Top 7 Plyo Box Soft – Sport i turystyka

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. J-FIT

#ad

76,2 cm zestaw bokserski i regulowany, 61 cm, 30,5 cm, wysokość: 45,7 cm, J-FIT Plyometryczne pudełko do treningu i crossfitu – dostępne w rozmiarach 15,2 cm, wysokość 18 cali, 45,7 cm, czerwony/czarny

#ad
J-FIT #ad - Stabilna blokada noża: exceluj swoje rutyny i zapewnij bezpieczeństwo potrawom dzięki naszym pudełku plyometrycznym. Gumowe stopery na dole są wyjątkowo bezpieczne i nie przesuwają się pudełka przed ślizganiem.

Wytrzymała konstrukcja ze stali zapewnia bezpieczne i dynamiczne działanie. Improve health & tone body:nasze przenośne pudełka plyo są odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają total body workouts. Konstrukcja z możliwością układania pozwala zaoszczędzić miejsce i czas. Idealne do step ups, kombinezonów bocznych, skrzynek itp. Non slip tapered plyometric platformm:all of our jump platforms are tapered and ensure greater stability and ease in jumping.

Choose size plyo box:4 sizes plyo boxes that satisfy all needs. 12" box-13x13" top, 21" pudełko 0" – 1 6 x 40 cm top, 18x18" base / 24" box-15x15" top, 14x14" base / 18" box-14x14" top, 63 x 23 " podstawa. Indestructible plyo boxes:nasze pudełka plyo są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzymują wiele lat.
MarkaJ-FIT #ad
ProducentJ/Fit #ad
Wysokość17
Długość19
Waga18
Szerokość17
Numer części10-0194
Model10-0194

2. JFIT

#ad

61 cm, czerwony/czarny, JFIT Pudełko do skakania do plyometru

#ad
JFIT #ad - Niezniszczalny design: wytrzymała konstrukcja stalowa, trwała antypoślizgowa powierzchnia winylowa i antypoślizgowe podkładki gumowe na wszystkich 4 narożnikach gwarantują bezpieczne i dynamiczne treningi na nadchodzące lata.

Poprawia ton ciała: idealnie nadaje się do ćwiczeń plyometrycznych i szybkich, ramiona, mięśnie pośladków i nóg, poprawia barki, klatkę piersiową, a jednocześnie wzmacnia ogólną stabilność tułowia. Montaż nie jest wymagany: dostawa w stanie kompletnie zmontowanym, 1 cm górna platforma i 53, 61 cm Plyo-Box mierzy 38, 1 x 38, 3 x 53, 3 cm podstawa.

Wprowadź swój treningu: rozwiń tę eksplozję, jaką sobie życzyłeś, a także popraw swoją wiedzę z każdym skokiem, ruchliwość i trening wytrzymałościowy. Optymalne bezpieczeństwo: regulowane pudełko plyo-box jest idealne dla mężczyzn i kobiet z antypoślizgowym miejscem do lądowania, w pełni owinięte ukrytymi narożnikami, gwarantuje brak zwijania się po wielu zastosowaniach.
MarkaJFIT #ad
ProducentJ/Fit #ad
Wysokość24
Długość31
Waga18
Szerokość24
Numer części10-0195
Model10-0193

3. Tunturi

#ad

Skrzynia do skakania z drewna, Tunturi Plyo Box Plyo Box 50 x 60 x 75 cm

#ad
Tunturi #ad - Efektywny trening plyometryczny: dzięki naszemu wytrzymałemu drewnianemu pudełku można wykonywać różne ćwiczenia Plyo. Drewniane pudełko do treningu: ćwiczenia takie jak squat jumps, step-upy, burpee lub podwyższone pompki można łatwo wykonać za pomocą pudełka.

Dzięki temu można natychmiast znaleźć odpowiednią wysokość, a ogólny wygląd pasuje do każdego pomieszczenia bez zwracania uwagi na siebie. Różne wysokości treningowe: pudełko ply o wymiarach 50 x 60 x 75 cm może być używane do ćwiczeń na tych trzech wysokościach. Dzięki dwóm uchwytom pudełko Ply można również łatwo transportować. Można ją stosować elastycznie, a ponadto zapewnia jeszcze coś dla oka.

Urozmaicony trening: trening siłowy i wytrzymałościowy jeszcze nigdy nie był tak urozmaicony jak w przypadku tego drewnianego pudełka i dlatego też jest łatwy do wykonania. Dzięki temu trening można rozpocząć powoli i coraz bardziej go zwiększać. Możliwości są różnorodne i można je stale rozszerzać. Wietny wygląd: drewniane pudełko jest wykonane w całości z drewna z podanymi rozmiarami w kolorze czarnym.
MarkaTunturi #ad
ProducentTunturi #ad
Waga48.94
Numer części14TUSCF078

4. Yes4All

#ad

A. Drewno podstawowe, 40,6 cm x 35,5 cm x 30,5 cm EU, Yes4All Unisex W6p6 Yes4All 3 w 1 drewniane pudełko Plyo w 4 różnych rozmiarach 16 14 12 20 18 24 30 20

#ad
Yes4All #ad - Zaawansowana konstrukcja do skakania: z nawierconymi otworami do szybkiego montażu i zaokrąglonymi narożnikami, w których można maksymalnie wywiercić bez ryzyka skaleczenia. Warstwa zewnętrzna z powłoką poliuretanową w celu ochrony powierzchni zewnętrznej.

Jedno pudełko, wiele funkcji: tylko z naszym drewnianym pudełkiem w stylu vintage możesz codziennie trenować w domu i jednocześnie mieć piękny dodatkowy mebel do przytulnego domu. Pro-duty konstrukcja drewniana: pasuje z wewnętrznymi wzmocnieniami w przypadku 3 największych rozmiarów dla maksymalnej wytrzymałości; antypoślizgowa powierzchnia na górze i do wsparcia sportowców o dużej wadze.

Nadaje się do użytku komercyjnego i indywidualnego: ta skakanka jest trwała, stabilna, łatwa w obsłudze i montażu, jest idealnym wyborem do studia fitness z wieloma użytkownikami i jest idealna do ćwiczeń skokowych w domu.
MarkaYes4All #ad
ProducentYes4All #ad
Wysokość16
Długość14
Waga15.59
Szerokość12
Numer częściW6P6
ModelW6P6
Gwarancja12 Miesięcy

5. Matchu Sports

#ad

Matchu Sports Plyo Box | Crossfit Box | regulowana w zakresie 51 cm, kolor czarny, drewno 2 cm grubości, 61 cm i 76 cm

#ad
Matchu Sports #ad - Stylowe i wytrzymałe: pudełko plyo ma niewiarygodnie piękne wzornictwo i czarny kolor. Nie musisz się więc martwić o bezpieczeństwo. Trening platyometryczny: plyo box jest idealny do treningu plyometrycznego.

Skrzynia sprung box jest wykonana z drewna i zapewnia wysoką stabilność podczas ćwiczeń. W ten sposób można ustawić pudełko Plyo w zakresie 20, 24 i 30 cali. Zwiększenie siły wybuchowej organizmu odgrywa zatem główną rolę. Przydatne: pudełko plyo jest dostarczane w stanie rozłożonym w płaskim pudełku. Dokładnie do pożądanego poziomu, innymi słowy! Chodzi tu o wykorzystanie siły, elastyczności i dróg nerwowych mięśni, aby skakać wyżej lub szybciej sprintować.

Gwarancja: 2 lata gwarancji na nasze pudełko Plyo. Odpowiada to 76 cm, 51 cm i 61 cm. Poszczególne części można łatwo zmontować za pomocą dołączonych narzędzi i śrub. Regulowany: pudełko plyo box można łatwo ustawić na 3 różnych wysokościach. Są to ćwiczenia, w których mięśnie są obciążone i szybko się kurczy.
MarkaMatchu Sports #ad
ProducentMatchu Sports #ad
Wysokość24.02
Długość29.92
Szerokość20.08
GwarancjaGwarancja do 2 lat po zakupie.

6. Sport-Tec

#ad

Sport-Tec Plyobox trenażer skoków siła szybkiego treningu Crossfit 45 cm

#ad
Sport-Tec #ad - Rozmiar – trenażer skokowy plyo box jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, które można wykorzystać również w połączeniu z treningiem. Antypoślizgowa powierzchnia – powierzchnia została pokryta powłoką antypoślizgową, co zapobiega ślizganiu się. Bezpieczeństwo – bezpieczne ustawienie gwarantuje antypoślizgowe nóżki. Wszechstronność – za pomocą trenażera treningowego trenowane są mięśnie nóg i tułowia. Czyszczenie – powierzchnia z gumy jest łatwa do czyszczenia.
MarkaSport-Tec #ad
ProducentSport-Tec #ad
Wysokość13.78
Długość13.78
Waga2.2
Szerokość13.78
Numer częściGymstick_61076-45
ModelGymstick_61076-45

7. PTC SPORT

#ad

PTC SPORT Drewniane pudełko Plyo Box 3 w 1 – idealne do treningu crossowego – 50/40/30 cm – plyometryczny box – Crossfit Box

#ad
PTC SPORT #ad - Zaawansowane wzornictwo – narożniki są zaokrąglone, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń, powłoka na zewnątrz w celu ochrony zewnętrznej. Pudełko jest teraz zmontowane, nie musisz się martwić o montaż. Bardzo wytrzymały – nośność 150 kg. Oszczędzaj miejsce dzięki jednemu pudełku, które można obrócić, aby dostosować wysokość skoku na 3 różnych poziomach. Rozmiar: 50/40/30 cm – 15 mm grubości.
MarkaPTC SPORT #ad
ProducentPTC SPORT #ad
Waga8