Top 10 Toyota Yaris Fussmatten Gummi – Maty antypoślizgowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumowe dywaniki gumowe odpowiednie do Toyota Yaris / Hybrid Cross od roku produkcji 2020, czarne

#ad
Mattenprofis #ad - Niezawodnie chroni przed brudem, śniegiem i wodą; nie przepuszcza wody i jest odporna na ciecze takie jak oleje, kwasy, benzyna itp. Gumowe maty samochodowe chronią bagażnik każdego pojazdu.

Perfekcyjne, oryginalne dopasowanie gwarantowane, bezzapachowe, bez problemu zmywalne. Produkujemy je z wysokiej jakości mieszanki gumowej. Kolce na spodzie zapewniają pewny antypoślizgowy chwyt; ok. Dzięki podwyższonym krawędziom mata chroni bagażnik pojazdu przed zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność. Idealnie przylegają, konserwacja i czyszczenie są łatwe. 1, 0 cm na całym obwodzie wysoka krawędź; w przypadku niepotrzebnego zwijania, zajmuje mało miejsca. Nadaje się do toyota yaris / yaris Hybrid / Yaris Cross wszystkie modele od roku produkcji 2020 do dzisiaj.
MarkaMattenprofis #ad
ProducentMattenprofis #ad
Numer części905113

2. MTC Automotive

#ad

Dokładnie dopasowane, nie nadają się do modelu hybrydowego, Dywaniki samochodowe do Toyota Yaris III 3/5-drzwiowy od 09/2011-2020, wzmocniona gumowa listwa zderzakowa i przyciski mocujące

#ad
MTC Automotive #ad - Zestaw składa się z: 2 przednich i 2 tylnych dywaników. Ochraniacze obcasów ze wzmocnionej gumy. Dokładnie dopasowane dywaniki do toyota yaris III od 2011 roku. Elegancki dodatek, sportowy, wytrzymały i przede wszystkim praktyczny. Nie jest kompatybilny z wersją hybrydową nie nadaje się do innych modeli. Czarna wycieraczka, czarna bordiura z lodowym szwem, antypoślizgowa, oryginalne klipsy mocujące.
MarkaMTC Automotive #ad
ProducentMTC Automotive S.r.l. #ad
Numer częściTO_Y3-PRIME
ModelMTC-1809206

3. Motohobby

#ad

Dokładnie dopasowane, Dywaniki gumowe, zestaw dywaników do Toyota Yaris III od 2011

#ad
Motohobby #ad - Idealnie pasuje do toyota Yaris III od 2011 nie pasuje do hybrydy. Nieskomplikowany montaż – każdy zestaw gumowych mat zawiera stopery, które są wkładane w istniejące fabrycznie otwory.

Stabilność – spód dywaników gumowych jest pokryty wypustkami. Krawędź ochronna – krawędź gumowej maty i jej specjalna struktura chronią wnętrze samochodu przed zabrudzeniem, utrzymują wodę i błoto w kanałach. System antypoślizgowy zapobiega przesuwaniu się gumowych mat podczas jazdy. Idealne dopasowanie – dywaniki gumowe są produkowane specjalnie dla danego samochodu, dlatego są dokładnie dopasowane i zawsze leżą idealnie.
MarkaMotohobby #ad
ProducentMotohobby #ad
Numer części170905

4. AZUGA

#ad

Gumowe dywaniki pasujące do Toyota Yaris IV od 9/2020/Yaris Cross od 9/2021/Mazda 2 Voll-Hybrid od 2022 AZ10092451 dywaniki samochodowe

#ad
AZUGA #ad - 4-częściowy zestaw 2 maty do przodu, 2 do tyłu. 1 cm wysokości. Podwyższona krawędź ok. Dywaniki gumowe pasujące do toyota yaris iv od 9/2020/Yaris Cross od 9/2021/Mazda 2 Voll-Hybrid od 2022. Eleganckie wzornictwo. W zestawie owalne klipsy mocujące w macie kierowcy.
MarkaAZUGA #ad
ProducentAZUGA #ad
Waga9.92
Numer częściAZ10092451

5. OMAC

#ad

Kompatybilne z Toyota Yaris Hybrid 2019-2023, czarne, guma TPE, Dywaniki gumowe, OMAC Premium 3D

#ad
OMAC #ad - Dobre dopasowanie gwarantuje bezproblemową integrację z pojazdem. Kompatybilny z toyota Yaris Hybrid 2019-2023. Wodoszczelna i przyjazna dla środowiska zapewnia niezawodną ochronę przy każdej pogodzie. Bezzapachowy materiał TPE o delikatnym zapachu wanilii. Wysoka ochrona krawędzi i najwyższa wytrzymałość dla długotrwałego użytkowania.
MarkaOMAC #ad
ProducentOMAC #ad
Wysokość3.15
Długość31.5
Waga8.82
Szerokość23.62
Numer częściAMZ7054454
ModelOMAC
Gwarancja0

6. Prismat

#ad

Zestaw dywaników do Toyota Yaris XP9 2005-2013, Prismat Dywaniki gumowe, dokładnie dopasowane

#ad
Prismat #ad - Dokładne dopasowanie do Toyota Yaris XP9 2005-2013. Idealne dopasowanie – dywaniki gumowe są produkowane specjalnie dla danego samochodu, dlatego są dokładnie dopasowane i zawsze leżą idealnie.

System antypoślizgowy zapobiega przesuwaniu się gumowych mat podczas jazdy. Stabilność – spód dywaników gumowych jest pokryty wypustkami. Krawędź ochronna – krawędź gumowej maty i jej specjalna struktura chronią wnętrze samochodu przed zabrudzeniem, utrzymują wodę i błoto w kanałach. Nieskomplikowany montaż – każdy zestaw gumowych mat zawiera stopery, które są wkładane w istniejące fabrycznie otwory.
MarkaPrismat #ad
ProducentPrismat #ad
Numer częściFP-1433-4 | 2655

7. Motohobby

#ad

Motohobby Przednie gumowe dywaniki samochodowe zestaw do Toyota Yaris II 2005-2011

#ad
Motohobby #ad - Stabilność – spód maty gumowej jest pokryty wypustkami. Krawędź ochronna – krawędź gumowej maty i jej specjalna struktura chronią wnętrze samochodu przed zabrudzeniem, utrzymują wodę i błot w kanałach.

System antypoślizgowy zapobiega poruszaniu się gumowych mat podczas jazdy. Dokładne dopasowanie do Toyota Yaris II 2005-2011. Nieskomplikowany montaż – każdy zestaw mat gumowych zawiera stopery, które są zakładane w fabrycznie z istniejących otworów. Idealne dopasowanie – maty gumowe są produkowane specjalnie dla samochodu, dlatego są dokładnie dopasowane i zawsze idealnie leżą.
MarkaMotohobby #ad
ProducentAuto-fussmatten24 #ad
Numer części150702/2

8. Mobil-Fan

#ad

Dywaniki gumowe, zestaw dywaników do Toyota Yaris IV/Yaris IV Hybrid od 2020, dokładnie dopasowane

#ad
Mobil-Fan #ad - Dywaniki są idealnie dopasowane do kształtu podłogi. Oferowane przez nas dywaniki zostały wyprodukowane ze starannie dobranej mieszanki gumowej, która została zaprojektowana specjalnie do produkcji dywaników samochodowych.

Idealnie pasuje do toyota Yaris IV / Yaris IV Hybrid od 2020 Wycieraczka kierowcy została wyposażona w dodatkowe wzmocnienie na wysokości pedałów, które przeciwdziała przedwczesnemu zużyciu. Wymiary ok. Krawędź o wysokości 10 mm zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Zdjęcie numer jeden przedstawia rzeczywisty kształt dywaników. Specjalnie zaprojektowane wypustki poprawiają przyczepność wycieraczki do podłogi, dzięki czemu wpływają zarówno na komfort, zapobiegają przesuwaniu się wycieraczki, jak i bezpieczeństwo użytkowania. Odporność na tarcie zapewnia trwałość. Trwałe, odporne na tarcie i zabrudzenia.
MarkaMobil-Fan #ad
ProducentMobil-Fan #ad
Numer części221202
GwarancjaDwuletnia gwarancja producenta

9. Recambo

#ad

2005-2011, czarne, z marginesem, Recambo Gumowe dywaniki 3D kompatybilne z Toyota Yaris II, XP9, dokładnie dopasowane

#ad
Recambo #ad - Indywidualne wykonanie na wymiar – gwarantuje idealne dopasowanie! Kompleksowa ochrona dzięki krawędziom 3D + wypustkom – trwale i niezawodnie chroni wnętrze przed płynami i zabrudzeniami. Gwarantuje dłuższą żywotność dywaników samochodowych. Atwa w pielęgnacji, wytrzymała, odporna na rozerwanie i bezzapachowa. Kompatybilny z: toyota yaris iI typ XP9 - rok produkcji 2005-2011. Wysoka jakość gumy materiał tpe.
MarkaRecambo #ad
ProducentRecambo #ad
Numer częściF-8289

10. Element

#ad

Element EXP.NLC.3D.48.66.210k Dokładnie dopasowane antypoślizgowe gumowe dywaniki premium Toyota Yaris Rok: 10-14, czarne

#ad
Element #ad - Zapewniają one doskonałą wytrzymałość i trwałość. Wysokiej gęstości rdzeń zbiera płyny, szybko i łatwo, piasek itp. Atwe czyszczenie: łatwe przetrzecie. Wyprodukowany w specjalnym procesie z unikalnym cyfrowym precyzyjnym skanerem laserowym do ochrony przedniej i tylnej części przestrzeni nóg Twojego pojazdu.

Perfekcyjne dopasowanie: 1 wykonanie na wymiar do twojego modelu pojazdu. I utrzymują samochód i buty w czystości. Trwały materiał, wytrzymałego, nie ma pęknięć ani trwałych zgięć. Nie przepuszczają wilgoci i nie zbierają plam ani osadów. Wewnętrzna podłoga pojazdu jest całkowicie i precyzyjnie wyłożona. Ochrona przed wszelkimi warunkami pogodowymi przy każdej pogodzie deszcz, piaskownica, śnieg: 100% bezpieczny, 100% neutralny zapach.

Trwały i trwały: wyprodukowany z wysokiej jakości, termoplastycznego elastomeru, wytrzymały i elastyczny, do wszystkich rodzajów zużycia. Element dokładnie dopasowane Premium antypoślizgowe gumowe dywaniki - TOYOTA Yaris. Dywaniki są łatwe do czyszczenia, brud, śnieg, dzięki czemu będą wyglądać pięknie i nowo.2 kompletny zestaw zawiera w zależności od modelu dwie dywaniki przednie i jedną lub dwa dywaniki z tyłu. Absolutnie nie się przesuwa.
MarkaElement #ad
ProducentHromTech #ad
Wysokość1.97
Długość31.5
Waga6.68
Szerokość23.62
Numer częściEXP.NLC.3D.48.66.210k
ModelTOYOTA Yaris
GwarancjaSie haben das Recht, binnen 30 Tagen ohne Angabe von Gründen diesen Vertrag zu widerrufen. Die Widerrufsfrist beträgt einen Monat ab dem Tag, an dem Sie oder ein von Ihnen benannter Dritter, der nicht der Beförderer ist, die letzte Ware in Besitz genommen haben bzw. hat.