotliwości od 30 do 8 000 Hz.22, 25-calowy ekran lcd z podświetleniem ten miernik ciśnienia akustycznego ts-501b mierzy poziom hałasu w decybelach dB i wyświetla go na 2, który dzięki dużej konstrukcji wyświetlacza jest łatwy do odczytania.

Atwa obsługa i bogate funkcjeten przenośny miernik poziomu hałasu jest wyposażony w antypoślizgową konstrukcję boczną, aby upewnić się, która jest wygodna do trzymania. Idealnie nadaje się do monitorowania hałasu w gminach, warsztatach, biurach i fabrykach. Miernik poziomu ciśnienia akustycznego ts-501b jest zasilany bateriami w tym 3 baterie i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania, aby wydłużyć żywotność baterii. Miernik poziomu ciśnienia akustycznego z filtrem a/c miernik poziomu ciśnienia akustycznego toptes ts-501b wykorzystuje precyzyjny mikrofon pojemnościowy do rejestrowania dźwięku.
MarkaTOPTES #ad
ProducentTOPTES #ad
Numer częściTS-501B
ModelTS- 501B

6. Tadeto

#ad

Podświetlenie tła wyświetlacza LCD, maks. / min, przenośny miernik poziomu dźwięku od 30 dB do 130 dB 5 zakresów pomiarowych, alarmy akustyczne i wizualne, Tadeto miernik poziomu dźwięku, data hold,

#ad
Tadeto #ad - Pomiar z oceną c symuluje charakterystykę częstotliwości odgłosów ludzkiego ucha o wysokiej intensywności, które są odpowiednie do analizy ciśnienia akustycznego silników maszynowych i maszyn. Dokładny pomiar miernik decybeli decybeli wynosi od 30 db do 130 db i funkcja przesuwania 5 regulowanych zakresów pomiarowych.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym może dostarczyć dokładnych danych dotyczących poziomu dźwięku w otoczeniu. Jeśli bateria jest niska, wyświetlacz lcd wyświetla symbol niskiego napięcia, że prąd w tym momencie jest słaby i należy wymienić baterię. Pomiar ważony a/c pomiar z oceną a symuluje charakterystykę częstotliwości dźwięków o niskiej intensywności dla ludzkiego ucha, co nadaje się do rejestrowania dźwięków otoczenia. Szerokie zastosowanie dla osób prywatnych, rodzinnych, studiów, profilaktyki i leczenia zdrowia itp. Szerokie zastosowanie - miernik ciśnienia akustycznego tadeto może być stosowany do inżynierii hałasu, przedsiębiorstw, kontroli jakości produktu, monitorowania lub kontroli i testowania poziomu dźwięku w każdym otoczeniu.

Podświetlany wyświetlacz duży podświetlany wyświetlacz cyfrowy lcd, co wskazuje, efekt odczytu jest wyraźniejszy w ciemnych miejscach. Wysoka precyzja z ± 1, 5 dB. Wolna szybkość reakcji wykorzystuje stałą czasową 1 s/czas, która jest używana do pomiarów otoczenia przy stosunkowo dużych zmianach poziomu hałasu. Szybki i wolny pomiar miernik db posiada funkcję konwersji szybkiej i wolnej szybkości reakcji.
MarkaTadeto #ad
ProducentTadeto #ad
Numer częściTE017
ModelTE017

7. EXTECH

#ad

Extech Instruments 407730 cyfrowy miernik poziomu dźwięku

#ad
EXTECH #ad - Zapisywanie wartości maksymalnych/min. W czasie. Wykorzystuje mikrofon kondensatorowy 12, 7 mm. Wyjście analogowe AC. Dokładność 2 db z rozdzielczością 0, 1 dB. Waga a+C.
MarkaEXTECH #ad
ProducentExtech #ad
Wysokość2.2
Długość9
Waga2
Szerokość1.7
Numer części407730
Model407730
Gwarancja2 lata.

8. PeakTech

#ad

Nóż, Peak Tech P 5035 – 4 w 1 wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe do pomiaru hałasu, 250 g, wilgotności powietrza i luksów, pomiar DB, czujnik typu K, wyświetlacz LCD, temperatury, zasilanie bateryjne

#ad
PeakTech #ad - Pomiar odbywa się za pomocą światłoczułej, stabilnej diody krzemowej. Miernik poziomu dźwięku: za pomocą miernika poziomu dźwięku można używać w fabrykach, szkołach, biurach, studiach nagraniowych i wielu innych.

Funkcja 4 w 1: wielofunkcyjny nóż środowiskowy p 5035 łączy w sobie funkcję pomiaru poziomu dźwięku, funkcję pomiaru lux, funkcję pomiaru wilgotności powietrza i funkcję pomiaru temperatury w jednym urządzeniu. Akcesoria: czujnik światła, czujnik temperatury, bateria, torba i instrukcja obsługi. Czujnik typu k: funkcje pomiaru wilgotności powietrza/temperatury współpracują z elementem wilgotności powietrza/półprzewodnikowym oraz czujnikiem typu K do pomiaru wilgotności powietrza lub temperatury.

Lux przyrząd pomiarowy: miernik lux nadaje się do określania warunków oświetleniowych wewnątrz i na zewnątrz. Zarówno pomiar poziomu dźwięku, na lotniskach, jak i stosunku poziomu dźwięku. Informacje: 3 1/2-cyfrowy wyświetlacz lcd 17 mm; funkcja hold-/ max hold; automatyczne wyłączanie, wilgotność powietrza, uchwyt statywu.
MarkaPeakTech #ad
ProducentPeakTech #ad
Wysokość1.57
Długość9.84
Waga0.55
Szerokość2.56
Numer częściP 5035
ModelP 5035
Gwarancja3 lata gwarancji

9. GAIN EXPRESS

#ad

Profesjonalne narzędzie do kalibracji szumów i kalibracji decybeli, Cyfrowy miernik poziomu dźwięku, kalibrator 94 dB i 114 dB do mikrofonu 1/2" i 1", przenośne urządzenie do kalibracji pomiaru,

#ad
GAIN EXPRESS #ad - Nadaje się do mikrofonu o rozmiarze 1/2" i 1" adapter nakłada się na kalibrację, wystarczy zdjąć nasadkę, aby skalibrować poziom dźwięku za pomocą mikrofonu 1". Przenośny: lekki i mały.

Solidna konstrukcja zapewnia dokładną i niezawodną wydajność, w terenie, nadaje się do użytku osobistego, w laboratorium. Poręczne źródło dźwięku do szybkiej i łatwej kalibracji ciśnienia akustycznego i systemów pomiaru dźwięku. Atwa obsługa: tylko 3 przyciski: 94 db, 114 db i przycisk włączania/wyłączania. Profesjonalny: odpowiada standardowi iec60942 iec942 klasy 1. Wystarczy włączyć kalibrację, wybrać 94 db lub 114 db i można zaczynać! Czysty wyświetlacz cyfrowy: cyfrowy wyświetlacz wyraźnie pokazuje wybrany poziom dB z podświetleniem. Należy unikać nieostrożnych błędów w porównaniu z tradycyjnymi przyciskami sieciowymi.
MarkaGAIN EXPRESS #ad
ProducentGain Express Holdings Ltd #ad
Waga0.44
Numer częściND9B
ModelND9B

10. Cadrim

#ad

Do fabryk i dróg, przenośny miernik poziomu dźwięku od 30 dB do 130 dB z wyświetlaczem LCD, Cadrim Cyfrowy miernik poziomu dźwięku

#ad
Cadrim #ad - Zakres dostawy: 1 x cyfrowy miernik poziomu dźwięku, 1 x bateria 9 v, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Zakres zastosowania jest bardzo szeroki i jest niezbędnym narzędziem w życiu. Cyfrowy wyświetlacz lcd duży wyświetlacz cyfrowy lcd z podświetleniem, niewielkie uszkodzenia oczu, niskie zużycie prądu, efekt czytania jest wyraźniejszy w ciemnych miejscach.

Wysoka dokładność zakres pomiarowy urządzenia pomiarowego db wynosi od 30 db do 130 db. Może być stosowany w gospodarstwach domowych, hotelach, biurach, laboratoriach, szkołach, fabrykach, obszarach mieszkalnych, ulicach, szpitalach, warsztatach, teatrach i systemach dźwiękowych. Zakres częstotliwości: 31, 5 Hz~4 kHz. Lekka konstrukcja cyfrowy nóż do decybeli jest mały, lekki, przenośny; ze wskaźnikiem niskiej mocy; automatyczne wyłączanie po 15 minutach bez obsługi; "OL" jest wyświetlane, gdy wejście przekroczy zakres.

Poziom głośności dla normalnych rozmów wynosi 40-60 decybeli. Szerokie zastosowanie miernik poziomu dźwięku jest narzędziem do pomiaru poziomu hałasu otoczenia. Zespół marki cadrim zapewnia 24-godzinną obsługę klienta online na wszystkie pytania, aby zapewnić najlepsze wrażenia z zakupów. Należy pamiętać, rozdzielczość 0, że w spokojnym pomieszczeniu wyświetlacz wyświetla 20-40 decybeli.
MarkaCadrim #ad
ProducentCadrim #ad
Wysokość2.28
Długość6.69
Waga0.26
Szerokość1.38
Numer częściNT612021
ModelMPP