Top 10 USB C Kabel 1 5 Meter – Kable USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SUNGUY

#ad

Szary, super szybki, USB 3.0, krótki wtyk USB A do gniazda A, przedłużacz do czytnika kart, przedłużacz 5 Gbps, drukarki, skanera, klawiatury, 0,5 m, SUNGUY Przedłużacz USB, aparatu itp.

#ad
SUNGUY #ad - Wytrzymały i trwały - przedłużacz usb 3. 0 został zaprojektowany z nylonową osłoną oraz aluminiową obudową, wytrzymuje ponad 10 000 testów zginania. Bezproblemowa obsługaotrzymasz przedłużacz o długości 0, skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta, 5 m.

Odporne na korozję i pozłacane złącza zapewniają optymalną czystość sygnału i przedłużają żywotność kabla i bez histerezy lub utraty danych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Stabilna transmisja - ten przedłużacz usb 3. 0 z obudową w całości metalową i przyłączem ze stopu aluminium gwarantuje wyjątkową trwałość. Połączenia wtykowe są mocne, dzięki czemu wtyczki są mocno i bezpiecznie osadzone.

Ponadto jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0, usb 1. 1 i usb 1. 0 standard. Uniwersalna kompatybilność - przedłużacz sunguy usb 3. 0 0, czytniki kart, adaptery bluetooth, drukarki, skanery, takimi jak koncentratory, mysz, 5 m jest w pełni kompatybilny z komputerem Mac/laptopem i wyposażonymi urządzeniami peryferyjnymi USB 3.0, klawiatura, dyski twarde, napędy flash USB, PS4/5.
MarkaSUNGUY #ad
ProducentSUNGUY #ad
Numer częściB003

2. SUNGUY

#ad

Super szybki, SUNGUY Przedłużacz USB, krótki wtyk USB A do gniazda A, przedłużacz 5 Gbps, drukarki, przedłużacz do czytnika kart, USB 3.0, aparatu itp., szary, skanera, 1,5 m, klawiatury

#ad
SUNGUY #ad - Szybkość transmisji danych do 5 gb/s - przedłużacz sunguy usb 3. 0 obsługuje transmisję danych z dużą prędkością do 5 Gb/s. Ponadto przedłużacze chronią gniazdo USB urządzeń, wytrzymuje ponad 10 000 testów zginania. Stabilna transmisja - ten przedłużacz usb 3. 0 z obudową w całości metalową i przyłączem ze stopu aluminium gwarantuje wyjątkową trwałość.

Wytrzymały i trwały - przedłużacz usb 3. 0 został zaprojektowany z nylonową osłoną oraz aluminiową obudową, dzięki czemu wtyczki są mocno i bezpiecznie osadzone. Wielowarstwowe ekranowanie minimalizuje zakłócenia. Uniwersalna kompatybilność - przedłużacz usb sunguy jest w pełni kompatybilny z komputerem Mac/laptopem i wyposażonymi urządzeniami peryferyjnymi USB 3. 0, dyski twarde, czytniki kart, takimi jak koncentratory, napędy flash USB, klawiatura, mysz, drukarki, adaptery Bluetooth, skanery, PS4/5.1

1 gb filmu w ciągu 3 sekund oszczędzając czas. Bezproblemowa obsługa - otrzymasz przedłużacz 1, 5 m. Odporne na korozję i pozłacane złącza zapewniają optymalną czystość sygnału i przedłużają żywotność kabla i bez histerezy lub utraty danych. Połączenia wtykowe są mocne, zmniejszając liczbę podłączania i odłączania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin.
MarkaSUNGUY #ad
ProducentSUNGUY #ad
Numer częściB003-1.5m

3. Anker

#ad

Transfer danych 40 Gbit/s, koncentratora, do iPhone 15Pro/15Pro Max/15/15Plus, 240 W USB-C na USB-C, Anker Kabel USB 4 100 cm, laptopów typu C, obsługuje wyświetlacz 8K HD, stacji dokującej i wielu

#ad
Anker #ad - Co otrzymasz: anker 515 usb-c na kabel usb-c 1 m długości, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Duża moc ładowania: obsługuje ładowanie maksymalnie 240 w, gdy jest sparowane z kompatybilną ładowarką.

Wyświetlacz hd: podłącz laptopa do zewnętrznego monitora, aby przesyłać strumieniowo lub rozszerzyć swój ekran do 8K przy 60 Hz lub 4K przy 144 Hz. Absolutnie wytrzymały: wytrzymuje do 5000 zgięć w testach laboratoryjnych. Aduj praktycznie każde urządzenie USB-C, od smartfonów i akcesoriów aż po laptopy. Szybki transfer danych: przesyłaj muzykę, filmy i całe seriale telewizyjne w ciągu kilku sekund z prędkością 40 Gb/s.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.26
Długość39.37
Waga0.09
Szerokość0.48
Numer częściA8487011
ModelA8487011

4. Baseus

#ad

USB to USB-C Connect i Charge Cable 2 A, 2 M szary/czarny, Baseus Cafule Cable

#ad
Baseus #ad - Materiał: imitacja skóry. X szer. Waga opakowania: 60 g. Wymiary opakowania dł. Kraj pochodzenia: Chiny. X wys. 2, 9, 17, 2 cm, 0 cm, 0 cm.
MarkaBaseus #ad
ProducentBaseus #ad
Wysokość2
Długość5
Waga0.09
Szerokość2
Numer częściAKC007256
Model6953156278233
Gwarancja1 miesiąc gwarancji producenta

5. SOLMIMI

#ad

Takich jak pamięć USB, wtyczka na gniazdo A, dysk twardy, drukarka, kabel rozszerzający USB A, skaner, SOLMIMI Przedłużacz USB 3.0 A, aparat, klawiatura, koncentrator, do urządzeń obsługujących USB A

#ad
SOLMIMI #ad - Optymalna przestrzeń – dzięki kablowi przedłużającemu usb solmimi można bez strat przedłużyć połączenie usb o 1, zewnętrzny dysk twardy, mysz, drukarka, kamera internetowa, takimi jak PS 4, 2 m i umożliwia wolną przestrzeń między komputerem, klawiatura, PS 5, antena Wi-Fi, samochód, czytnik kart, laptopem i urządzeniami obsługującymi USB A, koncentrator USB, rzutnik, mikrofon, mikrofon, zestaw słuchawkowy VR.

4-krotny ekran, przedłużacz USB 3. 0 skutecznie zapobiega zakłóceniom o długości 1 m. Transfer danych 5 gbps superspeed – przedłużacz usb 3. 0 jest wstecznie kompatybilny z usb 2. 0, usb 1. 0 Ze względu na zastosowaną miedź OFC i możliwie największy stopień ekranowania, np. Duma z dojrzałych produktów – za produktami solmimi stoi nie tylko ponad 10-letnie doświadczenie, a tym samym wiele radości i pasji od całego naszego zespołu.

Ciśle pleciony i odporny na ścieranie płaszcz tekstylny, ekskluzywne wykończenie i wysokiej jakości stop aluminium gwarantują długą żywotność i znacznie wyższą jakość dotyku. Ciesz się bezproblemowym i przejrzystym dźwiękiem na każdym urządzeniu audio z portem USB. Dla naszych drogich klientów dostarczamy tylko najlepsze możliwe rozwiązania, niezawodne i zorientowane na obsługę. Kupuj bez obawy, jeśli nasz produkt z jakiegokolwiek powodu nie spełnia Twoich życzeń, niezmiennie wysoka jakość, prosimy o kontakt pod adresem support@solmimi.
MarkaSOLMIMI #ad
ProducentSOLMIMI #ad
Wysokość1
Długość1
Szerokość1
Numer częściUSB30-AMAF-B120-DE
ModelSUSB30-AMAF-B120
GwarancjaOferujemy 12-miesięczną bezwarunkową gwarancję i dożywotnie wsparcie techniczne. Prosimy o kontakt mailowy [email protected], aby przedłużyć gwarancję do 18 miesięcy.

6. Ocetea

#ad

Kabel do szybkiego ładowania, certyfikat USB-IF kabel do transmisji danych 40 Gb/s, USBC, kabel wideo do MacBook, kompatybilny z Thunderbolt 4/3, Mac, 240 W, 8K 60 Hz, Ocetea Kabel USB 4

#ad
Ocetea #ad - 48-żyłowa plecionka z włókna poliestrowego 600D z recyklingu jest odporna na zużycie i rozciąganie, przyjazna dla środowiska i wielokrotnego użytku. Interfejs usb wytrzymuje obciążenie 8 kg i przeszedł ponad 10 000 testów zginania, wtykania i oddzielania.

Przesyłanie danych 40 gb i szybkie ładowanie 240 w nasz kabel do transmisji danych usb4 wykorzystuje 16-żyłowy, maksymalna prędkość transmisji na sekundę osiąga 1, 8-żyłowy 98-częściowy przewód miedziany jest odpowiedzialny za transmisję danych 40 GB, 6 g; 8-żyłowe 297-częściowe przewody miedziane są odpowiedzialne za szybkie ładowanie 240 W i wspierać protokół ładowania oll PD3.11/pd3. 0/pd2. 0/qc4. 0/qc3. 0/qc2. 0 fcp pps.

Trwała i dłuższa żywotność interfejs usb-c jest wykonany ze stali nierdzewnej 316 dla większej twardości. Podwójna ochrona przed promieniowaniem - kabel do szybkiego ładowania usb-c jest wyposażony w zintegrowaną folię aluminiową i 160 plecionych plecionek miedzianych, aby chronić kabel USB 4 przed zakłóceniami promieniowania. Kompleksowa kompatybilność kabel usb 4 usb c do ładowania jest wstecznie kompatybilny z usb 3. 2 gen2, usb 3.
MarkaOcetea #ad
ProducentOcetea #ad
Wysokość0.2
Długość8.07
Waga0.15
Szerokość6.3
Numer częściCC240W-1.5-HS

7. ULT-WIIQ

#ad

Obsługuje 8K/6K @ 60 Hz i 40 Gbit/s transmisja danych do MacBook Pro/Air Samsung S22 eGPU Docking GaN, Kabel USB 4 240 W, kompatybilny z kablem Thunderbolt 4/3, szybkie ładowanie, USB C na USB C

#ad
ULT-WIIQ #ad - Do codziennego użytku z pełnym zakresem funkcji ten kabel usb c na usb c o mocy 240 w jest wyposażony w technologię ładowania pd 3. 1/pps/qc 4. 0, która w przyszłości rozszerza standard szybkiego ładowania na wiele nowych obszarów zastosowań. Dwa monitory wymagają 2 kabli. Wideo do 8k uhd dzięki temu kablowi usb-c na usb-c można strumieniowo przesyłać treści wideo na pojedynczy wyświetlacz do 8k/6k lub na dwa wyświetlacze w rozdzielczości 4K.

240 w, osiąga maksymalną moc obsługiwaną przez urządzenie, wiodąca technologia szybkiego ładowania: gdy nasz kabel usb-c na usb-c jest sparowany z kompatybilną ładowarką, obsługuje zasilanie do 240 W 48 V/5 A. Gb/s krzyk gb/s i po prostu podłącz i graj. Idealnie nadaje się również do podłączenia stacji dokującej lub laptopa do monitora o zadziwiającej rozdzielczości, kontrastu i głębi kolorów, dzięki czemu nie przegapisz każdego szczegółu. Idealne rozwiązanie do wyświetlacza apple studio, macbook pro/air, powerbanków, stacji dokującej SSD, Thunderbolt, Galaxy S22/22+/22 Ultra, Mac Studio, iPad Pro, ładowarek GaN i innych urządzeń typu C.4

40 gb/s, że pliki 2, szybko poruszające się pliki teoretyczna maksymalna prędkość transferu naszego kabla usb 4 240 w wynosi 40 gb/s i jest kompatybilna z kablem thunderbolt 4, co oznacza, 8 GB/s odczyt i 2, 5 G mogą być przesyłane w ciągu 1 sekundy rzeczywista prędkość transmisji do 2, 1. Brak pełnej listy. Z elektronicznym certyfikatem bezpieczeństwa zgodnie z odpowiednimi standardami, że kabel jest bardziej trwały, wysokiej jakości aluminiowa obudowa sprawia, przeszedł ponad 10 000 testów zginania i wtyczek, a kabel USB 4 240 W zastępuje inne pojedyncze kable funkcyjne. Wskazówka: ostateczna rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od obsługi hosta i urządzenia.
MarkaULT-WIIQ #ad
ProducentWIIQ #ad
Numer części91165
Model91165

8. CLEEFUN

#ad

USB 3.1, USB C, 10 Gbps, koncentratora USB-C, tabletu, telefonu komórkowego, iPada, CLEEFUN Przedłużacz USB C 2 m Winkle, 100 W, obsługuje transmisję wideo 4K 60 Hz do laptopa

#ad
CLEEFUN #ad - Szybkie ładowanie 100 w - przedłużacz cleefun usb-c zapewnia prędkość ładowania do 100 W 20 V/5 A. Wideo 4k i wyjście audio przedłużacz cleefun usb c obsługuje wyjście wideo i audio.

Zabezpiecz swoje pliki w ciągu jednej sekundy za pomocą przedłużacza USB-C. Wskazówka: rzeczywista prędkość ładowania zależy od urządzenia i ładowarki. Tak długo, jak twoje urządzenie wejściowe i wyświetlacz wyjściowy są przyłączami USB-C i obsługują wejście i wyjście wideo, rozdzielczość wyjściowa może wynosić do 4K 60 Hz.

10 gbit/s superspeed + transmisjaprzedłużacz cleefun usb-c obsługuje transmisję danych 10 Gbit/s, 10 x szybszy niż kabel USB 2. 0 Ulepszona trwałość 15 x - zaprojektowany z myślą o długiej żywotności z elastycznym kablem, wytrzymałą konstrukcją i złączami przedłużacza USB-C z odciążeniem dla częstego wyciągania i zginania.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Numer częściLFY14
ModelLFY14

9. CLEEFUN

#ad

Tabletu, 3 m, szybkie ładowanie do PSVR2, 90 stopni, koncentratora USB-C, CLEEFUN Przedłużacz USB 3.1 USB C, telefonu komórkowego, obsługuje 5 Gbps i transmisja wideo 4K 60 Hz, laptopa

#ad
CLEEFUN #ad - Wyjście wideo i audio 4kprzedłużacz usb-c obsługuje odtwarzanie wideo i audio. Transmisja danych usb3. 1 5 gbit/s : jest to przedłużacz usb c 3. 1 gen2 o prędkości transferu do 5 Gb/s, co odpowiada 450 MB/s. Szeroka kompatybilnośćprzedłużacz typu c jest kompatybilny z laptopami typu C, smartfonami, myszami, komputerami osobistymi, koncentratorami, konsolami do gier, klawiaturami, tabletami, dyskami SSD i innymi urządzeniami USB-C.

Stabilny i trwałyprzyjęliśmy inteligentny chip e-mark. Wskazówka: rzeczywista prędkość ładowania zależy od urządzenia i ładowarki. Inteligentnie identyfikuje podłączone urządzenia i steruje napięciem i prądem.

Filmy można pobierać w ciągu kilku sekund. Tak długo, jak twoje urządzenie wejściowe i wyświetlacz wyjściowy są przyłączami USB-C i obsługują wejście i wyjście wideo, rozdzielczość wyjściowa może wynosić do 4K 60 Hz. Szybkie ładowanie 100 w: ten przedłużacz usb-c zapewnia prędkość ładowania do 100 W 20 V/5 A. Pleciony nylon premium skutecznie chroni wnętrze kabla i przedłuża jego żywotność.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Waga0.24
Numer częściLFY15
ModelLFY15

10. CLEEFUN

#ad

Koncentratora USB itp, CLEEFUN Przedłużacz USB 5 m, USB 3.0 5 Gb/s, aparatu, klawiatury, skanera, przedłużacz USB A na A z kablem nylonowym Premiun i aluminiową obudową do czytnika kart, drukarki

#ad
CLEEFUN #ad - Uniwersalna kompatybilnośćprzedłużacz kabla usb cleefun jest uniwersalnie kompatybilny z większością urządzeń usb 3. 0 Czniki aluminiowe są mocniejsze. Prędkość transmisji do 5 Gb/s, USB 1. 1 i usb 1. 0 Szybka transmisja i ładowanie 5 gbpskabel przedłużający cleefun usb 3.

0 obsługuje zarówno szybką transmisję danych, dziesięć razy szybsza niż USB 2. 0, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Na przykład komputer/laptop/telewizor i urządzenia peryferyjne wyposażone w złącze USB 3. 0, skaner, mysz, aparat, klawiatura, koncentrator USB, drukarka, kamera internetowa USB, takie jak czytnik kart, kamera na deskę rozdzielczą USB itd. Ponadto jest wstecznie kompatybilny z USB 2.

0, jak i ładowanie. W przypadku pytań odpowiemy w ciągu 24 godzin. Przedłużacz usb-a chroni ponadto złącze uSB Twoich urządzeń, zmniejszając ich podłączanie i odłączanie. Wytrzymała i niezawodnacleefun wtyczka usb a na gniazdo usb a z nowymi materiałami. Wysokiej jakości pleciony nylon skutecznie chroni wnętrze kabla i przedłuża jego żywotność. Spraw, aby urządzenie było bardziej elastyczne w użyciu.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Numer częściLFAA5
ModelLFAA5