Top 10 Smart Steckdose Mit Strommessung – Wtyczki inteligentne i zdalnie sterowane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi i Bluetooth inteligentny przełącznik przekaźnika z pomiarem mocy | automatyzacja domu | kompatybilny z Alexa i Google Home | nie wymaga koncentratora | bezprzewodowe sterowanie

#ad
Shelly #ad - Możesz dokładnie zmierzyć zużycie energii przez każde urządzenie oraz włączać i wyłączać je na odległość, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Na przykład można ustawić czujnik drzwi / okien Shelly tak, aby aktywował niestandardowe sceny w oparciu o godzinę, aby włączyć ogrzewanie jacuzzi dopiero po godzinie 20 . Shelly plus 1pm może sterować urządzeniami o dużym obciążeniu, co czyni go idealnym do monitorowania i sterowania urządzeniami kuchennymi i systemami gospodarstwa domowego.

Shelly plus 1pm może być używany do monitorowania zużycia i do indywidualnego sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego, do 16 A z pomiarem mocy, obwodami elektrycznymi i urządzeniami biurowymi. Automatyzacja i sterowanie urządzeniami elektrycznymi – dzięki shelly plus 1pm możesz zautomatyzować każde urządzenie elektryczne w domu i sterować nimi na odległość. Shelly plus 1 pm to inteligentny przełącznik przekaźnikowy zasilany przez wi-fi i bluetooth z 1 kanałem, który może być również używany jako wzmacniacz WiFi. Dostosuj i bądź przygotowany na wszystko – wykorzystaj pełny potencjał shelly plus 1pm, aby zgłosił otwarcie drzwi werandy i aktywował shelly Plus 1PM w taki sposób, łącząc go z innymi urządzeniami w sieci domowej! Ustaw Shelly Plus 1PM tak, światło lub różne wydarzenia.

Za pomocą aplikacji shelly smart control możesz zdalnie sterować urządzeniami shelly i otrzymywać powiadomienia o wszystkich zautomatyzowanych zdarzeniach w Twoim domu. Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i 2-letnią gwarancję na sprzęt. Możesz łatwo skonfigurować urządzenia i indywidualnie zarządzać ustawieniami lub tworzyć spersonalizowane sceny, łącząc urządzenia Shelly, aby wywołać określone czynności w automatyce domowej.
MarkaShelly #ad
ProducentShelly Europe #ad
Wysokość1.69
Długość2.64
Waga0.25
Szerokość1.85
Numer części702
Model3800235267035

2. Homematic IP

#ad

Biały, Homematic IP przełączające pomiarowe

#ad
Homematic IP #ad - Wyświetlanie ustalonych kosztów energii możliwe za pomocą bezpłatnej aplikacji Homematic IP na smartfony. Dzięki wysokiej dokładności pomiaru można również precyzyjnie określić zużycie w trybie czuwania.

Do eksploatacji niezbędny jest punkt dostępu Homematic IP w połączeniu z aplikacją Cloud-Service, centrala Smart Home CCU3 lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie. Umożliwia włączanie lub wyłączanie podłączonych urządzeń np. W połączeniu z termostatem ściennym można dokładnie regulować temperaturę w pomieszczeniach z grzejnikami elektrycznymi. Lampy stojącej lub grzejników elektrycznych i mierzy zużycie energii.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.76
Długość2.76
Waga0.34
Szerokość1.54
Numer części140666A0A
ModelHmIP-PSM
GwarancjaDwa lata gwarancji.

3. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT 210 inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu, z zabezpieczeniem przed wodą rozbryzgową IP44 do stosowania na zewnątrz

#ad
AVM #ad - Zakres dostawy: fritz!dect 210, instrukcja instalacji w języku niemieckim. Możliwość sterowania za pomocą fritz!fon przez dect, za pomocą komputera, smartfona lub tabletu na interfejsie użytkownika FRITZ!Box lub MyFRITZ!App.

Ochrona przed wodą rozbryzgową IP44 i zwiększony zakres temperatur do stosowania na zewnątrz, pomiar zużycia energii. Indywidualne ustawienia włączania: jednorazowo, losowo, codziennie, rytmicznie, w konkretnym dniu tygodnia, w zależności od czasu wschodu i zachodu słońca lub według kalendarza Google. Inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu, automatycznie lub manualnie kontroluje dopływ prądu do podłączonych urządzeń do 3450 W.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość5
Długość3.66
Waga0.46
Szerokość3.27
Numer części20002723
Model20002723
Gwarancja2 jahre.

4. Philips Hue

#ad

Philips Hue Smart Plug białe, kompatybilne z Amazon Alexa Echo, inteligentne gniazdko, Echo Dot, 1 szt. w opakowaniu

#ad
Philips Hue #ad - Brak konieczności ponownego okablowania: wystarczy podłączyć wtyczkę do dowolnego gniazdka i podłączyć każdą tradycyjną lampę do systemu Hue.

Nowoczesne wzornictwo: dzięki dyskretnej, kompaktowej konstrukcji Philips Hue Smart Plug pasuje do każdego wnętrza. Atwe połączenie przez bluetooth: steruj inteligentnym gniazdkiem za pomocą Bluetooth, aby wygodnie włączać i wyłączać lampy. Ciesz się nieograniczoną elastycznością systemu Hue: Smart Plug sprawia, że każda lampa jest sterowana za pomocą Hue i uzupełnia sieć Zigbee i Bluetooth. Zaawansowane funkcje za pomocą mostka: uzyskaj inne funkcje, takie jak włączanie lamp do timera lub parowanie z czujnikami i przełącznikami za pomocą mostka.
MarkaPhilips Hue #ad
ProducentSignify #ad
Wysokość2.01
Długość3.29
Waga0.22
Szerokość2.01
Numer części871951434230900
Model929003050601
GwarancjaGwarancja producenta

5. Bosch Smart Home

#ad

Kompatybilne z Alexa, Google Home i HomeKit, Bosch Smart Home Kompaktowa wtyczka pośrednia, inteligentne gniazdko z funkcją aplikacji, wzmocnienie sygnału radiowego

#ad
Bosch Smart Home #ad - Zakres dostawy: 1 x kompaktowa wtyczka pośrednia, 3 x przewodniki Quick Start. Wzmocnienie sygnału radiowego: produkty w niedostępnych pomieszczeniach można zintegrować – działa w: Twinguard, czujnik ruchu, Twist, czujnik wody i wtyczka pośrednia kompaktowa.

Inteligentna integracja: łączy tradycyjne urządzenia elektryczne w systemie Bosch Smart Home. Oszczędność energii: dzięki ciągłemu pomiarowi i wskazywaniu zużycia energii przez podłączone urządzenia elektryczne oraz korzystanie z funkcji wyłącznika czasowego. Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Kompaktowa konstrukcja: możliwe zastosowanie kilku wtyczek pośrednich obok siebie.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch Smart Home #ad
Wysokość3.27
Długość2.36
Waga0.28
Szerokość2.36
Numer części8750001300
Model8750001302

6. Tapo

#ad

Google Home, Tapo App, nie wymaga, sterowanie głosem, zdalny dostęp, TP-Link Tapo WLAN Smart gniazdko Tapo P100, inteligentne gniazdko Wi-Fi, akcesoria Alexa, współpracuje z aplikacją Alexa

#ad
Tapo #ad - 7. 20 aby bez problemu podłączyć Tapo P100 musisz ustalić standard szyfrowania do WPA2. Tryb nieobecności – włączaj i wyłączaj światła o różnych porach, aby symulować obecność osoby. Atwa konfiguracja i użytkowanie – szybka i łatwa codzienna konfiguracja i zarządzanie za pomocą bezpłatnej aplikacji bezpłatna dla urządzeń iOS i Android.

Z fritzbox os. Sterowanie głosem – aktywuj swoje inteligentne gniazdko za pomocą poleceń głosowych za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant. OstrzeŻenie: brak gniazdka uziemiającego, gniazdo europejskie, tylko do jednego gniazda typu C lub gniazdka.

Tworzenie harmonogramów – włączanie i wyłączanie urządzeń automatycznie o różnych porach. Zakres dostawy: tapo p100 tylko 2, 4 ghz, instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Dostęp również w podróży – steruj wszystkimi urządzeniami wygodnie za pomocą smartfona, wszędzie i o każdej porze.
MarkaTapo #ad
ProducentTapo #ad
Wysokość2.83
Długość2.01
Waga0.22
Szerokość3.03
Numer części1
ModelTapo P100
Gwarancja2 lata.

7. Amazon

#ad

Amazon Smart Plug, inteligentne gniazdko WiFi, obsługa systemu Alexa

#ad
Amazon #ad - Prosta konfiguracja i obsługa - wystarczy podłączyć, otworzyć aplikację Alexa i rozpocząć sterowanie głosowe. Zaprogramuj lampy, ekspresy do kawy i inne urządzenia tak, aby włączały się i wyłączały automatycznie lub obsługuj je zdalnie w drodze. Gniazdko amazon smart plug obsługuje system Alexa - steruj każdym gniazdkiem za pomocą głosu. Nie jest wymagane posiadanie centrali inteligentnego domu - twórz procedury i harmonogramy za pomocą aplikacji Alexa.
MarkaAmazon #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość3.13
Długość3.98
Waga0.38
Szerokość2.23
Numer części53-024071
ModelHD34EU

8. TP-Link

#ad

TP-Link Tapo Nano Smart WLAN gniazdko Tapo P115 z kontrolą zużycia energii, inteligentne gniazdko Wi-Fi, inteligentne gniazdko Wi-Fi Tapo P100, akcesoria Alexa

#ad
TP-Link #ad - Produkt 1: kontrola zużycia energii - Analiza zużycia energii w czasie rzeczywistym i historycznego zużycia energii podłączonego urządzenia. Produkt 1: Łatwa konfiguracja i użytkowanie - szybka i łatwa codzienna konfiguracja i zarządzanie za pomocą bezpłatnej aplikacji bezpłatna dla iOS i Android.

Produkt 1: sterowanie głosem – aktywuj swoje inteligentne gniazdko za pomocą poleceń głosowych za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant. Produkt 2: dostęp również w podróży – steruj wszystkimi urządzeniami wygodnie za pomocą smartfona, wszędzie i o każdej porze. Produkt 1: nano-design, kompatybilny ze wszystkimi rodzajami puszek przyłączeniowych i nie zakłóca sąsiednich gniazd.

Produkt 2: Łatwa konfiguracja i użytkowanie - szybka i łatwa codzienna konfiguracja i zarządzanie za pomocą bezpłatnej aplikacji bezpłatna dla iOS i Android. Produkt 2: tworzenie harmonogramów – automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń o różnych porach. Produkt 2: tryb nieobecności – włączaj i wyłączaj światła o różnych porach, aby symulować obecność osoby.
MarkaTP-Link #ad

9. Tapo

#ad

Tapo App, inteligentne gniazdko Wi-Fi, Alexa, nie jest, Google Home, TP-Link Tapo inteligentne gniazdko Wi-Fi, sterowanie głosem, 2 sztuki, zdalny dostęp, akcesoria Alexa, współpracuje z Alexa

#ad
Tapo #ad - Tryb nieobecności: włączaj i wyłączaj swoje urządzenia w zaprogramowanych odstępach czasu, aby symulować obecność w domu. Zdalny dostęp – za pomocą aplikacji Tapo na smartfonie steruj urządzeniami podłączonymi do inteligentnej wtyczki wszędzie tam, gdzie jest Internet.

Opakowanie 2 sztuki. Nie wymaga koncentratora — łączy się z istniejącym routerem Wi-Fi. Maksymalne obciążenie: 2300 w, 10 a; ścisła kontrola jakości przez laboratorium tp-link i certyfikacja przez międzynarodową agencję. Planowanie – zaprogramuj smart plug tak, aby automatycznie dostarczał energię zgodnie z Twoimi potrzebami. W ten sposób można ustawić światła o zmierzchu i wyłączyć je o świcie.

Sterowanie głosem – kompatybilne z Alexa i Google Assistant do łatwego sterowania Smart Plug za pomocą głosu. Bezproblemowa konfiguracja amazon ffs – konfiguracja z Alexa jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Uwaga: nie jest to europejska wtyczka uziemiająca, tylko do gniazda typu C lub gniazd. Użyj urządzenia echo do skonfigurowania gniazda za pomocą poleceń głosowych.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-link #ad
Wysokość2.95
Długość4.17
Waga0.51
Szerokość3.35
Numer częściTAPO P100(2-PACK)
ModelTapo P100 2-pack
Gwarancja2 lata.

10. Eightree

#ad

Smart Home działa z Alexa, Google Home, 4 sztuki, sterowanie głosem i timerem, EIGHTREE Inteligentne gniazdko Wi-Fi, akcesoria Alexa z pomiarem prądu

#ad
Eightree #ad - Optymalizacja przestrzeni zapewnia większy komfort w Twoim życiu. 7. 20 aby połączyć wtyczki, należy ustawić standard szyfrowania na WPA2. Eightree jest zawsze do Twojej dyspozycji. Pomaga to zoptymalizować zużycie energii. Wbudowany chip realtek zapewnia lepszą stabilność połączenia sieciowego.

Obsługa urządzenia za pomocą prostego polecenia głosowego: "Alexa, włącz światło". Ryzyko "offline" jest mniejsze. Sterowanie za pomocą aplikacji smart life: zdalnie steruj oświetleniem w domu i ustawiaj regularne harmonogramy dla telewizorów, nawilżaczy powietrza itd. Smart home" to nie tylko zabawa, ekspresów do kawy, ale również przydatna. Ultra mini rozmiar: nasz projektant zredukował rozmiar do 4, 4 x 4, 4 cm. Dzięki temu inteligentne gniazdko pasuje obok siebie do listew zasilających.

Uwaga gniazdo nie obsługuje "tasmota". Jeśli masz pytania lub życzenia, skontaktuj się z nami przez Amazon lub przez e-mail z pomocą techniczną. Monitorowanie zużycia energii: chcesz poznać zużycie energii przez każde urządzenie w Twoim domu? Gniazda WLAN firmy EIGHTREE mogą rejestrować dzienne zużycie energii przez gniazdka elektryczne i podsumowywać je w ciągu tygodni, miesięcy i lat. Sterowanie głosem: gniazdko alexa jest kompatybilne z alexa, Google Assistant i SmartThings. Uwaga użytkowników avm: od fritzbox os.
MarkaEightree #ad
ProducentEightree #ad
Wysokość2.05
Długość3.11
Szerokość7.2
Numer częściET20-4
ModelET20-4